По просьбам.
Ответ дляfrumoasa17
Це точно нелакані. Я ще знала що у тата гроші були і взагалі гальм іноді не було...
Ех, добре трохи розкажу). Я заліпила центр об´явами. Ліпила де могла, афіші кінотеатрів, держустанови, зупинки, магазини. Гуділо містечко місяць, мене таскали до слідчого, але не довели, що то я. Що за об´ява не скажу), але то була мстя.
Ответ дляok1904
Капец, на 2 роки лиш старша за мене... З її можливостями можна як мінімум виглядати стильно
Я случайно попала на ролик, которому 2 года, то есть ей там 45.
В студии интервью давала. На голове не пойми что, впечатление немытых волос, накрашена странно, голубые тени, как привет из 70-х, одета странно. Впечатление, что это продавец из наливайки, а не дипломат
Nata.t.1970• 22 февраля 2023
Ответ дляАнастасия К.
Девочки, Киев левый - слышите? Нигде ничего не пишут, гуляю с ребенком
Позняки
Возле ТЦ Пирамида-не слышно
Ответ дляАмарилис
А где вы их взяли, такое количество? От руки писали или напечатали где то?
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я можу здогадатися
Було теж. Я йшла з братом по дорозі між домами і тут, як тоді здавалося мене цацу перебили у розмові. Автівка посигналила, а у руках були металеві, магнітні шарики і вони полетіли ззаду
Ответ дляirina _d
І мене це дивує. Чому такий образ вибрала . Імперці полюбляють коло себе гарних матрьошок тримати, як ота кримська прокурорша
Ответ дляfrumoasa17
Я можу здогадатися
Ні, в мене трохи не так). Ніколи не вважала себе кращою, чи цацою. Я за справедливість).
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Було таке, молоде і дурне
але ще і налякав.