Я в дамках• 23 февраля 2023
Чи можливо зробити презентацію на смартфоні?
Можливо хтось знає, требв для навчання підготувати презинтацію по темі. Якщо так, через який додаток це реально виконати? Дякую!
Я в дамках
• 23 февраля 2023
Ответ дляхзм
На телефоні теоретично зробити презентацію можна через Google slides або Figma. Але! це те ще знущання... Краще пошукайте комп і робіть у Power point або Figma.
Дякую. Та я ось завантажила додаток, треба розбиратися, а часу мало, як завжди...
Кожугетовый ансамбль• 23 февраля 2023
Презентации Google Workers. Дочка делает для школы постоянно.