мого народження, загадую бажання, перемоги, процвітання нашій країні, повернення всіх військових, полонених додому живими, деокупацію наших земель. Леди на мопеде, вітаю вашого синочка! хай йому щастить у всьому!
Слава ЗСУ! вічна пам´ять всім героям і людям, дітям, вбитим в цій війні!
Ми вже ніколи не будемо такими, як були до 24.02.2022...фото-літак в небі, який кидав бомби на Чернігів
Маргарита Владимировна• 24 февраля 2023
Доброго ранку! З днем народження!
Очі сьогодні на мокрому місці, та й не тільки сьогодні, інколи йдеш по вулиці,згадаєш за рідних, яких давно не бачив, за близьких, знайомих, які на фронті, то сльози самі течуть
Джулияробертс• 24 февраля 2023
Автор, вітаю вас! В мене теж День народження! І ще дитинку народила в цей день форумчанка ФотографКиев, тільки нік англійськими літерами.
ПанВиктория• 24 февраля 2023
Автор мені теж сьогодні день народження.)🌸
Бажаю нам мира, процвітання. Щастя. І не боліти❤😘
Fotografkiev• 24 февраля 2023
Бажаю вам миру, любові, надії, віри!
В мене сьогодні синочку рочок виповнюється.
serebro16-72be• 24 февраля 2023
Ответ дляМаргарита Владимировна
Доброго ранку! З днем народження!
Аналогично
Medvezonok• 24 февраля 2023
Вітаю, Автор! Нехай всі ваші бажання здійсняться і нехай настане Мир і Процвітанян якомога швидше в нашій рідній і єдиній Україні!

irina 2709• 24 февраля 2023
Авторе, і всі дівчата, в кого сьогодні день народження, вітаю Вас!!! 🌷🌷🌷 Всього найкращого, гармонії в душі, перемоги. В мами сьогодні також день народження.
irina 2709• 24 февраля 2023
Ответ дляН-усик
Вітаю вашу маму, хай живе довго, щасливо і спокійних ранків і ночей, мирного неба!
Дякую!!!