Sunbeam1• 24 февраля 2023

Сни / пророцтва про закінчення війни

в кого дійсно були віщі сни ДО війни, напишіть як зараз.
кажуть, що війна закінчиться скоро і раптово.
але це з розряду фантастики, бо по прогнозах все затяжно..
Argesha• 24 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
про це попереджає і астролог Дмитро Уранус
каже, передчасні ’мирні’ угоди - це шлях до нової, ще більш кривавої війни
Так(
боригнув• 24 февраля 2023
Ответ дляmarselle

Перший раз за день посміхнулася)
о це приємно хочеться, шоб скоріше настав такий час, шоб ми всі більше посміхались!
yaaaa• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Не знаю)
Если всё это безобразие будет так долго длится, то может и вправду хотят до последнего украинца?
Freyka• 24 февраля 2023
Ответ дляyaaaa
А как Вы думаете, когда мужчин будут выпускать за границу?
тот вопрос, который и меня постоянно волнует)
Argesha• 24 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Днепр?
Напишите в личку....
Усі міста по Дніпру в небезпеці.
Просто Галюня• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Понесуть.
Дуже, дуже прилетить.
Росія теж не залишиться у своїх кордонах.
Звичайно, багато чого на них чекає неприємного (це дуже м´яко).
Чим глибше - тим ’краще’. З Сибіром все буде норм)
Хто перший одколеться - той і в фаворі залишиться.
Незабаром буде щось типу договорняка - ’перемоги’. Так от перемогою це буде вважатися обома сторонами. Один з одного цькувати будуть з того приводу.
Вибачте, а ви не Стильная штучка?
JulliK_• 24 февраля 2023
Ответ дляLife-game
ЗАМОРОЗКА.....
Из-за Одессы....
Но написала, не прокатит заморозка в этот раз
Что вы имеете ввиду из за Одессы?
Life-game• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Усі міста по Дніпру в небезпеці.
Это на сейчас? Или на будущую ядерку?
Argesha• 24 февраля 2023
Ответ дляПросто Галюня
Вибачте, а ви не Стильная штучка?
Нєа.
Навіть не знаю, хто це.
Kolibri_18• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Так(
наша влада вже майже готова була подібний мир підписати ще в березні того року. але і Джонсон приїхав, відмовив, і Буча вскрилася на початку квітня - і вже гнів людській не дав цього зробити.
а зараз люди втомилися воювати, Байден скоро закінчує своє президенство. після 24 року нам, напевно, важко чекати підтримки

до речі, чи виберуть Байдена на другий термін? він ніби збирається
боригнув• 24 февраля 2023
Ответ дляглазурька1
Точно
Я зараз почекаю коли по прогнозу закінчиться шторм в морі, виведуть ракетоносії, розложу карти і скажу БАЧУ. Скоро обстріл, не іноруйте, багато зіб´ємо, але дещо прилетить. То що? Я таролог від цього....
так, у вас он дар пробивається! бігом карти в руки і колотіть бабло
Катя Герман• 24 февраля 2023
Ответ дляборигнув
з повсякденного - мамі снилась у понеділок знайома у леопардовій шубі. знайома та з львівської області. ми ото подумали, шо певно леопарди вже в Україні. сьогодні пишуть, шо вже 4 танки в нас є
Та наче 14, але вже їдуть в Україну. Дякуємо, Польща.
MilkaG• 24 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
Так тут и тарологом быть не нужно, это и так ясно. Любая приостановка возобновится опять. Очень много думаю по поводу этого, не знаю что может остановить все, нет вариантов.
Tata_F• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Навіть в Україні не скрізь буде жахливо.
Не думаю, що Канаді щось загрожує.
Як буде в Закарпатті?
Argesha• 24 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18

Думаю, що ні (
Це погано.
Kolibri_18• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Усі міста по Дніпру в небезпеці.
невже вишгородську дамбу підірвуть? там же мул з чорнобился на дні. кажуть, в такому разі не лише півкиєва змиє, а й далі міста по Дніпру, і + радіація від того мулу. що за фігня (
глазурька1• 24 февраля 2023
Ответ дляборигнув
Карти ще десь взяти треба. Я жлоб, вкладати грошики не буду. Зараз книжку візьму і, як в 5 класі дівчатка, гадатиму. Готуйтеся. Заспамлю совєтчіцу.
боригнув• 24 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
мені уранус не попадає в те, шо він розказує. зате класно піарить сам себе кожні 10 хвилин.

а про ’мирні’ угоди всі адекватні люди і так розуміють.
Argesha• 24 февраля 2023
Ответ дляTata_F
Як буде в Закарпатті?
Більш - менш.
Life-game• 24 февраля 2023
Ответ дляJulliK_
Что вы имеете ввиду из за Одессы?
По моим снам в Одессе будут проблемы, не могу сказать сроки, погода чуть теплее чем сейчас
Проблемы ’с моря’ то есть я это так вижу, во сне. Единственное что во сне, мне казалось как-то более что это Турция. Снилось до землетрясений. Но всё таки....
Опасность для Одессы и Приднестровья сохраняется.
Мы все закрываем глаза, но стратегически это очень ОЧЕНЬ важная территория
Tata_F• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Більш - менш.
Щось я не здивована
Kolibri_18• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Думаю, що ні (
Це погано.
так, погано. бо ймовірний кандидат від республіканців вже казав, що грошей давати не буде. чи дасть набагато менше. тому Байден зараз видає все, що може, і там будь, що буде.
Life-game• 24 февраля 2023
Ответ дляглазурька1
Кстати да

А вообще можно библию брать
Tata_F• 24 февраля 2023
Ответ дляборигнув
думаю, всяке може бути. ніхто нічого 100% не знає, але цікаво побазікать про таке.
Люди якось дуже серйозно ставляться до пророкувань )))
От чому кількість пакетів русні, то нереально, а якась дата - реально?
Kolibri_18• 24 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Кстати да

А вообще можно библию брать
не варто змішувати гадання і Біблію
Просто Галюня• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Нєа.
Навіть не знаю, хто це.
А що для вас Карпати? Захід нашої країни? Як з Прикарпаттям по ваших відчуттях?
Life-game• 24 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
не варто змішувати гадання і Біблію
Библию можно открыть на ’выпавшей’ странице
Имела в виду
Это будет не гадание, а скорее ’напутствие’
боригнув• 24 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Кстати да

А вообще можно библию брать
теж ця ідея промайнула в голові! тре тему зробити і перевірити чи може бути звичайна совєтчіца медіумом рівня 50 тищ підписників в інстаграмі
Tata_F• 24 февраля 2023
Ответ дляyaaaa
viki00• 24 февраля 2023
Я уже писала, будет зелёная яркая трава и много чистой холодной воды. Вода , думаю это информация какая то.
А также , яйца пасхальные красила во сне в жовто-блакитний колир.
Сны бывали вещие в моей жизни, но не очень часто. ))
Поэтому я за весну, правда не знаю какого года. Но очень верю , что 2023.