Я-ваш шанс• 23 февраля 2023
Яночка Соломко нашептала песню о чмобиках
Помните такую участницу первого холостяка, которая долго пыталась пробиться в украинский шоубизнес? Подхватили её, как оказалось, на московии. Теперь поет о чмобиках. Только несколько строк:
Буду встречать тебя с победой со слезами
Буду молиться над холодными фронтами
Не оборачивайся, я твой тыл навеки
Любимый человечек
Я никогда никому ни за что
Не променяю нашу любовь
С победой знаю ты вернёшься домой
Я буду сильно ждать тебя одного
Мда........
Кому интересен песня, то в youtube SOYANA - ННН
Буду молиться над холодными фронтами
Не оборачивайся, я твой тыл навеки
Любимый человечек
Я никогда никому ни за что
Не променяю нашу любовь
С победой знаю ты вернёшься домой
Я буду сильно ждать тебя одного
Мда........
Я инженер, меряю от 1• 23 февраля 2023
Ответ дляЧервона калина
І всі дружньо ненавиділи Шульгіну.
А життя ось як повернулось.
А що там Шульгіна цікаво?
Лень гуглить• 23 февраля 2023
Ответ дляЗолотая орда
А ми ж всі так жаліли, як Чмерковський вибрав не її.
Плакали з нею.
А вона хвойда
Плакали з нею.
А вона хвойда
Кто все) Мне она никогда не нравилась.
Червона калина• 23 февраля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А що там Шульгіна цікаво?
Пару днів тому читала з нею інтерв´ю.
Живе в Штатах, в одному місті з Чмерковським ( не знаю,в якому), але не спілкуються .
неДоПриличий• 23 февраля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А що там Шульгіна цікаво?
Вона вже давно в Штатах, заміжня, але здається він не американець. Є донька маленька.
Червона калина• 23 февраля 2023
От жеж к..во, закрила коменти в інсті під своїм ’шедевром’.
Яке ж мерзотне ссикло.
І ще один українець продюсер Юрій Бардаш до цього руку приложив.

Яке ж мерзотне ссикло.

Любвиобильный бот• 23 февраля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Нет, ее любимый на стороне раши сейчас воюет
То може вже в пакет упакований?
Любвиобильный бот• 23 февраля 2023
Ответ дляNatalia505
Видатна постать, варта обговорення на порадниці.))
Скомуниздила• 23 февраля 2023
Ответ дляЧервона калина
Яке ж мерзотне ссикло.

Теж хотіла залишити там комент,написала в сторіс і ще там є номери її конц.директора-зараз ’запрошу’ на концерт в Крим з нагоди його звільнення від рашистів
Нічого собі! Вона з харківської області, бідна родина, тата немає. Дівчинка була мила, добра в часи першого холостяка, але відчувалося що дуже недолюблена, не впевнена в собі. Вона тетвсе шоу тяжко пережила. Потім тягали її по київських нічних клубах якісь торчки-бариги.
Тоді наче заміж вийшла, дитину народила. Я думала нормально у неї все склалося, а воно он як.
Хоча не дивно, вона була абсолютно безхребетна
Джавеліна• 23 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Наче з Полтавської області вона
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А що там Шульгіна цікаво?
Живе в штатах, вийшла заміж за якогось багатого не молодого латиноса і недавно народила дівчинку. Продаж семінари про те як зробити мрію реальністю)))) але по тій видно було зразу що не пропаде. Ну і вона не з бідної родини
Джавеліна• 23 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Може, але ближче до Харкова Я була в тому селі в школі де вона вчилася. Ми з Харкова їхали, вдома у неї в Харкові була. На першому холостяку працювала просто
Оно,нічого собі!
Скомуниздила• 23 февраля 2023
Пише її конц директор ’какая сумма гонорара’...що відповісти,дівчата?
Ответ дляЧервона калина
Яке ж мерзотне ссикло.

А от юру бардаша мені реально шкода. Талановитий продюсер, але ватний виявився. Це від неосвіченості. Ну і місце народження
Джавеліна• 23 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Тухлі яйця в пику!
Скомуниздила• 23 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви працювали?якщо так-то сценарій все від початку і до фіналу,кого вибере теж?
Аноним ФЕЯ• 23 февраля 2023
Заглянула...Ну отдаю должное - круто ассимилировалась: она как алкоголичка под денатуратом двигается и рожа опухшая)))
Работать надо• 23 февраля 2023
Курвіна. По вірі воздасться, колись і свого коханого в пакеті дочекається
Чудо в декрете• 23 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Почему немолодого ?
Может на пару лет он и старше , но внешне даже получше Сашки будет
Ответ дляСкомуниздила
Я можу говорити лише за перший холостяк з Чмерковським. Не сценарій. Таки це не професійні актори, вони пристрасть, хімію, напругу не зіграють. А як цього не буде то і рейтингів не буде. Звичайно туди йдуть за піаром (на першому ще були ті хто за любов ю або фаном), звісно всі співробітничають зі знімальною групою і підігрують, звісно їх накручують (психолог в тому числі), але це не сценарій. Яна не знала в останньому епізоді що він не її вибере, у неї була абсолютно реальна істерика. Вона закохалася у Максима
Аноним ФЕЯ• 23 февраля 2023
И клип символичный: пьяная баба бродит среди каменных монументов)))
Акуна_Матата• 23 февраля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Почему немолодого ?
да красавчик, для нее даже супер мужик
Гага Газу• 23 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
2 гривні копійками. Більше не коштує