Правильно_Валерчик• 24 февраля 2023
МСЕК, допоможіть розібратися.
Документи на встановлення інвалідності подаватись будуть вперше. Влітку у людини була операція (онко). Зараз він продовжує лікування променевої терапії. Є приблизні строки закінчення лікування, але вони весь час переносяться і щось корегується. Зараз зібрані всі документи, виписки зі стаціонару для проходження МСЕК. На ЛКК не підписали направлення, бо сказали, тільки після завершення лікування. Відверто кажучи, я таке вперше чую. Ніхто не може знати, скільки буде тривати лікування. Це правомірно? Що можна зробити? Без висновку ЛКК є сенс подавати на розгляд в МСЕК?
Правильно_Валерчик
• 24 февраля 2023
Ответ дляСолнечный день
Почитайте закон, інвалідність встановлюється після лікування.
Поки що знаходжу інформацію, що після первинного лікування. Але це ж не первинне.
Мелочунь• 24 февраля 2023
З онко треба певна кількість днів стаціонару+амбулаторного лікування. Якщо днів хватає, то в чому причина?
Правильно_Валерчик
• 24 февраля 2023
Ответ дляМелочунь
От не знаю в чому причина. По строкам все співпадає.
Мелочунь• 24 февраля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Коли хімія закінчиться?
Правильно_Валерчик
• 24 февраля 2023
Ответ дляМелочунь
Коли хімія закінчиться?
До кінця квітня. А далі не знаємо поки.
Мексиканочка• 24 февраля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
До кінця квітня. А далі не знаємо поки.
Автор, людина працювала до хвороби, якщо так, то вона ж має бути на лікарняному, на момент лікування, хімія- це декілька днів, промені--- тут можуть дати на декілька днів також, або на весь період , поговоріть з лікарем.
А так тільки після закінчення лікування.
Правильно_Валерчик
• 24 февраля 2023
Ответ дляМексиканочка
Дякую, зрозуміло. Дивно, це основний лікар і збив з толку. Сказав, що і досі не зроблена інвалідність?
Солнечный день• 24 февраля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це комплекс при онкології, тобто все це і є первинне лікування.
На морозе• 24 февраля 2023
Після повного курсу хіміі подавали,тоді десь це вийшло через рік майже.