Сыро_Ежка• 20 февраля 2023
Взуття Gant більшомірить?
Дівчата, хто носить цю фірму, як у них з розмірами? По розмірній сітці їх 37 має підійти на мій 38. Боюсь не вгадати.
Без Баяна• 20 февраля 2023
По-різному буває.
Є кросівки, які на мій звичайний розмір впритик, а є боти, що більшомірять мінімум на розмір.
Сыро_Ежка
• 20 февраля 2023
Ответ дляБез Баяна
По-різному буває.
Якраз ботінки придивилась
Атятя_тётя• 20 февраля 2023
Европейський 38 іде на мій 37 український, стопа 24 см у мене. Цієї зими купляла зимові чоботи собі.
Кондуктор маршрутки• 20 февраля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
смотрела другую модель на такой подошве
как они по комфорту? может еще решусь на покупку)
Без Баяна• 20 февраля 2023
Ответ дляСыро_Ежка
Якраз ботінки придивилась
Тоді краще, напевне, беріть свій звичайний європейський розмір. З усіх пар взуття цієї марки, що в мене було або міряла, більшість все ж йде розмір-в-розмір.
Без Баяна• 20 февраля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Так, потрібно до українського додавати 1 розмір.
Атятя_тётя• 20 февраля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
смотрела другую модель на такой подошве
Мені подобаються, не прям пласкі як праски в середині
. Комфортні, але в Німеччині майже не довелося їх поносити цього року, бо не було настільки холодно.