Retu• 20 февраля 2023

Джо Байден у Києві

Коли відео показали, то все, точно він. Скажіть, чому від радості колбасить??? Божечки, я на такому підйомі, дівчата, це ж капець як важливо і не просто так
DarkBlueSea• 20 февраля 2023
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 20 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Именно.
Украину избегали почти все президенты США, если вы не знали.
Да прям. Тільки деяких президентів уникали))
А так і при Кравчуку двічі , і при Кучмі двічі , при Ющенку приїздили. Тепер при Зеленському. Ненадійні президенти/ немає візитів))
LudaSHS• 20 февраля 2023
Ответ дляok1904
Діарея у кокошниці від стрессу
Можна дивитись на вогонь, воду і як скаженіють пушкіністи від Байдена в Києві.
БогдаРуся• 20 февраля 2023
Ответ дляok1904
Вони ще Польщу і країни Балтії хотіли , ультиматуми НАТО про те, щоб бази віддвинути на границі Варшавського договору про це свідчать Витіснити вплив Америки з Європи, над уии працювали пу і меркель..
і Молдову
NYC• 20 февраля 2023
Ох, дамочки, чую будем пить шампанское летом на Крещатике
ok1904• 20 февраля 2023
Ответ для__Jane__
А де ви прочитали про ’роки’? Я хочу глянути. На мою думку, раз один із світових лідерів приїхав у країну, де зараз війна, не злякався. Та ще і в час Мюнхенської конференціі і напередодні візиту до Польщі,де буде( вангую) ультимативнв промова. То я не думаю, що йдеться про ’роки’. Йдеться скоріше про надання нової зброї та закінчення оцього всього 3.14здеца, бо іншими словами я це не назву. Це не війна це- геноцид. Москалі,схоже, зрозуміли, що їх тут не чекали і їх бачення ’ ссср’ в наші плани не входило, тому Україна їм потрібна без нас. Інших причин їхніх звірств я не бачу
Я підозрювала, що планувався візит, але боялася сама себе зурочити. маскіровка отпадна . Тут анонсують візит італ прем´єрки в Київ, і одночасно Байдену треба в Жешув, тіпа в Варшаві йому не цікаво. Перед цим Орбана пісочили в Києві, видно щоб його агенти бачили, що ніяких посилених заходів безпеки не готується, все тіпа стандартно і для прем´єрки
ok1904• 20 февраля 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Удалено администрацией...
На якій підставі?
Cvet_ОК• 20 февраля 2023
Не здивуюсь, якщо незабаром слідом за Байденом прилетять ’пташечки’.
От тоді прогнозисти можете прогнозувати Перемогу України з точністю до днів.
Вірте, дівчатка, у свій народ, ЗСУ і Україну
Велика дяка всім всім, хто допомагає нам захищати свій ДІМ
I_am_Ukrainian• 20 февраля 2023
Байден в Киеве. «А вот и повод!», – сказал медведев, открывая бар
jungler33• 20 февраля 2023
у кацапья такой разрыв пердаков в пабликах что от зарева слепит даже через монитор,надо солнцезащ.очки одевать .газпром столько газа за год не продает как за 2 часа после визита Байдена русня испустила,там на пердельной тяге до марса долететь можно,куда там тому Маску со своим хлипеньким СпейсХ)
Vodoleya• 20 февраля 2023
Ответ дляNYC
Давайте лучше на набережной в Ялте?
Gupa• 20 февраля 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Удалено администрацией...
А далі розвинути вашу думку слабо?
Зря сподіваєтесь!
Адмін, ще один ждун!
ok1904• 20 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
і Молдову
По кордони Варшавського договору, такий ультиматум
NYC• 20 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
Давайте лучше на набережной в Ялте?
То само собой, из Киева через мелитополь в ялту. У меня такой план. В ялте будем вино Масандра пить с рапанами!!! И с Крымскими персиками, с теми которые ешь, а сок бежит по подбородку и капает везде!!!
ultragringo• 20 февраля 2023
Ответ дляGupa
А далі розвинути вашу думку слабо?
Зря сподіваєтесь!
Адмін, ще один ждун!
А что такого она написала? Я например тоже хочу чтобы нам помогли.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Це вже вирішене майбутне пуйла і отієї його всієї клоаки. Вчора дивилась виступ Харріс, вона чітко про це сказала.
О, Да. Така потужна промова і досить чіткий посил для деяких неопределившихся
Gupa• 20 февраля 2023
Ответ дляultragringo
Можливо, але я побачила це так!
Admin• 20 февраля 2023
Ответ дляultragringo
Пока мы не в НАТО, официально не будет никаких военных других стран. Помощь материально-техническая- была, есть и будет.
Папоротник• 20 февраля 2023
Ответ дляjungler33
дайте ще
ammakat• 20 февраля 2023
Байден уехал из Киева — CNN
боригнув• 20 февраля 2023
Ответ дляjungler33
ржу капєц просто!!
ali_kat• 20 февраля 2023
Ответ дляПапоротник
дайте ще
Грустят они
LudaSHS• 20 февраля 2023
Ми в закордонній прессі
Основна увага на нас
https://fb.watch/iP776OBkCs/
Папоротник• 20 февраля 2023
Ответ дляборигнув
ржу капєц просто!!
Особливо насмішило ’це зйомки’ .
ali_kat• 20 февраля 2023
Ответ дляПапоротник
дайте ще
Блин, скрин не добавила) вот вам
ok1904• 20 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Сундак пропонує вступ в НАТО форсувати.

Я пару днів псіхувала, за заяви Байдена про те, щоб не втрачати час , Україна має шанс контрнаступу, але одночасно я знаю, як зараз складно в гарячих точках. А тут його візит в Київ.
ok1904• 20 февраля 2023
Ответ дляammakat
Байден уехал из Киева — CNN
Нормально.
LudaSHS• 20 февраля 2023
Ответ дляultragringo
Иностранных войск не будет, и войну будут удерживать в географических границах Украины.
Но будет поддержка и деньгами и военкой.
Any• 20 февраля 2023
Ответ дляиркин
Приїхав на Майдан, мабуть.
Заодно Зеленському розкаже, що там було й чому.
Амарилис• 20 февраля 2023
Ответ дляПапоротник
Особливо насмішило ’це зйомки’ .
А мене про боягуза. А серло їхнє сміливо по бункеру лазить