Retu• 20 февраля 2023

Джо Байден у Києві

Коли відео показали, то все, точно він. Скажіть, чому від радості колбасить??? Божечки, я на такому підйомі, дівчата, це ж капець як важливо і не просто так
LudaSHS• 20 февраля 2023
Візит Байдена до Києва у День Героїв Небесної Сотні - сигнал путіну про те, що про повернення України до своєї сфери впливу він може забути.

Україна остаточно стала частиною Заходу, союзником США та ЄС, і вони будуть підтримувати нас до нашої Перемоги.

400-річний історичний цикл підходить до завершення.

Попереду - нова епоха європейської України, частини західного цивілізаційного простору.
ammakat• 20 февраля 2023
Ответ дляok1904
Нормально.
Ну да, ему ж еще на поезде до границы
alexandrane• 20 февраля 2023
’Байден в Киеве, говоря о ситуации на Украине, заявил, что грядут ’тяжелые дни, недели и годы’
Admin• 20 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Иностранных войск не будет, и войну будут удерживать в географических границах Украины.
Но будет поддержка и деньгами и военкой.
Кто будет удерживать? Так у кацапов есть выбор- могут отступить и не продолжать войну, мы вроде не сильно то и держим их тут, да и союзники наши тоже не вижу чтобы привязывали их. Или такой вариант, вам в ипсо не прописали?
Амарилис• 20 февраля 2023
Ответ дляali_kat
Блин, скрин не добавила) вот вам
Теж феєричне. . Ну так, Байден же в пуйла дозволу просив
DarkBlueSea• 20 февраля 2023
Ответ дляGupa
А далі розвинути вашу думку слабо?
Зря сподіваєтесь!
Адмін, ще один ждун!
Дальше - Победа Украины! А вы чего ждете?
Bad.girl• 20 февраля 2023
Ответ дляNYC
То само собой, из Киева через мелитополь в ялту. У меня такой план. В ялте будем вино Масандра пить с рапанами!!! И с Крымскими персиками, с теми которые ешь, а сок бежит по подбородку и капает везде!!!
А я по дороге в Мариуполь заеду, зажгу свечу у драмтеатра, что бы знали, что и в мирное время мы их помним и скорбим, и не забудем. А потом на Крым.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Вога ж юрист, була прокурором, потім начдепа. В двох словах, що вся доказова база зібрана, оон ратифікована , що рашка в особі пуйла з поплічниками здійснили злочини проти людяності і будуть покарані всі і ті хто віддавав накази і ті , хто їх виконував. Так що нюрберзький процес вони собі забезпечили.
Особливо страшно, Но мало сильний вплив про групове зґвалтування підораснею 4-річної дівчинки
Амарилис• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Ви невірно зрозуміли. Не кацапів утримувати, а війну в границях України. Тобто, не дозволять поширитись на сусідні території.
Any• 20 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Именно.
Украину избегали почти все президенты США, если вы не знали.
У світі 190+ країн, деякі з них президенти США не відвідували зовсім. Бо так, це залежить від інтересів США і від розс ановки сил у світі. Зараз Україна важлива для світу загалом, бо війна має глобальний вплив.
__Jane__• 20 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так((((
МАМА НИКИТКИ-2• 20 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
А чего вы радуетесь? Чем его визит отличается от визита Зеленского в США?
В США тоже війна іде?
Враховуючи ваші попередні теми і дописи, можно сміливо кидати вас в чорний список, як матрьошку
Admin• 20 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я все вірно зрозумів, тому і запитую- хто саме утримує. Ви маєте відповідь? Ми, союзники, чи самі себе кацапи?
Kolibri_18• 20 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
це одна з останніх новин?
я не хочу навіть уявляти.
блд, групове! які ж вони курви, блд, кончена русня!
jungler33• 20 февраля 2023
NYC• 20 февраля 2023
Ответ дляKatrinkaSh
Мариуполь это боль, которая всегда будет с нами.
Vodoleya• 20 февраля 2023
Ответ дляjungler33
А мне это больше всего понравилось
Admin• 20 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В США тоже війна іде?
Надалі, прошу, без перехода на особистості (кидайте собі кого хочете тихенько). Бо за це бан.
NYC• 20 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
це одна з останніх новин?
я не хочу навіть уявляти.
@@@@@ одни маты, как ,@@@, можно ребенка, он же еще молоком пахнет.
NYC• 20 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
А мне это больше всего понравилось
А кто этот мальчик?
Амарилис• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Ні, не так. Є різниця між сприянням продовженню війни і утримання війни в територіальних границях. Продовження війни ініціює тільки балалайня, а от щоб утримати її лише на одній території - на це працює пів світу. Бо всі прекрасно розуміють, не втримають, то ми будем не останніми.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 февраля 2023
Ответ дляsilma
В москву поехал глава китайского МИДа, которому перед этим пригрозили последствтями США. Посмотрим.
Які цікаві співпадіння.
Сі і Джо дуже довго спілкувались на останній зустрічі за закритими дверима.
Не думаю, що хуйлу привезли радісну звістку
Амарилис• 20 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
А мне это больше всего понравилось
.
LudaSHS• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Да, понятно, что русских тут никто не держит. Речь вела о ракетах у стран нато, ( польша, румыния) и о ракетах иностранных с письмом- гарантии Резника, куда мы бить будем чи не будем

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/02/2/73876...
Амарилис• 20 февраля 2023
Ответ дляNYC
А кто этот мальчик?
Це той, що був в кафе, коли туди зайшла Джолі. Йому не судилось її побачити
и-рина 1981• 20 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Это че он говорит то?

Вместе мы собрали 700 танков и тысячи бронемашин, тысячу артиллерийских систем и более 2 млн артиллерийских боеприпасов, более 50 ракетных систем, средства ПВО, — Байден.

Сколько-сколько??
Інсур адзип
NYC• 20 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Аааа)))
vikapolya• 20 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Новых списков не будет
Только общее , примерно, или деза. Это засекречена уже инфа
Чтоб не писать снова
Давно треба було.
alena2013• 20 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Провтыкал в телефоне задрот))
МАМА НИКИТКИ-2• 20 февраля 2023
Ответ дляStar39
К нему едет министр глава канцелярии по иностранным делам ЦК компартии Китая Ван И
Коли треба починати боятися?