По просьбам.
любительница• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
І що ви думаєте? Телефоную-ти де? -В ППС.-Що ти там робиш? - Ге твоє діло. Я ж кажу, що скажена
Страшная жєнщіна

Kvitkaliliia• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Чуток прошлогодней весны
Хочу весну
В нас вранці -6 було
Ответ дляLudaSHS
В России по радио передали сигнал воздушной тревоги, МЧС говорит о хакерской атаке. По данным сразу нескольких Telegram-каналов, водители в Белгороде, Уфе, Челябинске, Пятигорске, Тюмени, Казани, Новосибирске, Пензе, Воронеже, Магнитогорске и других городах услышали в эфире нескольких радиостанций предупреждение об угрозе ракетного удара и необходимости проследовать в укрытия.
’Слушали ’Авторадио’ сейчас. И там каждую минуту объявляют о ракетном ударе’, - цитирует одного из радиослушателей челябинское издание ’74.ру’.
В МЧС сообщили, что это результат ’хакерской атаки на серверы ряда коммерческих радиостанций’.
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Щось не в гуморі? Чи щось вимагає?
Та нет, это ее стандартное выражение морды)
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
У вас очень красиво в доме)
Каждый раз рассматриваю ваши фото
Благодарю)
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
А кто??!! Меня разрывает от любопытства
Этот Кто-то -пишет без Анонима в этой теме
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
470 маршрутка проходить декілька станцій метро. Погугліть на карті, виходити на зупинці Китаївська або Госпіталь
Спасибо большое 💐
Ответ дляZelenkа
А вони і були, я ще застала народознавство як окремий предмет, 90-ті. Потім вже почали міняти програму, всякі валеології і решта дурні.
В нас були постанови театральні на укр.літрі - за програмою робили. Я Мавкою була - так полюбилось, що тепер у лісі живу 🤣🤣🤣
До речі, моя вчителька зараз директор цієї школи, треба буде з нею поговорити про щось таке. Але зочеться щоб це була саме програма для всіх.
Діти тащаться від такого!
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ длялюбительница
Страшная жєнщіна

Це точно! Повітряна тривога, щось там летить, Наташа колодку шукає) І це якась раша хоче щось там зробити?
любительница• 22 февраля 2023
Ответ дляTata_F
Дівчата, в мене питання до знатоків киць. Оця красота, то якась порода чи мама з хуліганом погуляла?
Прикольний
я такого не бачила, особливий
Ответ для4мама
Діти тащаться від такого!
У нас таке було у коледжі, ми на колядки вдягались, і з баяном (худкерівником) йшли в торговий центр навпроти колядувати, я зараз згадую і у носі щемить, ностальгія накрила