Н-усик• 24 февраля 2023

24.02 день

мого народження, загадую бажання, перемоги, процвітання нашій країні, повернення всіх військових, полонених додому живими, деокупацію наших земель. Леди на мопеде, вітаю вашого синочка! хай йому щастить у всьому!
Слава ЗСУ! вічна пам´ять всім героям і людям, дітям, вбитим в цій війні!
Ми вже ніколи не будемо такими, як були до 24.02.2022...фото-літак в небі, який кидав бомби на Чернігів
Mede• 24 февраля 2023
Миру і Перемоги усім нам, а вам, автор - здійснення усіх бажань)

Ариэлла• 24 февраля 2023
З днем народження
Перемога обов´язково буде
ната0981• 24 февраля 2023
Вітаю Вас, хай Ваші побажання обов´язково почує Всевишній і як найшвидше вони здійсняться!!!🌷🌷🌷
Sara-a• 24 февраля 2023
С днём рождения, пусть ваши мечты все исполняться , особенно те,что написали
Танюша• 24 февраля 2023
Щось у мене очі на мокрому місці відучора.
У нас не просто вкрали 1 рік життя. Вирвали з кровавим мясом, так шо ніколи не заживе.
Аквис• 24 февраля 2023
Автор, обнимаю вас! Счастья, много радости, верных настоящих друзей и конечно же исполнения вашего желания! Хорошенько отпразднуйте!

Отпускайте сегодня весь негатив, сегодня Ваш день, а русаки-фашисты точно не достойны, чтоб в свой праздник думать об этой нечисти!
brenda2305• 24 февраля 2023
З Днем народження! І якнайшвидшого мире❤️❤️
ирис2• 24 февраля 2023
З днем народження! Нехай все,що ви написали збудеться!!!
Татьяна-bfd8• 24 февраля 2023
С днем рождения)

чир• 24 февраля 2023
Наш главный пограничник Дейнеко сказал что война началась в 3.40, если точно....
Маргарита Владимировна• 24 февраля 2023
Доброго ранку! З днем народження!
Очі сьогодні на мокрому місці, та й не тільки сьогодні, інколи йдеш по вулиці,згадаєш за рідних, яких давно не бачив, за близьких, знайомих, які на фронті, то сльози самі течуть
alisha12• 24 февраля 2023
С днем рождения! Много счастливых, мирных и наполненных лет жизни впереди!
Джулияробертс• 24 февраля 2023
Автор, вітаю вас! В мене теж День народження! І ще дитинку народила в цей день форумчанка ФотографКиев, тільки нік англійськими літерами.
Sielo• 24 февраля 2023
З Днем народження! Хай усі бажання збуваються!
ПанВиктория• 24 февраля 2023
Автор мені теж сьогодні день народження.)🌸
Бажаю нам мира, процвітання. Щастя. І не боліти❤😘
Fotografkiev• 24 февраля 2023
Бажаю вам миру, любові, надії, віри!
В мене сьогодні синочку рочок виповнюється.
serebro16-72be• 24 февраля 2023
Ответ дляМаргарита Владимировна
Доброго ранку! З днем народження!
Аналогично
Medvezonok• 24 февраля 2023
Вітаю, Автор! Нехай всі ваші бажання здійсняться і нехай настане Мир і Процвітанян якомога швидше в нашій рідній і єдиній Україні!
автор Н-усик • 24 февраля 2023
Ответ дляПанВиктория
І вас вітаю, здоров´я і накращих сподівань🙂😘

irina 2709• 24 февраля 2023
Авторе, і всі дівчата, в кого сьогодні день народження, вітаю Вас!!! 🌷🌷🌷 Всього найкращого, гармонії в душі, перемоги. В мами сьогодні також день народження.
автор Н-усик • 24 февраля 2023
Ответ дляirina 2709
Вітаю вашу маму, хай живе довго, щасливо і спокійних ранків і ночей, мирного неба!
irina 2709• 24 февраля 2023
Ответ дляН-усик
Дякую!!!