Ким би ви ніколи не пішли працювати, або б нікому не казали де працюєте
Мне было бы стыдно работать там где надо врать людям или делать то, что против моих моральных принципов. Моя первая работа в студенческие года была уборщицей и гардеробщицей, не стыдилась. Через много лет сейчас я опять убираю хоть и в договоре пишет «супервайзер» в клинговой компании. Мне по фиг, совсем не стыдно, а наоборот я довольна, так как работая 3 часа в день зарабатываю в месяц почти как те, что целый день работают, а параллельно сдаю на права и поступаю в универ, занимаюсь собой, уходом, отдыхаю, гуляю.
Ответ дляMadSova
А друзі і родичі знають, що ви прибираєте?
Іринка Українка• 20 февраля 2023
Ответ дляТанюша
Соромно булоб працювати на роботі що направлена проти совісті, людяності, здоровя людей
тобто продаж алкоголю, тютюну, шахрайські контори тощо
+++
так само хотіла написати, соромно було б працювати там, де видурюють гроші, вимагають борги, порушуючи закон,
контори по типу швидкогроші і подібне, де вчать обманювати людей, щоб потім на них навішати борги по кредиту
А будь-яка чесна праця не може бути соромною, і треба поважати будь-яких людей, і тих хто фізично працює
Ответ дляYaЯна
Звичайно, я не з тих людей, що буде притворятись чи видумувати. Я чомусь з поста подумала, що ви про те, що було б соромно перед собою, а ви мали на увазі про сором перед іншими?) Бо для мене наприклад важливо тільки те, що про себе думаю я і мої діти, думки і відношення до того що робою інших, навіть близьких родичів мене не чіпляє
Ответ дляMadSova
Ви - молодець, що не чіпляє. А мені нещодавно сестра сказала, що моя робота не гідна. А мені дуже образливо. Бо я не вважаю свою роботу такою