Оловянный_Прагматик• Изменено 22 февраля 2023

Дитина у сусідів зверху

Я розумію, зараз не час сну і я не маю права нічого сказати. Тому просто поскаржуся тут.
Це якийсь дурдом. Я у своїй квартирі не можу знаходитися. При чому це не я придираюся, усі хто приходять,часто у шоці від звуків і шуму.
Дистанційно викладаю- учні питають, що за звуки.
Я так розумію, дитина дуже любить бігати, стрибати з дивану, кидати щось важке об підлогу і дуже-дуже голосно вищати. Усі ігри = суцільний шум. Дуже гучний шум.
Батько з сином часто грають у футбол, тато теж вигукує постійно. не Крики, визги, кидання об підлогу. Катання на самокаті по квартирі - окремий вид задоволення. Таке враження, що у мене над головою трамвайна лінія.
Я не можу поскаржитися на погану шумоізоляцію, бо ми робили її під час ремонту і сусідів з усіх інших сторін ми не чуємо. У мене дитина трішки старша, їй доводиться уроки робити у навушниках, бо зосередитися просто неможливо.
Вчора піднявся тиск, було дуже погано. І я навіть спокійно не могла відпочити.
Може є якісь лайфхаки?
Моя улюблена страшко• 22 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Один раз наважився, бо дитина гралася о другій ночі. Мама каже, що дитина так розвивається.
Я так розумію, що сусіди з бокової квартири теж скаржилися і вони тепер ні з ким не вітаються
в 2 часа ночи - вызвать полицию, зафиксировать и обратиться в пдн. пусть проверят почему ребенок в это время не спит и что там вообще у них с головой, могут ли они его нормально воспитывать

Tammy21• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Просто вона чужих слухає краще, ніж нас із батьком. Думаю, такого візиту сусіда їй вистачило б хоча б на тиждень. Та й ми б з батьком теж хоч трохи відпочили. До чого тут ’вломити’? Є діти, які не сприймають просто прохання/умовляння/аргументи. Потрібно просто налякати.
Є дорослі, які не дуже в виховання, насамперед себе, але нормально так гроблять психіку дітей вже змалечку. Те, що ви написали, от буквально кожне речення -- пц.
Хелицера• 22 февраля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Тут писали про каструлю в навушниках.
Спробуйте. Замість музики можна звуки порно включити.
Это не поможет,шум же и в комнате будет, тем более держать кастрюлю на потолке неудобно. Нужна виброколонка
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
Тобто в дитини неврологічниц діагноз, а Ви її ще б´єте?
Немає ресурсного центру, же з дитиною пощаймаюиься спеціалісти, де Вам порадять,як взаємодіяти?
Ми були у всіх неврологів міста, і на діагностиці на Фрунзе, і у психіатра. У неї тільки гіпердинамічний синдром. Пігулок (справді дієвих) від цього не виписують. Трави їй не допомагають. Психологи і неврологи не вважають за потрібне це взагалі коригувати. Але вона ніколи не ходить, а завжди тільки бігає. І коли дитина важить вже 25 кіло, то це відчутно, повірте. Так, іноді вона отримує від нас по попі, коли вже зовсім від того гуркоту здуріти можна, а слів вона навіть не чує. Я не вважаю це в даному випадку непедагогічним.
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Давайте я вам її підкину на тиждень. Подивлюсь на ваші педагогічні прийоми і як вони працюватимуть. Ви просто не маєте уявлення про що мова.
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Вам мали б допомогти зрозуміти, як відбуваються процеси з ведення та гальмування в дитини , чому вона реагує певним чином і як х нею ефективно взаємодіяти. От саме про таку допомогу яскажу. Але це потрібен психолог,який саме з гіперактивними дітками має досвід.
Репетиторша• 22 февраля 2023
Просто свого часу на спортивну секцією з моєю дитиною ходила дитинка зсаме за порадою психолога. Їм так порадили і та мама казала, що от вона прямо боїться, коли вони спорт пропускають. Але я но, що не лише у спорті була справа.
На майданчику був хлопчик х іншим неврологічним діагнозом, там була няня, яку теж вчили з ним взаємодіяти. То коли він був з нянею - все ок, вона вчасно гасила спалахи гніву, відводила вбік і все ок.
А от коли він приходив з татом, який не знав, коли підхопити та як зреагувати... - ховайтеся в жито. Хлопчик істерика, бив, малі діти ревли, мами зрештою тікали зі своїми хто куди.
З часом хлопчик підріс, поведінка вирівнялася, ясно,що не мама собою, над цим працювали. Але різниця вже від того, як реагував доросд й дуже впливала на поведінку дитини.
Комиссия50%• 22 февраля 2023
Автор не знаю що вам робити, я з таки не стикалася. Але від прочитаного в мене аж шия і плечи зжалися... Я як це уявляю, то аж мурашки....
Tammy21• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Давайте.
Вам може здатися, що я критикую ваші методи виховання, але ні, я просто в шоці від того, що ви то строчите абсолютно серйозно і ніде у вас не йокає, що щось тут не так. Усі можуть зірватися, вигоріти, але ваш текст -- маніфест ’Заберіть (налякайте) паршивця, який жити заважає’. Ви як уявляєте та дитина буде жити у дорослому віці не вміючи корегувати імпульси, звична до залякувань та розпускання рук? Ще раз -- я вас не критикую як особистість, мені не ок ваша реакція та позиція.

Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
Ми були у психолога, яка працює з дітьми в психлікарні. Вона відома в місті і дуже фахова, проводила з дитиною тестування. Вона сказала, що нічого аж надто серйозного не бачить і сказала, до кого звернутись, якщо буде погіршення і як те погіршення виглядає. Але нам і сусідам від того не легше. Була порада - віддати її на бойові мистецтва (чомусь саме так), але то карантин, то війна, половина клубів то не працюють, то ще щось.... Немає можливості зараз регулярно щось відвідувати.
А у нас макарошки• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Не звертайте увагу на критику. Розумію та обіймаю вас. В мене така ж ситуація, без діагнозу, просто гіперактивна дитина. Школа, додаткові заняття, тренування - все встигає. Але всадити її нереально. Моїй 7, і от вона поки робить уроки - тягає кота, малює, співає, говорить щось. Я вже втомилась, перехожу на крик, але їй пофіг. Вожу до психолога, правда з іншої причини. Проблем з гіперактивністю психолог також не бачить.
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Давайте.
Дитина має погану спадковість. Її батько - такий самий був. Тільки в ті часи його в селі як відпускали вранці на вулицю, так ввечері він тільки й повертався. Де він був, що робив і куди виплескував свою енергію, тільки Бог знає. Я такого зі своєю дитиною собі дозволити не можу. Але й терпіти, як вона скаче 24/7 у нас на головах і на головах наших сусідів - теж дуже важко. А чоловік переріс, звичайно. Років після 30 став спокійнішим значно:) Зараз - просто доросла людина з холеричним темпераментом.
Tammy21• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Ви зараз порівнюєте двох різних людей з абсолютно різним підходами до виховання. Дитина, яка не виплескує енергію, точно-точно такою як батько буде? Вам дівчина трошки вищче дуже ок поради написала.
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую. Ви наче про мою пишете. Займається онлайн. Уроки - це окремий біль. Навіть не хочу розказувати, на що схожі ті уроки. Та ви й самі розумієте.
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
А прос о Вам, батькам, пояснила особливості психіки? Якщо ні, то жаль. Але спробуйте самі шукати, читати, це має допомогти зрозуміти на що та чому так дитина реагує, як їй допомагати зняти напругу, як привернути увагу...
Справа ж не в ’критичному,’ а жити максимально комфортно з можливого всій сім´ї
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Гіперактивність - це саме діагноз.
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
Це не є реакція на щось, це так вона живе. Це просто її щоденний стиль поведінки, який не від чого не залежить. Вона так їсть, так навчається, так дивиться мультики - в постійному русі, вона ніколи не сидить. Якщо вона вимушена десь певний час спокійно посидіти (наприклад, в транспорті), і то це не буває зовсім спокійно, то потім, коли вона вже вдома, у звичних умовах, у неї взагалі ’дах зриває’-вона з потрійною силою потім бігає і стрибає, наче компенсуючи той час, що їй довелося посидіти.
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Їй треба робити перерви в навчанні частіше, їй треба давати випустити пару. І там точно є моменти, коли можна помітити, що дитині потрібна зміни активності. Але це все має поспостерігати та підказати Вам спеціаліст.
Кричати та бити - робити гірше
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
Кричати та бити - робити гірше
Її стандартний онлайн урок триває приблизно 20-30хв, під час якого вона сама (навіть без мого дозволу) робить 1-2 перерви. Під час яких починає займатись якоюсь своєю справою і потім, щоб мені повернути її назад до заняття, доводиться 10 разів спокійно нагадати, а потім врешті-решт нагримати, бо інакше вона не реагує. Але якщо вона дивиться відео, що її цікавлять, або грає в ігри на планшеті, то може цим займатись і 3 години без перерви (звісно, теж рухаючись, але не відволікаючись). Мультфільми, дитячі фільми, які недостатньо динамічні за сюжетом і розвитком подій, взагалі не утримують її уваги більше 5-10хв.

