Весёлая морковка• 20 февраля 2023
Спортзал, есть такие?
Кто только в нем занимается ходьбой?
Можно так похудеть?
КлараЦеткин• 20 февраля 2023
Похудеть - это про дефицит калорий, будете вы ходить там или спать.
Луноходик_Ик• 20 февраля 2023
У меня проблемы с суставом, я хожу в горку и быстрым шагом, 20 минут так разогреваюсь. Потом или групповое или минимально пресс, руки, попа. Ну и на улице можно так же. Пройтись до турников и позаниматься с резинками, помахать руками, ногами, потянуться. Не знаю как похудеть, но будет хорошее самочувствие.
Сижу на стуле• 20 февраля 2023
Ответ дляКлараЦеткин
Так, але спортзал допомагає бистріше їх спалювати. А ще робе тіло гарніше.
Але не зрозуміло навіщо ходити у спортзал тільки на біговій доріжці походити????? Ви думаєте це щось дасть? Краще тоді десь у парку походити, побігати, то буде більше користі. Якщо не вистачає коштів на тренера, то краще на групові ходіть якісь. Я так почала ходити, правда виходить тільки 1-2 раза за неділю, але хоч так. Ну і звісно дефіцит калорій!!!!
НуКаНаКа• 20 февраля 2023
Я займалась на біговій доріжці коли годувала дитину. Дуже хвилювалась, щоб не зіпсувати молоко і одночасно потрохи прийти в норму. Я вже була не дуже юна і вагітність важка, жахливий КР. То мені треба було приходити до тями. Молоко все одно зникло. То я потім перейшла до звичних навантажень
КлараЦеткин• 20 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле
Хотьба будет неэффективной, если питание не учитывается. Если автору тупо сбросить вес, то можно и не ходить. А если ходить и есть ведро - то толку не будет.
НуКаНаКа• 20 февраля 2023
Ответ дляМне без сахара
ходити можна по вулиці безкоштовно)
Можна. Але зручніше у залі з дозованим навантаженням і можливістю контроля швидкості та часу
Сижу на стуле• 20 февраля 2023
Ответ дляКлараЦеткин
Так, я наче б те і написала. Щоб схуднути треба слідкувати скільки з´їдаєш, бо тільки від дефіциту калорій піде процес. Я наприклад встановила програму для підрахунку калорій. Але спортзал то круто прискорить і самопочуття покращиться
КлараЦеткин• 20 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле
В автора просто постановка питання не включає калорійність харчування, тому ваш приклад може бути для неї нерелевантним. Я вам не казала, що ви мені щось неправильне пишете.
Полиэтиленовый привет• 20 февраля 2023
Вам обожнюватимуть всі в залі, чесно. Ходити можна і на вулиці, можна і скандавською займатися, з палками, на повітрі свіжому. Але ж ні, треба іти в зал, пічально там тупати на доріжці годину, займаючи її (ще комбо, коли в час пік і купа народу чекає черги). Сенс в чому?
мистерЛяпсус• 20 февраля 2023
Я не только в спортзале занимаюсь ходьбой, я еще по улмце хожу. И дома.
Паравозик• 20 февраля 2023
Это я
. Но вес уходит. Но у меня еще и ПП. Еще иногда на групповые хожу, редко. Но, тренер сказал что лучше на орбитрек и велик, на суставы не такая нагрузка. То стала 40 мин хожу и час на вело и орби.