Балаболка• 23 февраля 2023

Натяжний потолок - це практично? Як його мити? Плануємо здавати в оренду квартир

автор Балаболка • 23 февраля 2023
З гіпсокартона
Або натяжний
Госпожа_тамагочи• 23 февраля 2023
У меня натяжной потолок. Рекомендую матовый. Монтируется быстро, смотрится красиво. А зачем его мыть? На нем нет пыли
Ms. Доброта• 23 февраля 2023
натяжной могут порвать, из гипсокартона пробить, смотря какие квартиранты))
Ms. Доброта• 23 февраля 2023
натяжной просто монтируется, простой в уходе, зачем его мыть?
Наверняка• 23 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Але натяжний легше демонтувати та новий натягти, ніж все це зробити з гіпсокартоном.
Ms. Доброта• 23 февраля 2023
Ответ дляНаверняка
согласна
или латкой заклеить
Замыленная• 23 февраля 2023
Мне вот интересно, а зачем потолок мыть? Можно подумать обычные потолки моют, так чем натяжной отличается... Натяжные потолки у меня по всему дому уже 5 лет, не моем, всё ок. Но, если делать сейчас, то лучше гипсокартон и не морочить себе голову.
parele• 23 февраля 2023
Ответ дляЗамыленная
У нас натяжным потолкам уже 12 лет, правда, глянец. Планируем ремонт, будем снова натяжные делать, только уже матовые. Практично, красиво и дешевле, чем гипсокартон.
Клевотница• 23 февраля 2023
А вы моете потолки? Однаааако
Уси-пуськи• 23 февраля 2023
Практично, швидко і значно дешевше чим гіпсокартон.
Помогалочка• 23 февраля 2023
натяжні робіть, сатин чи мат, тим більше під здачу
Замыленная• 23 февраля 2023
Ответ дляparele
У меня матовые, выглядит отлично, но меня переклинило, что не хочу пленку химическую в доме. Буду меня постепенно. Вопрос дешевле или дороже не стоит, мы когда дом купили и ремонт делали,как то не вникли в момент с потолками. А сейчас решили, что летом заменим.
Наверняка• 23 февраля 2023
Ответ дляЗамыленная
Так чим краще, поясніть? Теж треба робити, поки бачу тільки плюси від натяжного. Тому і просимо написати плюси гіпсокартону - може чого не знаємо? Якийсь секретик, про який ніхто не пише?
Замыленная• 23 февраля 2023
Ответ дляНаверняка
Чип краще - нам, наприклад, через натяжний відмовилися робити кухню до стелі, бо при монтажі можуть зачепити в порвати, тепер зазор 10 см між стелею і верхніми шафками. Будемо робити плінтус додатково після встановлення гіпсокартону. Гіпсокартон екологічніше, бо з знає з чого ту плівку роблять. А, загалом, Гугл знає все, не лекції ж вам читати. Свої враження написала, далі самі думайте
Наверняка• 23 февраля 2023
Ответ дляЗамыленная
Гугл каже, що натяжний краще. І він же каже, що плівка екологічна та нічого не виділяє.
Наприклад, багато часу зараз витрачаю на перегляд усіляких каналів, вже голова обертом...... Але, перший же, на який втрапила: рузький земськов - розказує, що треба одразу над шафами та кухнею робити короб з гіпсокартону - а все інше натяжний. Я про це чоловікові, а він: та ну нафіг, це вже довше та здорожчання......
Насправді, в тому гуглі писано-переписано, і часто неправдива інформація а коштів найняти когось немає, більшість робіт будемо робити самі.
parele• 23 февраля 2023
Ответ дляНаверняка
У нас на кухне натяжной, ничего с ним не случилось за все годы. Но у нас высокие потолки - 3 м, и электроплита.
Peggy• 23 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
У меня дети умудрились уделать потолок в фруктовое пюре из пакета. Пришлось мыть.
миссАрфография• 23 февраля 2023
Не моем вообще, смотрится красиво. Особенно порадовл темно-коричневый, глянцевый в прихожей.