Балаболка• 23 февраля 2023
Натяжний потолок - це практично? Як його мити? Плануємо здавати в оренду квартир
Госпожа_тамагочи• 23 февраля 2023
У меня натяжной потолок. Рекомендую матовый. Монтируется быстро, смотрится красиво. А зачем его мыть? На нем нет пыли
Ms. Доброта• 23 февраля 2023
натяжной могут порвать, из гипсокартона пробить, смотря какие квартиранты))
Наверняка• 23 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Але натяжний легше демонтувати та новий натягти, ніж все це зробити з гіпсокартоном.
Ms. Доброта• 23 февраля 2023
Ответ дляНаверняка
согласна
или латкой заклеить
Замыленная• 23 февраля 2023
Мне вот интересно, а зачем потолок мыть? Можно подумать обычные потолки моют, так чем натяжной отличается... Натяжные потолки у меня по всему дому уже 5 лет, не моем, всё ок. Но, если делать сейчас, то лучше гипсокартон и не морочить себе голову.
Ответ дляЗамыленная
У нас натяжным потолкам уже 12 лет, правда, глянец. Планируем ремонт, будем снова натяжные делать, только уже матовые. Практично, красиво и дешевле, чем гипсокартон.
Замыленная• 23 февраля 2023
Ответ дляparele
У меня матовые, выглядит отлично, но меня переклинило, что не хочу пленку химическую в доме. Буду меня постепенно. Вопрос дешевле или дороже не стоит, мы когда дом купили и ремонт делали,как то не вникли в момент с потолками. А сейчас решили, что летом заменим.
Наверняка• 23 февраля 2023
Ответ дляЗамыленная
Так чим краще, поясніть? Теж треба робити, поки бачу тільки плюси від натяжного. Тому і просимо написати плюси гіпсокартону - може чого не знаємо? Якийсь секретик, про який ніхто не пише?
Замыленная• 23 февраля 2023
Ответ дляНаверняка
Чип краще - нам, наприклад, через натяжний відмовилися робити кухню до стелі, бо при монтажі можуть зачепити в порвати, тепер зазор 10 см між стелею і верхніми шафками. Будемо робити плінтус додатково після встановлення гіпсокартону. Гіпсокартон екологічніше, бо з знає з чого ту плівку роблять. А, загалом, Гугл знає все, не лекції ж вам читати. Свої враження написала, далі самі думайте
Наверняка• 23 февраля 2023
Ответ дляЗамыленная
Гугл каже, що натяжний краще. І він же каже, що плівка екологічна та нічого не виділяє.
Наприклад, багато часу зараз витрачаю на перегляд усіляких каналів, вже голова обертом...... Але, перший же, на який втрапила: рузький земськов - розказує, що треба одразу над шафами та кухнею робити короб з гіпсокартону - а все інше натяжний. Я про це чоловікові, а він: та ну нафіг, це вже довше та здорожчання......
Насправді, в тому гуглі писано-переписано, і часто неправдива інформація
а коштів найняти когось немає, більшість робіт будемо робити самі.
Ответ дляНаверняка
У нас на кухне натяжной, ничего с ним не случилось за все годы. Но у нас высокие потолки - 3 м, и электроплита.
миссАрфография• 23 февраля 2023
Не моем вообще, смотрится красиво. Особенно порадовл темно-коричневый, глянцевый в прихожей.