Бабулька• 24 февраля 2023

Дівчата порадьте. У дитини можливо грип або ковід

Температура 39 два дні. Збивається погано, до 37.5, росте кожні 5 годин, а після параболу через 2,5 годин. Горло, нежить, кашель, загальна інтоксикація. Були у лікаря. Сказав купити тест на грип і корону, якщо підтвердиться грип - давати таміфлю, щоб уникнути ускладнень. Сумніваюся в доречності цього тесту, ще і лікар не наш( наша поїхала) йшли вже до того, хто є, до сімейного
Мульйонерша• 24 февраля 2023
А що порадити ? Ви все вже зробили , лікуйтеся
Все буде Україна• 24 февраля 2023
Мы своему давали Тамифлю при подтвержденном гриппе. Перенес легче, чем одноклассники и без последствий
Заикальница• 24 февраля 2023
А чого сумніваєтесь ? Зараз грип ходить . Якщо підтвердиться -противовірусне не зашкодить . У мене дитина переболіла -40 темп , тільки горло було красне , голова боліла , слабкість . Я б зробила тест , але не було в аптеці . Давала противовірусне , що лікар прописав . За 3 дні все пройшло .
Уси Пуси• 24 февраля 2023
В мене в Європі був підтверджений ковід-тест, ледь хекала, а біля мене діти. З лікування - вітамін С, парацетамол за потреби і сироп трав´яний від кашлю. Я добивала лікаря, що в мене немає гланд, при перших соплях в мене пневмонія, але йому було пофіг, вітамін С в трошки більшому дозуванні. В результаті на шостий день в мене і натяку не лишилось. І вперше в житті не закінчилось пневмонією. Дітей теж пару разів вітаміном С лікувала. Абсолютно успішно. Вдома продовжу цей досвід.
Папина дочка• 24 февраля 2023
Ответ дляУси Пуси
В трошки більшому то в якому?
В мене теж в малого 3й день 39 температура, дала сьогодні 1000мг віт С.
imis• 24 февраля 2023
В воскресенье ребенок заболел, в понедельник сделала тест - грип.
Вечером в понедельник дала Озельтамивир (тамифлю), вторник температурил, но до 38 и в среду уже здоров.
Делайте тест, всё правильно вам врач сказал.
автор Бабулька • 24 февраля 2023
Ответ дляimis
Зробили зараз тест- грип, температура піднялась в середу на ніч. Лікар каже, що ще не пізно, треба давати Як же не пізно? Короче не знаю
Заикальница• 24 февраля 2023
Ответ дляБабулька
2 дня входить,-ви встигаєте . ви якась дивна -вам радять , ви не хочете . Грип дає ускладнення . Чому не дати противовирусне ?
автор Бабулька • 24 февраля 2023
Ответ дляЗаикальница
Ну просто це ж не вітамінка С , там побічних купа.
Уси Пуси• 25 февраля 2023
Ответ дляПапина дочка
В трошки більшому то в якому?
1000 теж, нам писали мінімум 5 днів і парацетамол перші три дні тричі на добу, а далі за необхідності. І, мовляв, без паніки( але спрацьовувало кожного разу
imis• 25 февраля 2023
Ответ дляБабулька
Автор, Вы мама, вот как чувствуете - так и поступайте.
Не лежит душа к этому препарату - не нужно.
Как сегодня ребятенок?

У подруги у деток ножки (икры) очень сильно болели, прям вот ходить им было больно.
Не пугайтесь, если не дай Бог, увы так грипп тоже проявляется.