Бабушка-байкерша• 22 февраля 2023
Чи варто зараз починати ремонт?
Хочу поміняти меблі в кухні на нові, і обновити ванну кімнату і дещо на балконі. На послідні кошти не роблю але десь 200 000 грн треба віддати.
Просто чую багато хто чекає коли закінчеться війна і тоді щось робити...
Що порадите?
Прыг-скок• 22 февраля 2023
Я бы не делала. Родители подруги сына сделали, дофига денег отдали, квартиры нет и это спокойный город
Бабушка-байкерша
• 22 февраля 2023
Ответ длямимАпроходила
ми зараз робимо. І дачу робимо. Дивлячись де ви живете
М Стрий львів.область.
Мона Лиза• 22 февраля 2023
Ми робили до 24.02.22...потім зупинилося. Зараз і нема за що, хоча плитка лежить у ванну
Бабушка-байкерша
• 22 февраля 2023
Ответ дляПрыг-скок
А куди квартира поділась? Яке місто?
Прыг-скок• 22 февраля 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
А куди квартира поділась? Яке місто?
Днепр, 14 января прилет(
Неуловимый Джо• 22 февраля 2023
Де ви живете?
Я б не робила зараз нічого.
А вот мої батьки на окупованій території собі місяці тому у ванній та туалеті капітальний ремонт зробили 🤦🤦. Хоч на мої прохання виїхати завжди казали , що ’подумають’. Хоч тут пожалуюсь
Я б не робила зараз нічого.
Та легко!• 22 февраля 2023
Оооо ми з Броварів. Те ж саме питання мучить. Перед війною купили квартиру в новобудові - голі стіни. Так і стоїть. Я б хотіла зробити ремонт, гроші є, а чоловік проти. Каже, як тільки закінчиться війна відпазу все зробимо.
Малая Налегке• 22 февраля 2023
Я м.Стрий я би робила. Тим більше матеріали та послуги тільки будуть дорожчати. У себе в Києві хотіла капітально зробити балкон, який не встигла до війни. Склопакети злетіли у ціні, матеріали теж. Поки відклала до літа хоча б. Квартира нормальная в мене, оновила дрібнички, купила новий текстиль, дуже хочеться жити, а не існувати.
Звездолётчица• 22 февраля 2023
Смотря где Вы живете. Я вчера заавансировала квартиру, через месяц она будет моя. Буду делать там ремонт. Я уверенна, что у нас в городе всё будет, ок
Бабушка-байкерша
• 22 февраля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Яке місто?
Гуру троллинга• 22 февраля 2023
хотели стартануть, после Хмельницка полный стоп.
пока война не закончится в кеше.
Аноним ФЕЯ• 22 февраля 2023
Мы доделали то, на что были куплены материалы и стопнули пока ремонт. Посмотрим. Вот он точно от нас никуда не убежит, дождется)))
Сегодня я не я• 22 февраля 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
М Стрий львів.область.
А що з вами в Стрию станеться?
Як_наготую...• 22 февраля 2023
В Стрию б робила. Також все залежить від вас самих. Від ваших настроїв. В мене новобудова в Києві. Робити нічого не хочу. Не тому, що боюсь, що прилетить в мій дім, просто немає бажання і, чесно, дуже депресивний стан. Не знаю, чи буду я в Україні через декілька місяців.
Ms. При теле• 22 февраля 2023
Робіть. Я в літку буду клеяти шпалери. Це звичайно не той ремонт що в планах у вас, але робіть. Бо ціни ще просто космос, з кожним днем все дорожче і дорожче.
жижифреймут• 22 февраля 2023
Робіть бо ціни взлітають внезалежності від курсу і за ті 5000 дол ви точно не зробите стільки як зараз. Інфляція валюти
МояХатаЗкраю• 22 февраля 2023
Ми вже дороблюємо ремонт. Ціни ростуть, як гриби. Деякі матеріали важко дістати, проблема з логістикою. Уявляєте, які ціни після війни будуть? Але ми на Волині, тут спокійно