Мозговая пилочка• 19 февраля 2023
Какой у вас телефон?
Бренд
Зубачистка• 19 февраля 2023
А що дасть таке опитування. Я зараз якраз телефон вибираю, зайшла думаю щось та побачу. Ну перерахують всі свої моделі і що далі?
ХдеЯсь?• 19 февраля 2023
В мене Lenovo S860 якому 6років. Але розбитий екран і батареї вистачає на 4години користування. Тому користуюся постійно LG якому 5 років, забрала в чоловіка. А йому віддала новий Xiaomi МІ 9 бо від амолед екрану в мене болять очі.
Леннон_Жив!• 19 февраля 2023
Ответ длявре_Динка
13про айфон. Чекаю вихода 15
Аналогично. 13 про Макс, жду 14 про макс
Мозговая пилочка
• 19 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Собираю статистику лично для себя)
Бабка_в_кедах• 19 февраля 2023
Жду конца войны и подарю себе последний айфон в честь этого. А пока(, ничего не хочется