ДваДваВосемь• 23 февраля 2023
В яку країну ви б поїхали відпочивати сама?
Хочу кудись вибратися. Одна. Бо скоро зірве дах. Куди б ви поїхали саме сама?
Kristi Travel• 23 февраля 2023
В який період плануєте відпочинок та тривалість? Хочеться моря чи екскурсійний відпочинок?)
успокойте_Меня• 23 февраля 2023
Відень, але трошки в кращу погоду...дуже подобається це місто, коли тепло...гарні парки, а музеї, галереї...багато місць би відвідала, я люблю атмосферу цього міста. А так взагалі багато куди...
Купи слона• 23 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
Не була лише в Австрії, але бажання немає. В Іспанії мабуть в Марбелью хотіла б
В Марбеї немає нічого особливого. Місто, як місто. Якщо десь за межами міста, то там є гарні природні місця. Але теж нічого надзвичайного.
bespe4na_mavpa• 23 февраля 2023
Ответ дляLenusikkuz
Сама однозначно на море. Щоб лежати, читати книжку, чи слухати музику і дивитись на воду. А ввечері сидіти на балконі з вином і дивитись на небо.
И я так хочу
Бармалеина• 23 февраля 2023
Ой,я сама бы хоть куда угодно. Без мужа детей и ТД. Поэтому выбирайте куда нравится вам или куда бюджет позволяет
ДваДваВосемь
• 23 февраля 2023
Ответ дляirisha2424
В Голландію, в парк тюльпанів
Була, не моє)
ДваДваВосемь
• 23 февраля 2023
Ответ дляБармалеина
Я схиляюся до сша, але трохи стрьомно
Грабля• 23 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
А подруги как? Не хотят?
Может в Болгарию не далеко, но только летом конечно....
В Америке думаю на гугл переводчике пару недель с пиццей и маком вы справитесь))))
Не жить же вы туда планируете
Грабля• 23 февраля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Если отдыхать, то в Грецию на остров. Правда, самой неинтересно
В Греции тоже ожидаються землетрясения
Грабля• 23 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
Я схиляюся до сша, але трохи стрьомно
Да ладно. С Польши прямые самолеты и всё в ваших руках)))
Царь-Матушка• 23 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
Місто ,в якому повно багатіїв російських .Особливо біля порту. Фу, і даром не треба. І бісить, коли кажуть Марбелья...
Lenusikkuz• 23 февраля 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
И я так хочу
В мене це лише мрії . Бо дитина маленька…. І якщо на море, то лише з нею🥰🥰🥰
ДваДваВосемь
• 23 февраля 2023
Ответ дляГрабля
А подруги как? Не хотят?
Не жить же вы туда планируете
Немає тих, хто може фінансово собі це дозволити. Можна з сестрою, але це потрібно платити мені, а я не готова. А якщо США то віз взагалі ні в кого немає
Потрындельница• 23 февраля 2023
Тенерифе, хочу лежать, загорать, пить коктели, а вечером гулять, ходить на шопинг.
Радуга-дуга• 23 февраля 2023
Мальдивы, конечно. Лежать одной на своём куске пляжа, с коктейлем, идеально. Я всегда езжу с семьей, лучшего места для релакса не найти. А какой там спа 🥰
Куда ж без меня• 23 февраля 2023
Если нет особых ограничений в бюджете и если привлекает пляжный отдых, то можно посмотреть отдых на островах Карибского бассейна) Аруба, Ямайка, Белиз) Коста-Рика невероятно интересна и Пуэрто-Рико тоже.
побольшомусекретику• 23 февраля 2023
Нет ничего сложного поехать в НЙ ,тем более, если есть виза, разве вас погода не пугает, лучше когда потеплеет. Или в Мексику , всё инклюзив
ЖующаЯКонфету• 23 февраля 2023
Нікуди, залишати в Україні дітей самих, навіть в безпечному місці-це буде не відпочинок
Даю справку• 23 февраля 2023
Реально, я пів світу об‘їздила, багато де жила, сама можу люблю бути фактично всюди, навіть, без знання місцевої мови. Але Туреччина, Тай і Індонезія мій фейв
ДваДваВосемь
• 23 февраля 2023
Ответ дляПотрындельница
Гарна ідея
АБВГДэшница• 23 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
Є
Вы так сильно втомились, що реально самі б поїхали? Я , навіть,якщо гуляти просто йду на пару годин, то совість мучає, що дітей не взяла