ГендиреХтор• 22 февраля 2023
Напилася…
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3285228-6#a...
Моя минула тема. Знову згадую, знову мурашки по тілі. Що робити? Я вже майже написала йому і зупинилась. Я свідомо розумію, він не чекає, не згадує, а живе своїм життям. А я згадую його. Що робити?..
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Зато действенно. Унижаться и бегать за тем, кто давно счастлив в новых отношениях - оно так себе, ’достоинство’. А так закрыть гештальт и забанить, закрыв себе пути продолжения этой тягомотины.
Я просто хочу скоро змінювати номер телефону/
І думаю як краще писати з цього номеру, чи вже з нового аби залишити контакт про всяк випадок на майбутнє?
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляДаришечка
Не треба нічого пояснювати! Досить невинне повідомлення, тільки краще напишіть що згадали його ненароком, а не прямо згадували, а то ще відчує свою перевагу якусь над вами. А так просто таке от спонтанне питання від старої знайомої
Думаєте? А якщо спитає а звідки в табе мій номер телефону, тоді що сказати?
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляДаришечка
Скажіть що це не важливо)
Це не грубо?
То як кажете коли писати? Вже з нового номеру чи з старого?)))
Мстящий за Зайца• 22 февраля 2023
Автор, вам просто скучно, зараз нікого нема - ніхто не звертає на вас увагу. От ви і живете минулим. Не пишіть йому, він все це зрозуміє...лише принизите себе в його очах. Працюйте над собою, і у вас будуть нові стосунки що про цього і не згадаєте.
Мяо мой мяо• 22 февраля 2023
Ответ дляДаришечка
Тоже верно! Но может гештальт закроется как раз когда напишет)
Так и я о том. Написать уже ему что надо. Если позориться, то уже хоть с результатом. Все эти обычные ’ как дела’ - это ж ни о чем
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
А що тоді написати? Порадьте, будь ласка…
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляДаришечка
Може вас приваблює саме його недосяжність? Не думали про це?
Я не знаю що воно таке
але роками вже тягне!
Мяо мой мяо• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Какое такое будущее? Я думала хотите поставить для себя точку, а не дурить себя мечтами следующий десяток лет.
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
То кажете краще зі старого номеру писати?
Мяо мой мяо• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ну да. Вы же сами уверены, что откажет. На этот уже не писал и на тот не напишет, так зачем оставлять себе эти несбыточные ’лазейки’?
Мстящий за Зайца• 22 февраля 2023
Розкажу своє: у мене була ситуація коли мені дуже подобався женатий колега. Я прямо його хотіла дуже ..і це було настільки на лобі написано що і він і всі навкруги це знали. А ми працювали в одному офісі, столи поруч - щодня разом. Я дуже його хотіла. А йому то імпонувало. Окрім того у мене на той час ще зовсім ніколи нікого не було. А у нього вже донька мала...я навіть просила його каву мені сходити купити, поки працюю. А також додому підвезти, йому ж додому все одно по дорозі. І через рік після того як він звільнився - я йому написала, попросивши про допомогу. Допомога маленька, мізерна...я б і саме справилась ..але то був привід побачити його після початку війни, дізнатись чи він впорядку..і він приїхав і допоміг мені звісно, я дивилась на нього з відкритим ротом, як і тоді. А він зверхньо-розуміючи також як і тоді ..але на цьому все. Розійшлись і ні слуху ні духу. Зараз до мене аж дійшло ...настільки в його очах я була жалюгідною. І періодично згадуючи це....мені страшенно соромно за свою таку поведінку...але вже ніц не змінити.
Мяо мой мяо• 22 февраля 2023
Ответ дляДаришечка
Меня этот момент тоже смутил!
)) А вот. Мечты - они такие, сложно от них отказываться)
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляДаришечка
Пишите со старого. Откажет - останется в прошлом вместе с номером, а если случится Чудо и будете общаться, то дадите ему потом новый
Ну ви 100% праві…
То як почати?..
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляДаришечка
Писати вже завтра? Бо зараз мабуть не варто…
Таки пізна година…
Мяо мой мяо• 22 февраля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну и зря. Смотрите на это, как на прожитую историю, будто в кино. Прожили, получили опыт и ладно.
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Погоджусь!
Наша взяла• 22 февраля 2023
Боже, це знову Ви?
Пишіть вже шось тому Ромео, а то на ваші качєлі тем на порадниці не вистачить
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляНаша взяла
Боже, це знову Ви?
😂😂😂😂😂😂
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляНаша взяла
Боже, це знову Ви?
Ну чого ви так, це лише друга тема.
Купи слона• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Порадьте як, будь ласка! Я вже навіть буду рада, якщо він скаже якого чорта пишеш аби лише заспокоїтись самій…
У вас незакритий гештальт
Дівчино візьмися за розум і не страдай херн..ю
Опозоришся тільки
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
У вас незакритий гештальт
Опозоришся тільки
Як його закрити тоді, не писавши? Чомусь зі всіх колишніх тільки йому хочеться написати…
Наша взяла• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ну чого ви так, це лише друга тема.
Лише друга…ну, Тримаймося :)))
Аноним ФЕЯ• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Він немає куди написати мені. В нього немає моїх даних в соціальних мережах, номеру телефону.
Ви ж в минулій темі писали, що залишили йому свій номер телефону 🤔
ГендиреХтор
• 22 февраля 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так але думаю то було дуже дуже давно, а може втратив… всяке буває…