gingergirl• 20 февраля 2023

Іскрить всередині мікрохвильовка. Є шанс відремонтувати?

Користуюсь 2 роки пічка + мікрохвильовка. Тобто таке 2в1. І от кілька днів у режимі мікрохвильовки починає іскрити всередині, відразу вимикаю. У режимі духовки не іскрить, але чуть пахне паленим. Зі шнуром все ок, там захист стоїть. Є сенс викликати майстра? У когось таке було? Просто нова така мінімум 20 тис коштує, реально не час зараз купувати((
Не ангелы• 20 февраля 2023
Замените пластину. Она копейки стоит

irmina• 20 февраля 2023
Так, замініть слюдяну пластинку! Я колись купувала на олх за 20 грн)
mena• 21 февраля 2023
то слюда прогоріла. замініть пластинку.
Sasha1825• 21 февраля 2023
не просто слюду нужно заменить, скорее всего прогорел наконечник, который ставиться на магнетрон, сменить слюду - это временное решение вопроса