Оловянный_Прагматик• Изменено 22 февраля 2023

Дитина у сусідів зверху

Я розумію, зараз не час сну і я не маю права нічого сказати. Тому просто поскаржуся тут.
Це якийсь дурдом. Я у своїй квартирі не можу знаходитися. При чому це не я придираюся, усі хто приходять,часто у шоці від звуків і шуму.
Дистанційно викладаю- учні питають, що за звуки.
Я так розумію, дитина дуже любить бігати, стрибати з дивану, кидати щось важке об підлогу і дуже-дуже голосно вищати. Усі ігри = суцільний шум. Дуже гучний шум.
Батько з сином часто грають у футбол, тато теж вигукує постійно. не Крики, визги, кидання об підлогу. Катання на самокаті по квартирі - окремий вид задоволення. Таке враження, що у мене над головою трамвайна лінія.
Я не можу поскаржитися на погану шумоізоляцію, бо ми робили її під час ремонту і сусідів з усіх інших сторін ми не чуємо. У мене дитина трішки старша, їй доводиться уроки робити у навушниках, бо зосередитися просто неможливо.
Вчора піднявся тиск, було дуже погано. І я навіть спокійно не могла відпочити.
Може є якісь лайфхаки?
Дякую_аж_підскакую• 22 февраля 2023
Нашли где писать, сейчас яжемамки вас быстро заклюют, что этояжедеточки и им все позволено. Вот почитайте тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3288211

автор Оловянный_Прагматик • 22 февраля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Та якби просто топот. Але це реальний дурдом.
У мене є учні за кордоном, вони питають, чи прямо зараз йде обстріл.
Хелицера• 22 февраля 2023
Может попробовать поговорить?
Возрастная• 22 февраля 2023
Якщо дитина хвора (тобто ’з особливостями’, як зараз кажуть), то нічого не зробите, навряд чи самі батьки мають якийсь вплив. Якщо звичайна - прийти і сказати, що викличете поліцію, якщо це не припиниться.
dulenok• 22 февраля 2023
У соседей сверху ламинат на полу..это пипец, товарищи. Звуки, будто в боулинг играют и катают огромные шары. Хотя знаю, что это не так
Выкупаная• 22 февраля 2023
Я вас понимаю, автор. Но к сожалению, сделать ничего не получится. Не все дети воспитанные, и не все родители понимают, что ребенка надо воспитывать
Ответ дляХелицера
Может попробовать поговорить?
Один раз наважився, бо дитина гралася о другій ночі. Мама каже, що дитина так розвивається.
Я так розумію, що сусіди з бокової квартири теж скаржилися і вони тепер ні з ким не вітаються
Ответ дляdulenok
Так, у них теж ламінат
Марічка• 22 февраля 2023
Мої такі самі. Дрихнуть до 12 дня. А потім до 2 ночі бігають, падають, на толокарах їздять, плачуть. Дібіли одним словом

Ответ дляВозрастная
Звичайне дитя.
Оцененная• 22 февраля 2023
Перемістіть своє робоче місце в ту кімнату, над якою не є дитяча у сусідів
Оцененная• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Який привід виклику поліції? :)))
Дона Ко Ко• 22 февраля 2023
Тут писали про каструлю в навушниках.
Спробуйте. Замість музики можна звуки порно включити.
пышка_мышка• 22 февраля 2023
Треба це сусідам знизу скинути. Вони щодня пишуть в будинковий чат, бо наша дитина голосно повзає і плаче деколи вночі. Ледь не проклинають нас в тому чаті
Ответ дляОцененная
У мене кімнат всього 2. Він пересувається по усій квартирі постійно. Особливо з м´ячем і на самокаті.
Я так розумію, що ні книжечок ні малювати, ні складати конструктор, ні дивитися мультиків дитина не любить.
Мира всем• 22 февраля 2023
Співчуваю. У мене те ж саме на орендованій було. Розмови не помагали, бо ’мені що, дитину прив’язати’. Все вирішила колонка впритул до стелі і звуки порно, і як виявилось дитина вміє тихо сидіти
Ответ дляДона Ко Ко
Тут писали про каструлю в навушниках.
У нас натяжні стелі.
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляВыкупаная
У нашої дитини гіперактивність, а в цілому затримки розвитку немає і інтелект в нормі. Цілими днями з ранку і до вечора ми з чоловіком просимо/погродуємо/кричимо/навіть інколи даємо стусана, щоб вона не бігала, не стрибала і не гупала. Але все марно. На підлогу постелили килими, купуємо їй капці на такій типу паперовій підошві. Одного разу тільки вона злякалася, коли сусід знизу у вайбер дуже чемно написав, щось типу чи можна хоча б ввечері тихіше. Хоча я мріяла, щоб він прийшов і добряче нагримав на неї, щоб вона хоч на тиждень це запам´ятала. Бо те, що ми їй дали прочитати у вйбері, засмутило її рівно на 15 хв. А потім вона знов забула і припинила себе контролювати.
Tammy21• 22 февраля 2023
Ми копів викликали десь у середньому пару раз на тиждень. Крапелька по крапельці і вони з´їхали. Але у нас прям зовсім неадекватні були. Дитина у першій ночі могла козанком чавунним по підлозі калашматіти.

