УраганнаЯ• 23 февраля 2023
Схуднути в грудях- як???
Ноги худі, а от бюст і живіт- біда(
Вже правильно харчуюсь, не їм солодкого/ хліба..
Можливо, щось дієве з тренувань додати? Чи як ефективно зменшити ці цицьки?😥😥😥
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Просто є вправи на руки, на ноги, на морду…
А я запитала, чи є на цицьки) все
СМСница• 23 февраля 2023
Ответ дляАпофиозная
Ай, облиште. Більшість жінок, що має XL-XXL згори, мають його не через цицьки 10го розміру, а через дебелу спину, велике пузо і метрові плечі. Аж так жіночно, шо тримайся.
У кожного свої вподобання, щодо усього. Кожному своя дорога.
СМСница• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
А я запитала, чи є на цицьки) все
Немає:)
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
І зрозуміло, що худнути має все. Але ж є різні комплекси, які більш ефективні на ті чи інші ділянки… а то розказують, як в 1 класі(
Губка Боб• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
А я запитала, чи є на цицьки) все
Це Вам потрібно йти до тренажерного залу і разом з тренером складати план тренувань чисто під Ваші потреби. Худнути будете скрізь,просто упор буде робитися на проблемні ділянки(це якщо мова йде за тренування). Домашні відеоуроки побудовані здебільшого так,що там просто повноцінний комплекс на всі групи м´язів.
До речі, із домашніх,можете спробувати каланетику. Не обіцяю що схуднуть груди, а от живіт почне сходити на очах.
Семен Семеныч• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
комплекси підтягнуть мязи в тій ділянці. але не приберуть жир саме там. а в грудях (в залозах) взагалі немає мязів
АнтиТанкист• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
F
Я якось схудла на 23 кг, а як було 75F так і залишилось
Семен Семеныч• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
А я запитала, чи є на цицьки) все
та є
пеперемінно підіймайте цицьки вгору, потім вправо вліво, потім схресно
без рук звичайно
Ответ дляУраганнаЯ
Мені не смішно, коли болить спина. Зовсім
Просто начните худеть. У вас тип фигуры такой, часто встречаю, ноги стройные, а сверху объем круглый. Порции сократите хотя бы в половину, из за стола вставайте не наевшись, через 5 мин желудок начнет переваривать, что дали и чувство голода пройдет.
Главное, не думать о еде сутками,голод запивать кефиром, ряженкой не сладким йогуртом.
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Дякую, так і роблю)
Єдине, не розумію, як краще: частіше потроху чи пару разів їсти без перекусів?
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляГубка Боб
Дякую, подивлюсь) живіт теж зайвий
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую, так і роблю)
Пару раз без перекусов лучше. Дайте себе месяц, не взвешивайтесь. А через месяц посмотрите на результат. Ещё сейчас гимнастика есть ’китайская жиротопка’, тоже классно помогает
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Дякую!