Бабулька• 24 февраля 2023
Дівчата порадьте. У дитини можливо грип або ковід
Температура 39 два дні. Збивається погано, до 37.5, росте кожні 5 годин, а після параболу через 2,5 годин. Горло, нежить, кашель, загальна інтоксикація. Були у лікаря. Сказав купити тест на грип і корону, якщо підтвердиться грип - давати таміфлю, щоб уникнути ускладнень. Сумніваюся в доречності цього тесту, ще і лікар не наш( наша поїхала) йшли вже до того, хто є, до сімейного
Все буде Україна• 24 февраля 2023
Мы своему давали Тамифлю при подтвержденном гриппе. Перенес легче, чем одноклассники и без последствий
Заикальница• 24 февраля 2023
А чого сумніваєтесь ? Зараз грип ходить . Якщо підтвердиться -противовірусне не зашкодить . У мене дитина переболіла -40 темп , тільки горло було красне , голова боліла , слабкість . Я б зробила тест , але не було в аптеці . Давала противовірусне , що лікар прописав . За 3 дні все пройшло .
Уси Пуси• 24 февраля 2023
В мене в Європі був підтверджений ковід-тест, ледь хекала, а біля мене діти. З лікування - вітамін С, парацетамол за потреби і сироп трав´яний від кашлю. Я добивала лікаря, що в мене немає гланд, при перших соплях в мене пневмонія, але йому було пофіг, вітамін С в трошки більшому дозуванні. В результаті на шостий день в мене і натяку не лишилось. І вперше в житті не закінчилось пневмонією. Дітей теж пару разів вітаміном С лікувала. Абсолютно успішно. Вдома продовжу цей досвід.
Папина дочка• 24 февраля 2023
Ответ дляУси Пуси
В трошки більшому то в якому?
В мене теж в малого 3й день 39 температура, дала сьогодні 1000мг віт С.
Бабулька
• 24 февраля 2023
Ответ дляimis
В воскресенье ребенок заболел, в понедельник сделала тест - грип.
Вечером в понедельник дала Озельтамивир (тамифлю), вторник температурил, но до 38 и в среду уже здоров.
Делайте тест, всё правильно вам врач сказал.
Зробили зараз тест- грип, температура піднялась в середу на ніч. Лікар каже, що ще не пізно, треба давати
Як же не пізно? Короче не знаю
Заикальница• 24 февраля 2023
Ответ дляБабулька
Як же не пізно? Короче не знаю
2 дня входить,-ви встигаєте . ви якась дивна -вам радять , ви не хочете . Грип дає ускладнення . Чому не дати противовирусне ?
Бабулька
• 24 февраля 2023
Ответ дляЗаикальница
Ну просто це ж не вітамінка С , там побічних купа.
Уси Пуси• 25 февраля 2023
Ответ дляПапина дочка
В трошки більшому то в якому?
1000 теж, нам писали мінімум 5 днів і парацетамол перші три дні тричі на добу, а далі за необхідності. І, мовляв, без паніки( але спрацьовувало кожного разу
Ответ дляБабулька
Як же не пізно? Короче не знаю
Автор, Вы мама, вот как чувствуете - так и поступайте.
Не лежит душа к этому препарату - не нужно.
Как сегодня ребятенок?
У подруги у деток ножки (икры) очень сильно болели, прям вот ходить им было больно.
Не пугайтесь, если не дай Бог, увы так грипп тоже проявляется.
Как сегодня ребятенок?