Malinka Red• 23 февраля 2023

Пожелание женщинам Москвы

«От себя желаю всем женщинам Москвы жарить блины во время воздушной тревоги.
Я так делала в Киеве.
Чтобы сердце не выскочило, чтобы внимание переключить, - ставила две сковородки и одновременно жарила тонкие шикарные блины».
Взято из Фейсбука, комментарий украинской женщины, тронул до глубины души.
От себя добавлю - московским женщинам, поддерживающим войну в Украине, именно им это пожелание… тем, заискивающе улыбающимся женщинам, которые рукоплескали своему президенту во время его выступления в Лужниках, тем самым поддерживая убийства украинских женщин, детей, стариков, всего украинского народа. Вы - соучастники преступлений против человечности и пособники убийц.
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
просто ви зараз відбилися від колективу, ще вірите що вони можуть прозріти
ми не напали, ми хочемо щоб ви були як ми
своїм бажанням їм прозріти ви доводите що вірите що їх простоо обманули, вони хороші, що вони прозріють і жахнуться, а це не так.
не хороші
не прозріють бо все і так знають
не жахнуться
ви самі себе обманюєте, ми за вас переживаємо
Я хочу наказания им
А вы понапридумывали черти шо про меня!

Виктория_1• 23 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
а я дуже далеко від України. Але блинів не бажаю. Які ще блини? .......
Ненавиджу їх люто. І дітей так всі, немає прощення.
але тут є люди, які вважають що не всі руські погані, бо там родичі хороші/думаю просто не кажуть що думають, як моя тітка, лише восени її прорвало, після цього я розумію що то все безнадійно/.
Да, желать исключительно тем, кто ’плохой’ плохого и не желать тем, кто ’хороший’ даже в этой теме уже есть.
Начнут ещё внедрять, что не все убивали наших людей, кто - то не мог, кто- то не хотел, кто- то гречку давал, всех заставили и тд
То ли у нас ещё остались такие недалёкие, то ли оттуда и пишут, хз, но это реальный сюр
Подрысь• 23 февраля 2023
какое-то наивное детское послание.. меня не тронуло, как автора
Подрысь• 23 февраля 2023
Ответ дляsua
Жарить блины на двух сковородках во время тревоги? Вы считаете, это то наказание, которое они заслуживают?
Ну ок. Тогда от лица всех мариупольцев дополню ваш ’рецепт’ - под бомбежками добыть воду (уж пусть простят, но молока и яиц нет, будут лепешки на воде и муке), добыть дрова и разжечь костер. И под грохот снарядов стоять жарить их. Не потому что блинов захотелось. А потому что есть больше нечего. Смачного.
пусть стоят жарят на костре возле своих разрушенных домов
meatlug• 23 февраля 2023
Это ещё очень доброе пожелание.
Я желаю им выковыривать своих детей из-под завалов и ездить на опознание биомассы в пакете. И запивать это все водой из батарей.
Іра.• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Ну а ракеты которые им желают
И что дальше ?
Ты ракету,я ракету,ты ракету,я ракету,ты ракету,я ракету……..и так бесконечно
Здесь надо прозрение…
😁😁єдине , що їх заставить прозріти- ракета їм в башку. Тоді би вони зрозуміли наслідки і реальність всього що відбувається. Там нема совісті чи емпатії. Які прозріння
Елена-ленуся• 23 февраля 2023
Как то слишком легкое послание , блины и прочая лабуда лирическая . Туда не лирика нужна , а проклятия и пожелания сдохнуть массово .
Елена-ленуся• 23 февраля 2023
Ответ дляПодрысь
Ага , лирика такая возвышенная и воздушная , аж читать противно . Там надо выжженную землю оставить, что бы эти нелюди исчезли все с лица земли .
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляІра.
А які бліни під тривогу?
Автор про бліни сказала і нічого
А хочу щоб відчули що вони винні в усіх смертях!
Що вони теж криваві вбивці
Чому це все так усіх зачепило ?
Нам потрібно їх на коліна поставити !
А це наша перемога!

