БЦАшка• 22 февраля 2023
Труси чоловічі Calvin Klein маломірять чи ні?
Перший раз буду замовляти? Раніше чоловіку брала Атлантики завжди. Хто купляє, яка в них сітка, вони маломірять чи розмір в розмір? З Атлантиком прилизно сходяться? І де краще замовити (інсайти не підходяь, треба на цьому тижні)?
Купипупсичек• 22 февраля 2023
Ответ дляБЦАшка
А де купити оригінал?)
В магазині Кельвін Кляйн якщо вам сайти не підходять.
БЦАшка
• 22 февраля 2023
Ответ дляКупипупсичек
Та в нас немає, ми не в Києві
Купипупсичек• 22 февраля 2023
Ответ дляБЦАшка
Та в нас немає, ми не в Києві
тут оригінал, але багато чого не надсилають якщо товар в Харкові. Ну і доставка в розпродаж може бути довше.
Аноним с кешбеком• 22 февраля 2023
Ответ дляБЦАшка
А де купити оригінал?)
Через баєрів в Америці, правда чекати 4-5 неділь.