Начальник Анонимов• 24 февраля 2023
Девушки в лосинах, с неприкрытой попой на улице - это норм? Вульгарно?
Сейчас всё чаще вижу девушек, которые не стесняются ходить по улице и в общественных местах в лосинах и коротких топах или футболках.
Как вы относитесь к такой "моде"? Не находите это вульгарным?
Думаю такая одежда приемлема только для спортзала.
Я понимаю, что девушкам хочется продемонстрировать свои формы, накаченные в спортзале, но ведь можно же делать это более элегантно.
Результат:
вже голосів:
103 (45.98%)
Это смотрится вульгарно
101 (45.09%)
Я думаю всё норм
20 (8.93%)
Не зачечала таких девушек
Заместитель Анонима• 24 февраля 2023
особисто я вже починаю ходити в глибокому декольте, чоловіки всі на мене дивляться і це кайф
РукиМыли?• 24 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
А чем это отличается от спортивного костюма? В нем тоже только в спортзал можно?
серйозно не розумієте?
тоді новий тренд труси зверху колгот для вас.
Творческий типаж• 24 февраля 2023
Хай хоч голі ходять, це особиста справа кожної. Кому подобаються лосини, хай ходять в них)
Зубожиння• 24 февраля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
я не засуджую, а кажу що іноді дивитись в дзеркало, а не тупо слідувати моді - варто
знаєте, коли я мешкала в Україні, я мала змогу вибору одягу хоч європейського виробництва, хоч американського, з будь-якого континенту. Так само і з взуттям. Але, коли почала жити за кордоном, я була в шоці. Поліестер, взуття з шкірозамінника, пластику, - на кожному кроці. Якщо взуття, сумка, шкіряні, все, цінник просто несамовито стрибає вгору. В Канаді ходять усі в лосинах, незважаючи на вагу, футболках і таких китайських кепках, що в Україні б плювалися усі модниці. Але тут це нікого не хвилює, як і чиясь думка з цього приводу. Це свобода самовираження, самоідентифікації. І перешкоджати їй ніхто не має права, а тим більше, висміювати, як роблять це тут, на Советчице.
Я_на_кожухе• 24 февраля 2023
Ответ дляЗубожиння
Ну і що, що фігура 100+? Це особиста справа людини. А може, в неї хвороба. Ви не можете засуджувати людину через її вагу, колір шкіри, віросповідання і т.д. Кожна людина вільна у своєму виборі щодо одягу
Я сама з зайвою вагою, тому розумію, що має значення як їх вдягати.
Якщо з коротким светром і курткою, легінси прозорі чи розтягнуті, то виглядає жахливо.
Подруга 100+ носить легінси виключно з довгими туніками, футболками, кардиганами, подовженими светрами і куртками. Виглядає цілком нормально, в штанах чи джинсах в неї гірший вигляд, ця зайва вага на ногах нерівномірна і крій штанів часто не підходящий.
Я в 80+ кг тільки вдома чи на території приватного будинку ношу спортивні легінси, от вони підтягують фігуру, звичайні такого ефекту не дають. Але вдягаю подовжену футболку, світшот.
Элька-Карамелька• 24 февраля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Чисто визуально красиво, если спереди не выпирает жирный лобок як пиріжок. И талия узкая, попа как орех.
согласна)
РукиМыли?• 24 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
хммм вам приємно колись вас жруть очима і ви прямо читаєте їх непристойні думки?
Ленивица-красавица• 24 февраля 2023
Ответ дляЗубожиння
))). це ви не були в Америці - північній, центральній, південній. Ви б змінили свою думку, тут так ходять усі. Я серед них, як біла ворона, лосини з футболкою не ношу, бо спортивний стиль мені не пасує)
В Испании тоже ходят все,невзирая на размер)). Уже привыкла,не обращаю внимание
Зубожиння• 24 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
тут всім начхати, в чому ви вийшли. Раз вийшли, значить, вам комфортно. Тут ніхто не озирається, не тицяє пальцями і не висміює, - булінг суворо заборонений. Людина вдягається комфортно. І доречі, щоб знайти щось інше, треба добряче побігати по молам, щоб обрати щось інше, а не лосини. Спортивних бутиків тут на кожному кроці.
