Чтоб в теченим дня не делал , не покупал и тд - не дает радости в конечном итоге.
Кстати тот вчерашний что я выкладывал он типа "модель". Когда я спросил какок у него материрское агенство , он и потерялся.
Печаль :(
Повезло тем, кто отхватил себе классного мужика
Завидую
Печаль :(
Завидую
LadyDShoes• 21 февраля 2023
Ответ дляok1904
Автору треба шукати класних партнерів десь серед творчих людей. В спортзалі і в пику можуть з´їздити, хто немв тємі , серед людей богеми завжди було модне для вдохновлєнія .
Да кому він треба? ))) ну серьйозно ? Нормальні в ЗСУ а цей непотріб навіть в тилу ефір засоряє
Ответ дляLadyDShoes
Богема, працівники сфери обслуговування, там таких хоч жопою жуй. Йому більше не світить. А ще батюшки московського патріархату , вони хоч при дєньгах, ймовірно, не обідять