healer09648293• 24 февраля 2023

Що там рашисти, притихли... я пів ночі не спала чекала, що ось ось тривога буде

І в новинах щось мовчать ...що це за підступний хід..
Vittoria66• 24 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Тобто щоб з рашки зняли санкції які на неї наклали. Це ж типу і є односторонніми санкціями - лише подивіться - всі напали на рашку, а вона бідненька ні в чому не винна і не розуміє за що це з нею так
Получается, такой смысл. Хотя понять мышление китайцев в их посылах, по принципу “китайской шкатулки» сложно для простого обывателя, к которому отношусь и я.
LudaSHS• 24 февраля 2023
Вибачте

Я 24.02.2022: б@@я, ракети...

Я 24.02.2023: б@@, і де ваші ракети? День так нормально і не сплануєш.
Юлия 0811• 24 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Все гадалки и тарологши в шоке )
Все писали что обстрел в ночь на 24 или в 5 утра )
То есть теперь ясно , что все брехня и ничего они не знают !
Ви думаєте так легко перевчитися з таро-вірусологів на воєнних експертів по таро
Lizavel• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вибачте

Я 24.02.2022: б@@я, ракети...

Ага) у нас всех на удалёнку отправили и знакомых тоже
rybka21• 24 февраля 2023
Ответ дляSanechko
І не з жовтня. А з лютого.
після 10 жовтня почались масовані ракетні обстрілі.
автор healer09648293 • 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вибачте

Я 24.02.2022: б@@я, ракети...

Точно!
Магазин ШАРМ• 24 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Ото ж і я про те. Навіть на новий рік он що влаштували! А зараз досі мовчать ...щось не те
Мені здається на вихідних або на наступному тижні щось буде. За сьогодні якось спокійна
Sara-a• 24 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
Просто надоело , что тащат сюда бред всяких дур и людям голову морочат .
Paolla• 24 февраля 2023
Намагаються не привертати увагу до дати. Бо для них - сьогодні річниця, як вони Київ взяли за три дні.
Магазин ШАРМ• 24 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Только здесь читаю , что массово из Киева все бежали .
Я на работе , все коллеги на месте , знакомые и друзья тоже в Киеве
Ну як, начебто всі на місцях. Але в школі по 1-3 дитини в класі. У стоматологів нема записів на цю дату. Вчора зі знайомою розмовляла, сказала записів нема, їхня клініка не працює 24. У манюкюрниць теж записів нема на ці дати.
Natali81-aa18• 24 февраля 2023
Не знаю чому, але з приводу 23 і 24 була спокійна, а от 25 вже напрягає.. Але це мої особисті передчуття
Sara-a• 24 февраля 2023
Ответ дляМагазин ШАРМ
Это понятно , сказали же людям , что можно сегодня детям и взрослым на дистанционке, вот и остались дома .
Но чтоб бежали прям из Киева , бред .
Была сейчас на обеде в кафешке, людей полно в центре .
Правда ветер жуть , вся пыль в лицо .
rybka21• 24 февраля 2023
ну от мені цікаво, що саме ви очікуєте? з передчуттями, інтуіцією, датами і таке інше
Фернанда• 24 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Та ж багато казали про це! Той же новий рік, а також коли у нас були державні свята, день прапора, день незалежності от наприклад.
что вы несете?? что такого особенного было на державні свята, день прапора, день незалежності ?? напомните мне.
I_am_Ukrainian• 24 февраля 2023
Ну может до @..ла дошло, что зачем он тратил ракеты ? Хоть бы так и дальше было. Блеял уже про экономику, а не войну, в основном.
HelgaStar• 24 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Все гадалки и тарологши в шоке )
Я теж помітила, щось волхви та гадалки замовкли.
автор healer09648293 • 24 февраля 2023
Ответ дляPaolla
Ахаха це єдине логічне пояснення поки
автор healer09648293 • 24 февраля 2023
Ответ дляМагазин ШАРМ
Ага, і майстер шугарингу моя не працює сьогодні, каже вже квитки кудись взяла сьогодні потяг
автор healer09648293 • 24 февраля 2023
Ответ дляФернанда
Та ж обстріли були.
Фернанда• 24 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Та ж обстріли були.
где, когда? автор вы троллите здесь что ли со своей почти свежей регистрацией?
Фернанда• 24 февраля 2023
Ответ дляrybka21
жаль, что здесь нельзя матюкаться, но вы же видите, автор п...д ,как дышит)))
и с якобы массовыми обстрелами летом, она явно спалилась))
KateKhoma• 24 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Так вони с300 можуть і без тривоги ...спочатку вибухи - потім тривога ..
Вы живёте на территории куда могут долететь с 300?
NNG• 24 февраля 2023
Ответ дляМагазин ШАРМ
Одна я на сьогодні записалась на манікюр
От що значит віра в ВСУ.
АленаЛ13• 24 февраля 2023
Щось мені здається, що вони влуплять в той день, коли взагалі не будемо чекати..
Argesha• 24 февраля 2023
Ну хоч цим їх порадуєте, що півночі не спали.
Читака• 24 февраля 2023
Ответ дляVittoria66
Так сегодня огласят или, уже, огласили китайский мирный план, потому и не обстреливали - чисто мое предположение, не более.
і толку з того плану
Воробу-шек• 24 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Та ж обстріли були.
Точно?
rybka21• 24 февраля 2023
Ответ дляNNG
От що значит віра в ВСУ.
я вже з перукарні прийшла
а через годину йдемо на тренування
сьогодні і я танцювання своє відновлюю
все за розкладом
Цвіту і пахну• 24 февраля 2023
Я думаю це через те, що багато журналістів понаїхало в Київ на річницю, спецом затихарились . Типу ми перебільшуємо і тд.
rybka21• 24 февраля 2023
Ответ дляАленаЛ13
а от скажіть мені, досі вони лупили - ви чекали саме в ’ті’ дні?