ГендиреХтор• 22 февраля 2023

Напилася…

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3285228-6#a...
Моя минула тема. Знову згадую, знову мурашки по тілі. Що робити? Я вже майже написала йому і зупинилась. Я свідомо розумію, він не чекає, не згадує, а живе своїм життям. А я згадую його. Що робити?..
Купи слона• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Як його закрити тоді, не писавши? Чомусь зі всіх колишніх тільки йому хочеться написати…
Навіть не думайте писати вночі це тупо...
Можете днем
Привіт недавно тебе згадала як ти
Як поживаєш
І все
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
Можете днем
Привіт недавно тебе згадала як ти
Як поживаєш
І все
Ні ні, вночі не буду. Мені певно завтра буде так зле що навіть вдень написати не буду)))
Аноним ФЕЯ• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Так але думаю то було дуже дуже давно, а може втратив… всяке буває…
А можливо просто не хоче він вам писати. А ви собі придумуєте виправдання, що йому немає куди. Да і якщо ви йому писали в інстаграмі, то і аккаунт він ваш знає. І номер ви залишили. Він просто не хоче. Не принижуйтесь.
Купи слона• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Пахаа ну то і на краще
Не думаю що ви йому цікаві він би вас сам найшов
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я писала що давним давно втратила доступ до сторінки з якої йому писала)
Її вже давно немає.
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
Пахаа ну то і на краще
Де?
Купи слона• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Де?
Соц мережі чи так як ви по номеру
Можна написат щост на папері що ви відчуваєте і спалити мож легше стане
На привозе• 22 февраля 2023
У нього там дівчина під боком спить, а ви йому маєте повідомлення відправляти. Може і хотів би відповісти , але при дівчині точно не зможе. Відправляйте тоді, коли він буде на роботі. Тоді є ймовірність , що він відповість ;)
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
Я зараз точно не буду…
Аноним ФЕЯ• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Її вже давно немає.
Але ж номер ви не міняли! Як би він для нього щось значив, то не загубив би. Що втратив ваш номер ви ж самі придумали, щоб себе переконати, що він вас чекає.🤦 У нього інші стосунки, в яких вас не має. Будуйте своє життя.
Купи слона• 22 февраля 2023
А взагалі то найдіть собі хлопця нехай він вас добре відтарабанить то й зразу забудете колишнього
ЯНаПэПэ• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Коли дивлюсь на його фото - нічого не відчуваю. А спогади мене підштовхують йому написати. Що воно таке - незрозуміло…
То у Вас просто тяга к тем ощущениям с ним и все
Апочемучка• 22 февраля 2023
Ответ длясоева-сысоева
Потеребонькайте та й заспокойтесь.
Якби ви були йому треба, він би сам написав.
А я б написала. Скільки того життя
ПесиКот• 22 февраля 2023
Если бы он хотел, еще тогда начал бы общение с вами, но у него есть девушка и оно ему не надо. Если уже сильно неймется, сделайте вид, что ошиблись, не туда сообщение отправили, начните выяснять кому написали, потом ой, Вася, ты ли это, не ожидала, как давно телефонную книгу не чистила, лет сто назад с тобой общались, ну как дела. Но думаю будете разочарованы, так что не стоит.
Апочемучка• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Я просто відчуваю дуже велику потребу написати останній раз йому чомусь. Остання спроба. Але я себе стримую.
То напишіть. Я б написала б.А, може, він Ваша доля.
Україна наше все• 22 февраля 2023
Ответ дляАпочемучка
Дівчата, ви упускаєте дуже важливий (самий важливий) момент. Автор писала, що той хлопець був ніякий а став красунчиком. А вона за ці роки навпаки погладшала на 20 кг, ну народила дитину ще, не знаю як вона виглядає вцілому, але якщо не розпускати рожеві соплі а тверезо оцінити ситуацію, то якщо він зараз весь із себе пєрєц а вона стала товстою неохайною клушею, то буде дуже принизливо якщо вона до нього підбиватиме клинки. Я би радила (як така любов морков) то спочатку зліпити з себе класнючу інстакрасотку , в 25 ще все можливо надолужити, виставити красиве студійне фото, а тоді вже написати йому в інсті. От тоді він зацікавиться. А так автор тільки реально ’спозориться’ як вона говорить, та й усе.
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
Напишите,но будьте готовы к любому сценарию
Из своего опыта,я проходила через эти терзания и когда появилась возможность написать,я это сделала,готова была услышать что угодно,лишь бы мне стало легче и я смогла перевернуть эту страницу.
И я тоже была потолстевшая и замужняя и т п,и вообще прошло много много лет.все было не зря)
Поэтому слушайте свое сердце
Стетоскопуло• 22 февраля 2023
Я бы написала! Не люблю тщетно на что-то надеяться! Это как пастырь нужное рвать быстро и чётко, тогда не так больно
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Поэтому слушайте свое сердце
Та звичайно я не розраховую , що віг зараз ой я тебе чекав давай все кину біжу до тебе
Мені навіть це не потрібно
Я б зотіла просто спілкуватись)))
Ви написали, і людина була рада чи ні?)))
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Це цікавий коментар, можливо ви і праві… хм…
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Мені навіть це не потрібно
Я б зотіла просто спілкуватись)))
Дуже
Зустрілися відразу в той же день,я зовсім не готова була до такого сценарію )
Моїх контактів в нього не було і знайти мене було неможливо
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Дуже
Клас)))) ви лише зустрілись чи ше шось було, вибачте
Подскажите плиз• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
То кажете краще зі старого номеру писати?
краще вже десь випадково підлаштуйте зустріч,запропонуйте піти на каву, а не пишіть
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляПодскажите плиз
Ну це неможливо…. Зустріч точно неможливо бо я не знаю де він буває
Подскажите плиз• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
ну дізнайтеся якось по соцмережах, може де працює... а за той час собою займіться - вагу скиньте, станьте кращою версією себе, щоб не було різкого розчарування, коли він вас побачить - він теж вас пам’ятає юною двчиною
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляПодскажите плиз
я теж так думаю… що спочатку треба зайнятись собою.
навіть якщо і зустрічі не буде, то хоч я маю мотивацію трішки… і за це буду вдячна))
Та навіть не юною, а ще малою я б сказала)))))
Ото я дурна жінка. По іншому не назву
Чисто теоретично я можу прийти я знаю де він може ьути
Але там працює його дівчина….. і як воно буде? Вона мене буде обслуговувати?)
Подскажите плиз• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ото я дурна жінка. По іншому не назву
краще де він працює дізнайтеся - без неї зустрітися краще. Мотивація у вас зараз є сильна, так що, навіть якщо з ним не вийде, - ви станете красунею і зустрінете своє кохання, яке вам його повністю витіснить - будете сміятися зі своїх страждань
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляПодскажите плиз
Дякую дуже
Ви праві.)))
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Не такой ты и бывший как сперва показалось

Ну вы меня поняли)
Подскажите плиз• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Дякую дуже
Ви праві.)))
так що поки не пишіть - розпочинайте план Б - многоходовочка