Аврора-оранж• 20 февраля 2023

Арестович, о языках и свободе.

Интересное интервью.
gannuska22• 21 февраля 2023
Ответ дляPrervana
Раньше у нас даже не было бы повода для диалога на эту тему. И это было прекрасно
Дійсно, про що було говорити. Всім підходило, наприклад, що на сході (я з Луганська) у дітей не було жодного шансу отримати освіту українською (з 62 шкіл одна з українською мовою викладання). Я закінчила укр філфак і всі до одного непрофільні предмети нам читали російською.
Приводів було більш ніж багато, просто таким бажаючим поговорити, як україномовні східняки, закривали рота швиденько, нічого не з’ясовуючи і не толеруючи.
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2023
Ответ дляPrervana
А в чем было надругательство?
Ви читали його? Це витіснення української на догоду пуйлу, це чергова русифікація України.

Ось вам Висновок щодо законопроекту: “Про засади державної мовної політики”, хоча якщо ви какаяразніца то і читати не будете

https://maidan.org.ua/2011/09/vysnovok-schodo-zako...
Prervana• 21 февраля 2023
Ответ дляgannuska22
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2023
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
А проблеми в тому, щоб стати частиною раши ви теж не бачите? Ну, чи а-ля Білорусь - спрершу без мови, потім без виборів, все ближче і ближче до конченого ’брата’? Ви точно українка?
Prervana• 21 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Это провокация конфликта очередная? Жалоба
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2023
Ответ дляPrervana
Тобто відповіді від свіжого аккаунта не буде. Все ясно з вами
Prervana• 21 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не участвую в срачах, которые так хочется устраивать определенным людям на задании. До свидания
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2023
Ответ дляPrervana
Ні, ви просто пишете антиконституційні речі - а чому б нам не використовувати російську замість державної української?
автор nikolayev • 21 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Арестович, как раз об этом и говорит в интервью, чем заканчивается такой диалог, как у вас сейчас.
Но он сказал, что идет в политику, мне кажется, его поддержит народ.
Зря не послушали интервью, очень поучительно.
Ruovet• 21 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Почитайте ст.10 Конституции для начала.
А то у вас Конституция своя какая-то воображаемая.
Mrs.Ochmonek• 21 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
Його підтримають гроші тих колишніх, які зараз поза грою - ахметових і подібних перш за все. Світоглядно вони близькі.
Якщо українці підтримають, значить уроків історії було ще недостатньо
автор nikolayev • 21 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Может и недостаточно. Подумайте над тем, что написали.
Olya Rybka• 21 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
Да не поддержат этого брехуна.
автор nikolayev • 21 февраля 2023
Ответ дляOlya Rybka
Да не поддержат этого брехуна.
Каких то брехунов, все равно надо выбрать))) Чем этот, хуже остальных?
Olya Rybka• 21 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
А какие у него достижения? Что он сделал хорошего, чтобы за него голосовать?
автор nikolayev • 21 февраля 2023
Ответ дляOlya Rybka
То же, что вся правящая партия, это наше хорошее настроение. И он участвовал в переговорах, по обмену военно-пленных. И вообще, он говорит в слух то, что я думаю. И не только я.
Olya Rybka• 21 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
Да уж, весомые достижения.