ТАЗератти• 19 февраля 2023

В кого Apple??

Якою зарядкою заражайте?? Я купила зарядне за 300гри нове 20 w. справність акумулятора вже 89%.

За місяць взагалі напевно буде 60( Треба напевно переходити на Samsung
месяцкие• 19 февраля 2023
Так купите оригинальную зарядку.

Бочка порохУ• 19 февраля 2023
Тобто телефон був новий і за місяць так сталося?
автор ТАЗератти • 19 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ні бу за 35 купила
Аж плакати хочучесно..
Не против• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Ні бу за 35 купила
Аж плакати хочучесно..
когда покупали, какой процент батареи был?
автор ТАЗератти • 19 февраля 2023
Ответ дляНе против
Бочка порохУ• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Ні бу за 35 купила
Аж плакати хочучесно..
А скільки була емність батареї як купили? Скільки часу ви з телефоном?
МошеЙница• 19 февраля 2023
а когда купили какой был? у меня 79 и это 11 про с момента выхода в интенсивном режиме
Чупокабра• 19 февраля 2023
За 1500 покупала 1,5 года назад.
МошеЙница• 19 февраля 2023
замена батареи это недорого относительно телефона и проще ее потом поменять

Бочка порохУ• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Ні бу за 35 купила
Аж плакати хочучесно..
Скільки телефон був у першого власника?
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Ні бу за 35 купила
Аж плакати хочучесно..
Плакали б краще від недостатку розуму. Щютка
12й бу взяли? Від зарядки справність акума не залежить, вони всі до 85 падають за пару років користування. Прослужить ще пару років, не панікуйте
За 35 краще взяли б новий попроще.
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
То ви міняну китайську значить взяли, я вас вітаю
ViktoryjaG• 19 февраля 2023
Телефону 6 мес, 97%, зарядка старая от бывшего мужниного хуавея
Бочка порохУ• 19 февраля 2023
Я вважаю ви купили його вже з заміненою китайською батарейою
Алгонавт• 19 февраля 2023
Оце наука всім хто мені тут кричить що хароша батарея з Китаю то ідентична епловський.
Под пытками• 19 февраля 2023
Купила новое зарядное и провод ,за все ок 600грн. Очень быстро заряжает, знаю что это не есть хорошо. При покупке быструю зарядку не просила.
автор ТАЗератти • 19 февраля 2023
Порадьте будь ласочка що тепер мені робити
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Ні бу за 35 купила
Аж плакати хочучесно..
То який айфон вам за 35 загнали?
Не против• 19 февраля 2023
у меня сейчас 87 за два года примерно, с момента выхода тел. А вообще, не смотрю на эти цифры и Вам не советую, если тел нормально работает.

Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ дляНе против
Читайте уважно, телефон нещодавно продали з батарейкою 96 яка різко впала до 86.
І Да, поцікавтесь що таке ємність батареї і на що впливають оті циферки
Бочка порохУ• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Забити та й користуватися, як буде зовсім погано заміните батарею
месяцкие• 19 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
За 35 краще взяли б новий попроще.
У дочки был 12 про макс, она его через год продала с 100% аккумулятором.
автор ТАЗератти • 19 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Дякую вам !а це дорого буде коштувати??
Просто лишати телефон Майстру щоби поміняв батарею може ще щось забрати з телефона переживаю
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Повернути якщо це можливо, і купити за 35 новий попроще. І надалі купувати бу тільки в перевірених знайомих.
Як не можна повернути, то будете міняти батарею на іншу китайську.
Не розстраюйтесь, ви не перша.
Мені колись в молодості коли я не могла собі новий дозволити, продали айфон з екраном який через місяц почав відпадати. З тих пір я бу не купую.
Не против• 19 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
я все читала, и похоже, что левая батарея, и что? Автор назад не сдаст, будет пользоваться. Что теперь человеку дружно будем настроение портить.
Что означают все циферки, я давно знаю, пользуюсь оригинальными зарядками и не страдаю от падения процентов батареи. Я в работе не замечаю какого-либо проседания. Тел это вещь на пару лет.
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
Це ви в налаштуваннях ємність дивились? Тут половина не розуміє про що йде мова
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
Енівей, через пару років у них у всіх ємність падає до 85-87
месяцкие• 19 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
Расскажите нам тогда, неграмотным, где смотреть?
Боевая• 19 февраля 2023
89% нормальна ємність, на скільки вистачає заряду при активному користуванні? Замініть батарею в крайньому варіанті. У мене 81% за 2 роки, збирвюсь міняти бо на пів дня хватає
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
Налаштування-акумулятор-заряд і справність акумулятора