Блины со смайликами• 22 февраля 2023
Ну у мене дитина 2.7 теж бігає по квартирі к дає іграшки об підлогу, квартира орендована, я йому розказую щоб вів себе тихіше, але він ще не зовсім розуміє, бігає буває особливо ввечері, коли спати потрібно, розумію, що сусіди знизу потерпають, але кнопку не натиснеш на дитині.
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Звичайне дитя.
Моя 25-ти кілограмова теж на людях як звичайне дитя виглядає. Навіть світські бесіди з сусідами веде.
Ответ дляTammy21
Пфф...він прокидається о 5-6 ранку . Раніше, поки його батьки посипали у берушах. Він викидав дерев´яні кубики об ламінат з ліжечка.
Це продовжувалося по декілька годин.
Дикі крики вночі по декілька годин, бо він хоче пити/ пісяти/ їсти це норма.
При чому він вмє гірше сирени.
Tammy21• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Тобто ви хочете щоб на вашу дитину, яка НЕ МОЖЕ себе контролювати, на яку ви ’кричимо/навіть інколи даємо стусана’ нагримав ще і незнайомий дядько? А може нехай краще вломить ій, ну так щоб одразу, з гарантією ?
дЫнька• 22 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
У нас натяжні стелі.
А яка шумоізоляція?
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ну, я росла з такими сусідами. Перший рік сусіди знизу прибвгади до нас, бо ду али, що то ми, а потім на порозі просто робили круглі очі, розуміючи, як це чути в нас
І знаєте, що д воно - ті діти на вул ці були дуже ьихі, нарядно вдягнуті гуляли за ручку з мамою, а вдома їм дозволяли відриватися. Потім виросли доволі успішні й нормальні дівчата.
Але ми ніколи не ходили скандалити, мохи батькам було соромно, от сусідка через поверх таки пару разів до них піднялася,але, не знаю,чи відкрили. Бо вони не відкривали нікому, кого не чекали. Знаю це з випадків, коли вони нас затоплювали декілька разів.
Загалом дуже милі люди. Але топили років 15 раз на півтора-два роки і років 10 постійного гахкання та визгу.
Тепер розумію, що в мене були дуже спокійні батьки, я в їхньому віці не така,я би сварилася.
Возрастная• 22 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Просто вона чужих слухає краще, ніж нас із батьком. Думаю, такого візиту сусіда їй вистачило б хоча б на тиждень. Та й ми б з батьком теж хоч трохи відпочили. До чого тут ’вломити’? Є діти, які не сприймають просто прохання/умовляння/аргументи. Потрібно просто налякати.
Ответ длядЫнька
А яка шумоізоляція?
Шумоізоляційні панелі. Я не згадаю, як називаються.
Декілька шарів мають.
Tammy21• 22 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Це продовжувалося по декілька годин.
При чому він вмє гірше сирени.
Капець(
Обіймаю вас.
Ответ дляTammy21
Капець(
Обіймаю вас.
Репетиторша• 22 февраля 2023
Ответ дляВозрастная
Тобто в дитини неврологічниц діагноз, а Ви її ще б´єте?
Немає ресурсного центру, же з дитиною пощаймаюиься спеціалісти, де Вам порадять,як взаємодіяти?