Всегда на молоке делаю, а тут какое-то кефирное изобилие в холодильнике
У кого есть проверенный рецепт, киньте плиз
Irusik-0874• 20 февраля 2023
Пол литра кефира, соды пол с. Ложки, одно яйцо, чуть соли, пару ложек сахара, 300 гр муки. Хорошо перемешать и добавить стакан горячего молока. Тесто будет густоватое . Добавить пару ложек растительного масла в тесто. Выпекать обычно
Ответ дляNastja-70
Оладушки.
Посмотрите в интернете
Не ,спасибо,оладушки не хочется
Именно блины,знаю,что делают заварные ,но зашла в ютуб,то на одно и то самое кол-во кефира 350 мл кипятка и 150 мл кипятка . Как-то странно
Необхідний склад компонентів:
Борошно першого сорту — 0,25 кг;
Кефір — 0,5 л;
Два курячих яйця
Окріп — 0,2 л;
Сода — 3 гр.;
Цукор – 0,1 кг;
Масло рослинне — 40 мл;
Сіль і ванілін — за смаком.
Спосіб приготування:
У посуд потрібно розбити два яйця, додати цукор. Його кількість варіюється в залежності від того, якими будуть млинці — солодкі чи з м’ясом. Цукор в даному рецепті розрахований на солодке блюдо. Насипаємо сіль і все разом добре збиваємо.
До отриманої пишної маси ллємо кефір.
Борошно варто спочатку провести через сито, щоб прибрати грудочки. Потім насипаємо до основної маси разом з ваніліном.
Замішуємо густе тісто.
В іншу миску налити окріп і додати соду, перемішати.
Дану рідину виливаємо тісто і розмішуємо. Вийде однорідна маса з бульбашками.
Доливаємо рослинне масло і чекаємо 5 хвилин.
За цей час нагріваємо сковороду і смажимо на ній прекрасні ажурні млинці на кефірі.
Перевертати на іншу сторону продукт потрібно, коли бульбашки на тесті полопаються, а на їх місці з’являться дірочки.
Борошно першого сорту — 0,25 кг;
Кефір — 0,5 л;
Два курячих яйця
Окріп — 0,2 л;
Сода — 3 гр.;
Цукор – 0,1 кг;
Масло рослинне — 40 мл;
Сіль і ванілін — за смаком.
Спосіб приготування:
До отриманої пишної маси ллємо кефір.
Замішуємо густе тісто.
sandrochka18• 20 февраля 2023
Ответ дляосинка
Необхідний склад компонентів:
Борошно першого сорту — 0,25 кг;
Кефір — 0,5 л;
Два курячих яйця
Окріп — 0,2 л;
Сода — 3 гр.;
Цукор – 0,1 кг;
Масло рослинне — 40 мл;
Сіль і ванілін — за смаком.
Спосіб приготування:
До отриманої пишної маси ллємо кефір.
Замішуємо густе тісто.
Борошно першого сорту — 0,25 кг;
Кефір — 0,5 л;
Два курячих яйця
Окріп — 0,2 л;
Сода — 3 гр.;
Цукор – 0,1 кг;
Масло рослинне — 40 мл;
Сіль і ванілін — за смаком.
Спосіб приготування:
До отриманої пишної маси ллємо кефір.
Замішуємо густе тісто.
на 700 мл рідини 250 г борошна не мало? дякую