ГендиреХтор• 22 февраля 2023

Напилася…

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3285228-6#a...
Моя минула тема. Знову згадую, знову мурашки по тілі. Що робити? Я вже майже написала йому і зупинилась. Я свідомо розумію, він не чекає, не згадує, а живе своїм життям. А я згадую його. Що робити?..
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
Ну еще нужно уточнить,что у меня серьезные чувства к нему и я никогда плохо о нем не подумала,считала себя неудачницей какой-то.но забыть не могла ,хотела чтобы мне так не болело больше,потому и написала .повторяю,мне лет немало и были и романы,и замужество,а вот не отпускало…
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляПодскажите плиз
так що поки не пишіть - розпочинайте план Б - многоходовочка
😂😂😂
Ще такого не чула «многоходовочка», поясніть що воно таке))))
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Так ви зараз разом чи ні?))) чи просто гарно час провели разом і теплі спогади?
А в нас взагалі нічого не було, я тоді ще дівчинкою була….)))
А з ним оаз хотіла б
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
І діти були ще вибачте за таке питання?)
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Звичайно,і діти,і розлучення
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Звичайно,і діти,і розлучення
А з чого починали писати ? Банальне привіт як ти то така то?)))
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Так,я написала що випадково знайшла його номер(це так і було,в старому блокнотику при переїзді .якби я знала що він є/написала би оаніше)і не могла не запитати як справи.
Ось і все.при цьому я то навіть не знала чи його це ще номер і фото в месенджерах було відсутнє.
А,ну після того як справи написала що можливо ти і не знаєш хто пише
Відповідь прийшла ,що він відразу зрозумів хто це і чи можу я відповісти зараз на дзвінок.вже в розмові сказав що розведений і т п .ввечері зустрілися там де познайомились
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Яка чудова історія , аж тепло стало на душі))
Ех… я якщо і зважусь написати то він максимум запитає яа життя і без продовження я думаю ))
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ви не можете бути ні в чому впевнені
Але це страждання скінчиться
Ось я не могла його забути ,як зв’язок якийсь і коли знайшла номер чуть серце не стало
Але я вирішила так-пишу,ну що мені стане,ну нічого
Якщо номер не його-живу собі далі як і жила?бачити його в снах
Якщо не буде відповіді-аналогічно
Якщо напише що одружений та щасливий-також,в сім’єю я не лізла би
Але при цьому я буду знати що зробила можливе і мені стало би легше

Ось і написала
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
В будь якому разі бажаю щоб у Вас все було добре!

🌹🌹🌹
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Ви не можете бути ні в чому впевнені
Але це страждання скінчиться
Якщо не буде відповіді-аналогічно

Ось і написала
Клас.
Я теж не думала влазити б ніколи
Просто хотілось написати. Але там вище порадити почекати, поки схудну і себе приведу в порядок, бо я поправилась на 20 кг.
автор ГендиреХтор • 22 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька

🌹🌹🌹
Дякую дуже ❤️❤️❤️
Утренняя зорька• 22 февраля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Клас.
Я теж не думала влазити б ніколи
Я теж була жирна і зовсім не готова до зустрічі
В моєму випадку це ні на що не вплинуло
Але ж звичайно хотілось бути краще