Іра.• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
А які бліни під тривогу?
Автор про бліни сказала і нічого
Що вони теж криваві вбивці
Чому це все так усіх зачепило ?
Нам потрібно їх на коліна поставити !
А це наша перемога!
Бо це фантазії покращеоакет в Москві. Упороті створіння нічого не відчують навіть пімля нашої Перемоги. Якщо ви на це надієтесь, то ви дуже наївна.
sur_sur• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Зачем вы мне все это доказываете?
Я все прекрасно знаю и понимаю
Я остаюсь при своем мнении
Их надо поставить на колени
И пишу я здесь о том,что их руки в крови и вина их в том,что они молчат и поддерживают смерть
Это не для вас я пишу,украинки!
Это для них !
Пусть читают
Пусть не верят мне
Но пусть знают есть правда !
Ну, тоді я теж для них пишу, для тих, хто робить вигляд..)
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляІра.
Для них саме страшне це узнати правду
Вони не хочуть її знати
Це самий їх великий страх
Узнати що вони тупо вбивці,мародери ,насильники ,а не велика нація..
Узнати що нема ніяких нацистів ,голубів…та іншої пропаганди
Узнати що їх цар -сатана
Іра.• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Для них саме страшне це узнати правду
Вони не хочуть її знати
Це самий їх великий страх
Узнати що їх цар -сатана
Все вони чудово знають.Чи ви не чули лозунгів як ´расвя великая імпєрія, нікагда нє праігриваєт´ і т.д.? Пишаються вони цим.
ксюша2010• 23 февраля 2023
Ответ дляПодрысь
Это тонкий троллинг. Намек, что скоро и в мацкве будет бавовна
sur_sur• 23 февраля 2023
Ответ дляІра.
Згодна. Відчують тільки тоді, якщо їх нагнуть так, як Німеччину після Другої світової, і то більшості тільки через покоління дійде. Бо то вже будуть ментально інші люди. Це, як зеки, у місцях позбавлення волі тільки одиниці каються, а ще якась не дуже значна частина просто розуміє, що так краще більше не робити.
Terramiss• 23 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
ці зараз гірші, ніж тоді пересічні німці.
бо ми німцям були ніхто, а ці ж типу кажуть що браття. І у німців не було інету!
а ці все знають і розуміють, і аплодують!
я думаю що для загальної хорошості*, для світу, вони зроблоять вигляд що зрозуміли, типу можек покаяться, а так все-одно будуть казати що знають правду і розказувати оцей свій брєд своїм дітям і онукам.
Сто відсотків! Це саме те що я мала на увазі
Саме тому не можна їм давати жлдного шансу на толерантне ставлення. Виростуть діти і знову будуть відновлювати «историческую справедливость»
Достатньо просто почитати нашу історію щоб позбутися будь яких сумнівів щодо їх здатності до покаяння
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляІра.
Я ж про это и говорю
Они должны знать что они галимые отбросы общества теперь
Грязные и немытые
Len_to4ka• 23 февраля 2023
Я не бажаю їм нічого. Нічого крім того що випало на нашу долю. Ні грамом більше, та думаю вони і цього не витримають .
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляlammama
Прозрение у них будет,когда на своей шкуре почувствуют.
Ну так правильно
Я и желаю им прозрения
Любым путем

