вентиляторная• 23 февраля 2023

Поламалась оправа в окулярах, лінзи теж нові доведеться робити ?

Такої самої оправи вже не продають. Чи можливо під лінзи підібрати іншу оправу ? Дякую.
Люда Людоедова• 23 февраля 2023
Це важко. Нам відмовили, бо сказали, що лінзу будуть різати - підгоняти і вона може лопнути. Хоча можна ж спробувати. Або вийде, або ні.
Лукава_Кiшка• 23 февраля 2023
Можна звичайно, вибираєте підходящу за розміром оправу і все.
Лукава_Кiшка• 23 февраля 2023
Ответ дляЛюда Людоедова
А нову лінзу так само ріжуть і підганяють в оправу , яка різниця ?
Приму в дар• 23 февраля 2023
Я летом ребенку подбирала новую оправу. Линзы остались старые.
Минус - оправа на пару мм больше чем надо, но на носку не влияет, линзы стоят нормально. Ну и подбирали долго... просто вариантов ’тютелька в тютельку’ не нашлось
Люда Людоедова• 23 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ну то так і ми вважали, але новий зір відмовив( Може нову підгоняють там у них запасу більше...а тут вже є форма....не знаю...
Дама_из_рекламы• 23 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Коли це нова лінза вони на неї, умовно, дають гарантію. Якщо майстер схибить і вона лопне, ви не будете купувати на заміну. А якщо ви принесли свої, то вони вже нічого не гарантують і тому деякі оптики відмовляються.
годовасик• 23 февраля 2023
была такая же проблема, несколько оптик отказали и я сделала новые.
а потом в одной из оптик спросила можно ли отремонтировать оправу в моих старых очках, на что врач посмотрела на код оправы на дужке, пошла порылась и через три минуты принесла мне пару вариантов с такой же формой линз. и еще 5 минут переставила линзы.
Любительшаурмы• 23 февраля 2023
Пробуйте по фирме и номеру найти оправу в разных оптиках.Сейчас одни и те же фирмы возят в оптики,можно попробовать заказать такую же в том месте где покупали.Но вряд-ли кто то будет браться вставлять старую линзу в другую оправу,так как кривизна,угол и другие нюансы могут измениться.
Пенять на зеркало• 23 февраля 2023
Не можна в нову оправу старі скельця.Можливо,модна оправу полагодити.У мене раніше зламалася пластикова оправа,в ній були дуууже дорогі лінзи,чекала місяць із Німеччини індивідуальне замовлення.Нажаль,лежить поламана з дорогущими лінзами.