Четырёхсторонний скотч• 23 февраля 2023
Чи напише він мені ще колись?
І чому не пише
Якщо не важко, гляньте на таро
Маруська Му• 23 февраля 2023
Пошло поехало
Кто вы? Кто эти люди пишут ?
Ну прикол честное слово каждый день 100 тем
Кто вы? Кто эти люди пишут ?
Залетная Я тут• 23 февраля 2023
І мені за одно гляньте, вийде на звязок напише ще той про кого думаю
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 февраля 2023
Господі, та напишіть сама, по відповіді все зрозумієте та викинете вже з голови . Ніколи не розуміла, нащо ото чекати ? Це типу поки ж неточно, що він хер поклав, то можна фантазувати, що він дуже хоче написати, але не може)))
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 февраля 2023
Коли чоловік не пише, причина одна- не хоче, ви не в пріоритеті і взагалі про вас і не згадує.
Четырёхсторонний скотч
• 23 февраля 2023
Я все розумію. Але навіть ті, хто поставив тебе не в пріоритет, мають властивість з часом повертатися й нагадувати про себе. Питання в тому, чи загадана людина отак ще проявиться
Мені не для великої любові, а для реваншу
дамаБезСобачки• 23 февраля 2023
Якби хотів то давно вже написав, а так йому просто на вас начхати.
p.s.перестаньте знаходити йому сотні причин чому не пише.
Глаза_в_3_карата• 23 февраля 2023
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Почему?
Его нет в живых. Успокойтесь. Ищите другую зависимость.