Заместитель Анонима• 24 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
найприємніше коли вони з своїми жінками, а дивляться не на них, а на мене. ХАХА
А как можно в леггинсах быть с неприкрытой попой? Она прикрыта леггинсами как минимум)
Не переносите свои комплексы на других людей)
одно дело шорты из которых торчит попа, это уместно для пляжа, для вечеринки, но не для города, но леггинсы на то и леггинсы чтоб как бы их носить...я вот беременна и мне удобно ходить в леггинсах и гольфе коротком чтоб ничего не давило, вот это я конечно бунтарка
РукиМыли?• 24 февраля 2023
а ще зараз тренд з особливими лосінами, які ніби в задницю залазять. такі, призібрані на ягодицях трохи
ото притягують погляд
нашо таке носити, надто викликаюче. мені прямо шкода чоловіків.
ото притягують погляд
ТигрЛьвович• 24 февраля 2023
Мне не нравится, это вульгарно, я так не оденусь. Но.... Не нравится потому что на мои почти 80кг будет выглядеть не красиво. Мне уже 50 лет, я замужем, потому вульгарность мимо. Я уже давно отохотилась. А когда охотилась, то одевалась еще более вызывающе, чем сейчас.
РукиМыли?• 24 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
мда
ну і фантазії в когось
Чучело-Мяучело• 24 февраля 2023
безразлично, каждый носит то, что хочет, может и вообще - не мое это дело
Доктор Хаос• 24 февраля 2023
Ответ дляЗубожиння
не коректне порівняння як на мене у вас
Вредняжка• 24 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
Спортивный костюм не обтягивает задницу
РукиМыли?• 24 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
це коли? :)
навряд поточні тренди хтось переб’є
Зубожиння• 24 февраля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
ну бачте, люди простіше до всього ставляться. Одяг не є для них чимось, чим вони хизуються. Нема такого. Навіть в класі у дитини, а це 7 клас, ніхто нічим не хизується. Що вдягли, молодці. переважна більшість цілий рік в спортивному і піжамного виду штанях, - їм так зручно.
РукиМыли?• 24 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
це реальність
ваші фантазії, для чого ви це все влаштовуєте.
провокативно вдягаючись
ви знаєте, про що ті чоловіки думають
і вас це заводить
далі розвивайте думку самі
провокативно вдягаючись
ви знаєте, про що ті чоловіки думають
і вас це заводить
далі розвивайте думку самі
Заместитель Анонима• 24 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
провокативно вдягаючись
ви знаєте, про що ті чоловіки думають
і вас це заводить
далі розвивайте думку самі
провокативно вдягаючись
ви знаєте, про що ті чоловіки думають
і вас це заводить
далі розвивайте думку самі
знаю, і найприємніше це те, що думають поряд зі своїми жінками.
Надежда наш компас• 24 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
серйозно не розумієте?
Прикольно, кстати. Только лучше трусы, а сверху прозрачные брюки. Это новый тренд
РукиМыли?• 24 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
слова збоченки, чесне слово
Доктор Хаос• 24 февраля 2023
Ответ дляYuli-e231
напевно ви якісні берете, бо іноді впереді ідучі дами в лосинах прям світяться в буквальному сенсі - що видно яка білизна чи родимка...бо тканина розтягнулась на дупі))
Заместитель Анонима• 24 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
слова збоченки, чесне слово
в чому збочення шо мене хочуть чоловіки? Не всі фригідні
Ламзак_сдутый• 24 февраля 2023
На этой неделе видела двух девчонок в шортах, да таких, что полпопы видно. Их дело, мне бы было холодно так ходить, а им норм. Ну и ладненько.
Но и я такая, что мало смотрю кто и в чём ходит, тем более чужие мне люди.
РукиМыли?• 24 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
no comments
це вульгарно