Я-ваш шанс• 23 февраля 2023
Яночка Соломко нашептала песню о чмобиках
Помните такую участницу первого холостяка, которая долго пыталась пробиться в украинский шоубизнес? Подхватили её, как оказалось, на московии. Теперь поет о чмобиках. Только несколько строк:
Буду встречать тебя с победой со слезами
Буду молиться над холодными фронтами
Не оборачивайся, я твой тыл навеки
Любимый человечек
Я никогда никому ни за что
Не променяю нашу любовь
С победой знаю ты вернёшься домой
Я буду сильно ждать тебя одного
Мда........
Кому интересен песня, то в youtube SOYANA - ННН
Буду молиться над холодными фронтами
Не оборачивайся, я твой тыл навеки
Любимый человечек
Я никогда никому ни за что
Не променяю нашу любовь
С победой знаю ты вернёшься домой
Я буду сильно ждать тебя одного
Мда........
Червона калина• 23 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я можу говорити лише за перший холостяк з Чмерковським. Не сценарій. Таки це не професійні актори, вони пристрасть, хімію, напругу не зіграють. А як цього не буде то і рейтингів не буде. Звичайно туди йдуть за піаром (на першому ще були ті хто за любов ю або фаном), звісно всі співробітничають зі знімальною групою і підігрують, звісно їх накручують (психолог в тому числі), але це не сценарій. Яна не знала в останньому епізоді що він не її вибере, у неї була абсолютно реальна істерика. Вона закохалася у Максима
Пам´ятаю, тоді розкручували, що батьки Шульгіної заплатили за її виграш.
В мене родичка працювала тоді в тому готелі в Волосянці, де знімали. Такого нарозказувала...
Ход конём• 23 февраля 2023
От сука, я їй так і написала під відео в ютубі, думаю видаляє коменти негативні.
Ответ дляЧервона калина
Ні, ви що) ніхто не платив. І знімальна група дуже хотіла щоб він вибрав Яну. Але воно яму ну взагалі була ніяк