Чебуратор• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Якщо дитина хвора (тобто ’з особливостями’, як зараз кажуть), то нічого не зробите, навряд чи самі батьки мають якийсь вплив. Якщо звичайна - прийти і сказати, що викличете поліцію, якщо це не припиниться.
Я би на це подивилася. Поліція приїде, бо дитина нагорі грається, ага. На генкратори не їдуть, на крадіжки їдуть так собі і з запізненням, а на галасливу дитину примчать за 2 хвилини і всіх розставлять по кутках.
Медсестричка• 22 февраля 2023
Я вас розумію, сама зараз в такій ситуації, при чому вони цілодобово вдома, дитина товчеться і кричить. Але я прошу, прошу бо хочу спати, щоб хочаб пізно не товклись не бігали.
Взагалі не розумію, як з маленькими дітьми може бути такий графік, що вони до ночі не сплять.
Ms. Похвала• 22 февраля 2023
имею таких ЧЕРЕЗ этаж.
двое пацанов 3 и 5 лет разносят в хлам хату и нервы всех окружающих соседей через этажи.
молодая семейка приехала з села, родители купили, постарались. картохи продали, или землю, хз.
вот тот случай, когда из села приехали, а село из себя не вывели.
дыбилы еще и собаку завели. теперь гонки по квартире удвоились, гоняют за щенком и щенок гоняет за ними.
это п...ц.

почему меня воспитывали, что ты живешь в квартире, где вокруг живут люди, а им похер на все?
знаю, риторический вопрос.

автор.
идите разговаривайте. делайте упор, что вы учите детей, и этот дурдом мешает вашей профдеятельности.
что мяч гонять - это на улицу, пожалуйста. что скачки дома - это про нарушение ваших прав на тишину в своем жилище.
не помогает-полиция, ювенальная служба. вот тупо говорите бьют ребенка, из квартиры крики, звуки битья, пусть проверяют.
порно тоже включите. если не понимают по хорошему, поймут по плохому.
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Є техніки роботи з такими дітками, є. Хтось пальчиками щось перебирає і слухає вчителя... Ще раз, якщо не пощастило з психологом, сходіть до іншого. Ні, читайте самі, пошукайте спільноти мам. Я не спеціаліст, просто маю декілька подруг, у яких діти з різними діагнозами. Ну, коло спілкування в них таке. Не відразу знайшли, хто підкаже, але стало легше, коли зрозуміли, чому дитина так поводиться та як їй допомогти.
І щоб з віком стан покращився, таки треба направляти, воно здебільшого не саме переростаєтьс,.
Спадковість - це не точно так само в дитини, як у тата. Ви ж не знаєте вираженість, інші фактори, зокрема і нюанси виховання. А впливає все