Пэрисхилтонша• 22 февраля 2023
Німеччина. Моя історія.
Може комусь буде корисною моя історія.
Приїхала в Німеччину на початку зими через одну волонтерку. Попала до руської німки яка живе тут 35 років. В неї є будинок з квартирами соціальними під здачу. От виділила квартиру. Прописала, сразу подали документи щоб вона аренду получала. І от така добренька тьотя все помагає. Документи помагає оформлять. Все добре іде. І я поки не взуб ногою в ті документи. Так все довіряю. І от що. Є такі виплати як авансові аліменти. Я про це не знала спочатку що то таке. Мені пояснили що то просто допомога від Німеччини, так як чоловік в Україні залишився. Увага! Заміжні жінки не мають права їх оформлять! Тільки ті які розлучені, якщо батька взагалі немає і якщо помер. Коли я оформила це все. Прийшов лист з цієї служби я все переклала і зрозуміла в що я вояпаоась. І відкащалась тихенько від них. А та жінка не знала що я вже відкащалась і почала мене шантажувати, що не зробиш те і те по моєму я тебе заложу. Ця історія поки що не закінчилась. Далі ідуть погрози і все таке. Не знаю як я справлюсь і чистою.
Але мій пост хай буде попередженням, що по перше , будет акуратні з руськими німцями в Німеччині це раз. І дивіться що ви оформляєте і чи ви маєте на це право. Бо відповідати за всі подані документи будете ви
Пэрисхилтонша
• 22 февраля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор, а яке місто, якщо не секрет, бо моїй тітці також руська німка хоче допомагати з оформленням?
Скільки їй років цій німці? Як звати? І я вам відповім. Бо місто не хочу називати тут
Прилипало• 22 февраля 2023
Ответ дляПузата Хата
Пздц
А тепер уявіть себе на місці італійців.... і в Німеччині такого повно, і в Фінляндії, куди русні навалило, як гною ’це те, що знаю, від тих, з ким тісно спілкуюсь)
На_оба_рот• 22 февраля 2023
Я не зрозуміла що вона від вас хотіла? Що конкретно? Гроші рабську працю? Пишіть вже до кінця
И.О. человека• 22 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Шантаж людини. Вона так і сказала не будеш робить так як я скажу, я тебе заложу
а кому по факту идут алименты? от государства кроме алиментов есть помощь еще?
БезобидныйКрокодильчик• 22 февраля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Да все верно!
А где немцы берут документы БМ, как они поймут, на кого долг записать?
Пэрисхилтонша
• 22 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Это вы об авторе, которая обманула государство и получала деньги, на которые не имела права ?
Я нічого не получила. Я вчасно відказалась. А оформила не розібравшись під натиском цієї жінки
Онанимный пользыватель• 22 февраля 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Так да. Странно, что это считается законным. Например, мужчина по решению украинского суда платит исправно детям алименты, а потом узнает, что еще Германия на него свои алименты навесила и у него оказывается долг 5 тыс евро… Ну такое, конечно…
Нет, єто не так. Если муж платит алиментьі, то женщина должна про єто указать в анкете.
Онанимный пользыватель• 22 февраля 2023
Ответ дляДолькиКабана
Це в якусь окрему службу подається чи в Джобцентр і скільки їх приблизно, яка сума? Я можливо автоматично їх отримую, я окремо на аліменти не подавала, в формулярах записувала, що заміжня і чоловік в Україні
В отдельную службу надо заявление.
ПушАпница• 22 февраля 2023
Ответ дляДумы мои думы
Так она ж получала их, а немке какая выгода с этого?
Никакой, только подставить и шантажировать!
Прилипало• 22 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
ой, ну що ж Ви так відразу обламали?
Сосиска_Втесте• 22 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я не знаю, не запитувала. Вона в Штутгарті оформляється, казала просто , що росіянка яка живе уже довго в Німеччині хоче допомогти з оформленням
Пэрисхилтонша
• 22 февраля 2023
Ответ дляПушАпница
Так все вірно. Підставила для шантажу
Пэрисхилтонша
• 22 февраля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ні це інша земля у мене. Але все одно хай дивиться що вона підписує. І договір аренди хай перекладає. Ніхто не буде допомагати без вигоди. Це дуже велика рідкість
Бяки-козяки• 22 февраля 2023
Ответ дляДумы мои думы
Не поняла, что ей от Вас нужно конкретно? Работать заставляет?
Читать научиться всего лишь надо. Ну, и осмысливать прочитанное.
Бяки-козяки• 22 февраля 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Ну понятно первое время помощь. А сейчас вы инвалид без рук и ног? Нафига помощь?
Каким местом Вы читаете?
Чай не пью, только кофе• 22 февраля 2023
Такая же история с французами и заметьте не с русскими французами. Контроль, открывание личных кабинетов в службах без предоставления кодов доступа и т.п.
Бяки-козяки• 22 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Насчёт чего ?
Вы ж отказались .
Пэрисхилтонша
• 22 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Насчёт чего ?
Вы ж отказались .
Вона про це не знає. А шантаж почала. Хід конем я отказалась. Тепер не зможе маніпулювати
Наша взяла• 22 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Ні. З чоловіка будуть знімати. Це авансові аліменти вони ідуть в борг.
За 6 месяцев ничего не снимали у них
ПрипоРошенная• 22 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Поясніть,будьласка,який шантаж був з її боку?
Попижёновна• 22 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Та ні, дякуйте що албанця, а не москаля, що здрисьнув від путінської могилізації. У мої сестри по сусідству таке, тягаються наші ’біженки’ з москальнею, а здивованим італійцям цідять межи очі ’нам, простым людям, делить нечеВо, то не наша вАйна’
Вот суки.
Пленница SexShop-а!• 22 февраля 2023
Шось я така недобра сьогодні. Вас пожаліти? Така трагедія! Якийсь поямо шантаж. Свобода, самостійність, відсутність неприємних контактів- купуються за гроші!!!!!! А гроші - заробляються.
Пэрисхилтонша
• 22 февраля 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Пост не для пожаліти! Читайте уважно. Застерегти людей що бувають такі ситуації. І документи треба вивчати перед підписом
Попижёновна• 22 февраля 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Людина попередила інших: будьте уважні!
Попижёновна• 22 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А я вам, автор, дякую за тему. Це зайвий раз нагадування: будьте уважні, не розкривайте рота.
Я люблю транзисторы• 22 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Перечитала усе, де відповідь, що вона від Вас вимагає? Працювати в полі, мити унітази, купувати продукти, інтим, що??
СтелькаОТединицы• 22 февраля 2023
щось брешете ви автор по повній. Я в Німеччині, по приїзду не від кого не приховувала що заміжня і отрумивала допомогу як мати одинарка, оскільки чоловік був закордонов і я сама тут виховувала дітей. Після приїзду чоловіка повідомила служби про приїзд - виплати зняли, з моменту приїзду чоловіка більше не виплачують, за минуле ніхто не вимагає.
Пэрисхилтонша
• 22 февраля 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Допомогу цю ви в Югедамт просили? Ні. Це зовсім інше
Меряно-перемеряно• 22 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Трындец
что я прочла. Самим не противно от себя таким недоукраинкам