По просьбам.
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Ой, повірте, я ще та була)), школа не заважала.
Я теж була ще та. Школа теж не могла завадити. То побитися з хлопцями, то десь на дах піти, то до дому не прийти ночувати або втекти через те, що намагалися відправити вчитися за кордон.
Ответ дляirina _d
Судя по мордам их руководства они там не голубые, а синие, морды пропитые у всех знатно. Я очень удивилась на днях, когда узнала что Захаровой 47 лет. Я думала что ей около 60
ясно, що якщо порівняти з Юлею чи Королевською, танавіть Семеняк, то Захарова (і не лише Захарова), їм програє і дуже.
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Ех, дєтство золотоє
. Краще не буду писати, що я чудила)
Ех, і все мені сходило з рук
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляMarryV
Тоже хочу пастельные
Я когда-то ими красила, реально очень нежные
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Я смотрю на свою дочь и не понимаю, как у меня могла получиться дочка- ботан
. Сидит учится
. Что то переводит
. Явно не в мать.
. Сидит учится
. Что то переводит
. Явно не в мать.
Одне іншому не заважає. Я теж вчилася притому добре, вчила мови, але і творити хотілось
Анастасия К.• 22 февраля 2023
Девочки, Киев левый - слышите? Нигде ничего не пишут, гуляю с ребенком
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Бо були молоді, наглючі і самовпевнені. Я взагалі була якась нелякана ідіотка, це я тільки зараз зрозуміла.
Це точно нелакані. Я ще знала що у тата гроші були і взагалі гальм іноді не було...
Ответ дляirina _d
Капец, на 2 роки лиш старша за мене... З її можливостями можна як мінімум виглядати стильно
Анастасия К.• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Шо там? Предупреждали, что пару дней учения. Тема оборона Киева с северной стороны.
А, фуф. Надеюсь оно. Спасибо
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
О, дааа. Когда понимаешь, что родители порешают, то вообще капец
А вдома зробиш таке сумне обличчя та пустиш маленьку сльозу, то все. Можна було знову йти творити