Не против• 22 февраля 2023
Квартира в історичному центрі - як інвестиція
Одже, в самісінькому центрі міста будують пару новобудов.. я обрала найнадійнішого і хочу придбати сирець, однокімнатну на найвищому 14му поверсі з видом на історичний центр міста... питання - думаєте це вигідна інвестиція? Надіюсь на ріст ціни після здачі в експлуатацію
Результат:
вже голосів:
34 (52.31%)
Так, ціна має вирости
13 (20%)
Ні, фігня то все
13 (20%)
Результати
4 (6.15%)
Можливо, але не 1кімн,а більша
1 (1.54%)
Свій варіант
Не танцую- но пою• 22 февраля 2023
С такими темпами, как тыкают эти многоэтажки в исторических центрах, лет через 10, будет вид на такие же многоэтажки.
Не против
• 22 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Сырец это центр?
Новобудова, квартира без ремонту зветься ’сирець’
Не против
• 22 февраля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Нє, історичний центр не чіпатимуть...так склалось що найшлось місце
Не против
• 22 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
А в какой стране, городе?
Я патріотка, ненька Україна... івано-франківськ
Не танцую- но пою• 22 февраля 2023
Ответ дляНе против
Вы недооцениваете значимость денежных знаков. Забашляют, найдётся место для 20-этажки перед Вашей инвестицией.
Не против
• 22 февраля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Навіть якщо так - центр ж не змістять
grechka827• 22 февраля 2023
В мене три квартири на площі Ринок правильного планування. Хороша інвестиція. А ви в центрі якого міста?
Та_все_ок_будет• 22 февраля 2023
В любом случае если покупаете на котловане и продаёте после сдачи дома в эксплуатацию вы уже в плюсе
Не против
• 22 февраля 2023
Ответ дляgrechka827
Франківськ, бульвар
Не против
• 22 февраля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дякую, так і планую
Подметайло• 22 февраля 2023
Ответ дляНе против
Тогда нет, кому нужен вид на исторический центр в ИФ?
grechka827• 22 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Ви дивна дуже
Подметайло• 22 февраля 2023
Ответ дляgrechka827
Ви дивна дуже
А по мне - так автор, инвестировать сейчас деньги в строительство в Украине
grechka827• 22 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Минулого місяця купила 2 новобуди і один котлован у Львові, перші дві здані
маминаБубочка• 22 февраля 2023
Ответ дляНе против
Нуууу...
Будемо відвертими. Зараз місто переповнене через війну.
До війни був звичайний обласний центр. Єдиний плюс - Буковель, Карпати поруч. Але в Івано-Франківську ніхто не затримується. Тому як інвестиція для подобової оренди навряд чи зайде. Ну і історичний центр то так з натяжечкою, це ж не Львів. Може хіба для довгострокової оренди варто взяти. Що там буде після війни - не знає ніхто
grechka827• 22 февраля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Нуууу...
Вона хоче перепродати після здачі
маминаБубочка• 22 февраля 2023
Ответ дляgrechka827
Вона хоче перепродати після здачі
Вже бачу)
Ну в умовах війни вкладатись в новобудови - це така лотерея ІМХО
grechka827• 22 февраля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Вже бачу)
Це хороша інвестиція, війна скоро закінчиться
маминаБубочка• 22 февраля 2023
Ответ дляgrechka827
Війна беззаперечно скоро закінчиться!
Головне щоб не зник забудовник в невідомому напрямку. І не заморозили будівництво. Економічних причин може бути багато
Не против
• 22 февраля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Нуууу...
Місцевих ніхто не відміняв
Непогодка• 22 февраля 2023
Ответ дляНе против
Щось так і подумала про Франик :)))
Норм, купуйте. Під подобову здачу навіть. Але разом з паркомісцем одразу. То хто і де будує?
Для життя собі - ні, тільки не центр.
Непогодка• 22 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Туристам. Там ще й вид на гори якщо в іншу сторону глянути.
Беговая дорожка для носа• 22 февраля 2023
Идея неплоха. Но если только начали строиться, я б наверное не рискнула, война показала, что и надежный застроищик может тормозить. У нас в городе один из надежных застроищиков, сейчас очень плохо работает. Ищите дом, который уже сдан и введен в эксплуатацию. И кстати по поводу цен от застройщика, зачастую они у них выше, т.к есть рассрочка для покупателей. И смотрите, что вокруг того дома, есть вероятность, что через пару лет никакого вида на исторический центр города не будет, очередная высотка все закроет
Примарочка• 22 февраля 2023
Ответ дляНе против
Ми все ж таки купили таку. Але для себе поки що, а далі як вийде, бо це вже четверте місто в якому ми живем. Ціна значно виросла
Не против
• 22 февраля 2023
Ответ дляНепогодка
Щось так і подумала про Франик :)))
Для життя собі - ні, тільки не центр.
Паркомісце вартує космос, щойно спитала, 20 тис $ і це на стадії котловану!