Куда_бежать• 19 февраля 2023

як отримати смс якщо немає зв´язку

Знаходжусь на окупованій території, немає зв´язку Київстар. Потрібно зайти в додаток Приватбанку, без смс не пускає. Відкрилась якась конторка, яка через супутник ловить мережу. Але за це беруть багато грошей. Але також є люди, які можуть прям додому до мене підійти та за 10 хвилин якось отримати смс. Грошей беруть трохи менше. Звісно ж, що бандуру, яка ловить мережу, вони із собою не носять. Питання таке, як вони отримують смс від Приватбанку через Київстар?
Печенюшка• 19 февраля 2023
Прям интересно, тоже послушаю
Назовите пожалуйста расценки на эти услуги 🙏

автор Куда_бежать • 19 февраля 2023
Ответ дляПеченюшка
Прям интересно, тоже послушаю
Сьогодні телефонувала якомусь парню, назвав 500 рос.рублів (гривні тимчасово не приймають). Під´їхати міг прямо зараз.
Печенюшка• 19 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Однако!.. вы из Запорожской области?
автор Куда_бежать • 19 февраля 2023
Ответ дляПеченюшка
Однако!.. вы из Запорожской области?
Так.
Печенюшка• 19 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Так.
Про Балки слышали? Это возле днепрорудного
автор Куда_бежать • 19 февраля 2023
Ответ дляПеченюшка
Ні. Що там?
бЭйбА• 19 февраля 2023
За ваш метод не знаю, але в сестри була аналогічна ситуація, то я відновлювала її сімку в київстарі в себе в місті і потім просто продиктувала їй смс.
Печенюшка• 19 февраля 2023
Знакомые там ловят Киевстар
Ну раз не слышали, значит вы далеко оттуда..
автор Куда_бежать • 19 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Мені нема кому відновити. Вся родина з Мелітополя.

бЭйбА• 19 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Шкода( кому попало теж не довіриш таке.
автор Куда_бежать • 19 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Шкода( кому попало теж не довіриш таке.
Вот вот.
Моя улюблена страшко• 19 февраля 2023
Может, это от телефона ещё зависит. У меня мой плохо ловит в местах, где слабая связь. А мужа и дочери - все ок. Модель телефона у меня новее, а толку меньше
автор Куда_бежать • 19 февраля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нам ще з літа все заглушили. Нещодавно казали, що в Василівці ловить Київстар, але вже і там нема.
автор Куда_бежать • 19 февраля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ви теж на окупованій території?
Моя улюблена страшко• 19 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Ви теж на окупованій території?
Были. В марте. И у кого-то кое-как ловил, а у меня совсем нет (
Пургену мне• 19 февраля 2023
Дивіться, знайшла в гуглі таке, на власному досвіді не пробувала

https://nsirogozy.city/articles/218426/yak-uvijti-....
автор Куда_бежать • 19 февраля 2023
Ответ дляПургену мне

Дякую. Але мені це не допомогло. Я спілкувалася з онлайн-допомогою, заходила в відео-чат, підтвердила, що це я, але система безпеки не пропускає. Все тому, що я заблокувала всі свої картки від шахраїв. Тепер мені при вході пише, що нема жодної активної картки, та не пускає зайти в додаток. Тільки через смс або дзвінок.