Девочки, без чего не можете выйти из дому?
Понятно: карта/телефон/ключи/кошелек
А еще?)
Понятно: карта/телефон/ключи/кошелек
А еще?)
самотня грустюша• 20 февраля 2023
павербанк, духи, расческа, ключи, резинка для волос, карандаш для губ
Смурфик -747a• 20 февраля 2023
Без пакета
останнім часом в магазин вихожу з своїм пакетом, а якщо забуваю, то можу щось лишнє купити
Ответ дляСмурфик -747a
Без пакета
І я так вже давно ходжу. Спочатку ходила зі своїм пакетом, а зараз перейшла на сумки з тканини з прикольними принтами ))) Вони в мене кругом
і в кожній сумці і в машині кілька штук.
Смурфик -747a• 20 февраля 2023
Ответ дляToPa07
Так-так))) але багато їх з собою теж брати не потрібно
бо потім згадуєш, що ще одна сумочка така в багажнику (наприклад) є))) і можу взяти ще щось
Ответ дляСмурфик -747a
100% ))) Я для себе знайшла спосіб економії, коли треба себе стримати від зайвих покупок, авто не беру! І відповідно в магазині береш лише найпотрібніше, бо буде важко нести
, працює!
LIANA171185• 20 февраля 2023
Если надо выйти рядом с домом и ненадолго,и кто-то дома есть,то я вообще без всяких нужностей могу выйти.
А вообще,зависит от того,насколько далеко я иду или еду-список увеличивается)