БогдаРуся• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Я ж про это и говорю
Грязные и немытые
да знають вони все, ви нас не чуєте. Знають все і пишаються цим.
вони не вважають що це неправильно і вони погані. Для них погані це в Європі. Перевернути їх думки не вийде, це нереально. 9 років як мінімум ми намагалися, а стало лише гірше.
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
Це ви мене не чуєте
Вони що знають ?
Що вони вбивці і мародери и далеко НЕ велика нація?
Ні вони думають що вони герої
А це не так
Вони повинні прозріти
А шлях їх прозріння може бути навіть те що вони відчують на своїй шкурі все
БогдаРуся• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Це ви мене не чуєте
Вони що знають ?
Ні вони думають що вони герої
А це не так
Вони повинні прозріти
вони вже відчувають і ненавидять нас ще дужче.
це ніколи не зміниться, таке сторіччами, а ви з чогось вирішили що може бути інакше
мені сподобалось, я вчора почула, що про народ можна судити по їх казкам. Які в росії казки? Сидів на печі 33 роки і став богатирем, за послух і працю золото, прийшли в чужий будинок і не захотіли піти, ще й свої порядки там установили. Шикарно! Для них це норм.
просто оце що ви пишете було у нас завжди-надія що там є чи будуть люди. І до чого воно привело? Чим скоріше всі прозріють, тим краще. Бо ви ще після війни можете повірити, що вони прозріли, а ми не повіримо. А це означає, що якщо буде багато таких як ви, то ми знову можемо опинитися в опі. Бо ж оті прозріли, алілуя, потім буде що все прощати треба, отам в сусідній темі лучікі добра кидають і таке інше.
не прозріють, не буде там людей. Прийміть це.
Вони не будуть мучатися духовно чи душевно, їхні душі продані дияволу давно. Вони можуть страждати лише фізично. Разруха, війна, нестача грошей до того щоб їсти не було що, і то кажуть будемо бересту їсти а не здамося. Але лище це може їх заставити страждати. Страждати і нас ненавидіти.
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
Не понимаю почему я столько агрессии у вас вызываю?
Чем же я так вас зацепила
Вопрос риторический
БогдаРуся• 23 февраля 2023
наївністю зачепили.
ми не агресуємо, ми не хочемо щоб українці були такі наївні, бо це веде знову до того самого що і зараз!
заблокувати доросле виважене рішення!
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
наївністю зачепили.
заблокувати доросле виважене рішення!
А вы против нашей победы и поставить их на колени?
Я так понимаю
Моя наивность в том что я верю в перемогу?
Шлях прозріння може бути різним
Але це вирішувати нашим воєнним
Який буде це шлях
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
наївністю зачепили.
заблокувати доросле виважене рішення!
И хто це ми?
Я з вами однією балакаю
БогдаРуся• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Я так понимаю
Шлях прозріння може бути різним
Але це вирішувати нашим воєнним
Який буде це шлях
ні, ваша наївність що ви вірите в їхнє прозріння. Бо потім вони скажуть що прозріли, і ви їм повірите, бо ви вже думаєте, що вони можуть і це щось дасть.
а ми не віримо. І не повіримо, хоч би що вони не казали потім, це все буде брехня. Бо, повіривши, ви зможете їх простити! а цього не можна допустити, як мінімум на найближчі 100 років, а там як вони себе покажуть.
і не перекручуйте про перемогу. Звісно, ми переможемо, але на болотах ніхто не прозріє, лише будуть ще дужче нас ненавидіти.
військові мізки їм не вставлять, лише можуть винести ті мізкі, всеодно толку немає.
БогдаРуся• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
И хто це ми?
Я з вами однією балакаю
ви це добрі наївні українці.
ми зараз маємо бути злі і прагматичні.
ksunuyabelaya• 23 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
Мне насрать что они скажут
Какое прощение?где я об этом говорю
При чем здесь верю или не верю?!
Я хочу чтоб они знали что они гавно
Оставьте пожалуйста меня в покое
Вы абсолютно не понимаете о чем я
А только тыкаете носом какая я плохая
И додумываете свои мысли вместо моих
БогдаРуся• 23 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Мне насрать что они скажут
Какое прощение?где я об этом говорю
При чем здесь верю или не верю?!
Я хочу чтоб они знали что они гавно
Оставьте пожалуйста меня в покое
Вы абсолютно не понимаете о чем я
А только тыкаете носом какая я плохая
И додумываете свои мысли вместо моих
у вас все з ног на голову, я тикаю не яка ви погана, а яка ви занадто хороша! а на війні так не можна