Таки в курсе• 21 февраля 2023

Де в айфоні знайти сповіщення всі?

Прийшло важливе сповіщення, я його відкрила, але на жаль, не було зв’язку і воно не відкрилося. Треба ще раз перейти по сповіщенню, але де його знайти?
la_kris.tio• 21 февраля 2023
У налаштуваннях телефону спустіться трошки внищ

автор Таки в курсе • 21 февраля 2023
Ответ дляla_kris.tio
Тут лише настройки в мене відкриває, не сповіщення
Нуждаюсь в общении• 21 февраля 2023
Заблокируйте тел и примерно посередине экрана потяните вниз или вверх пальцем, должны выйти все пуш уведомления
Нуждаюсь в общении• 21 февраля 2023
У меня 13, то посередине ближе к низу нужно потянуть (как говорится свайпнуть))) вверх, и они полезут
Ку-кусик• 21 февраля 2023
Якщо ви нажали на одне з таких повідомлень, то його вже не знайти. Ви його відкили і воно щезає.
автор Таки в курсе • 21 февраля 2023
Ответ дляКу-кусик
Так, я саме про це. Воно щезло
Ку-кусик• 21 февраля 2023
Ответ дляТаки в курсе
Так, я саме про це. Воно щезло
Його вже не знайте. Нажаль. Я теж так інколи попадаю.
автор Таки в курсе • 21 февраля 2023
Ответ дляКу-кусик
😔