Однозначно• 24 февраля 2023

Це і є секрет сімейного щастя?

Є одна знайома пара. Ну вони вже давним давно разом. Всі ці роки він її дуже любив, ревнував, цінував і був у захваті. Також він заробляв(зараз вже не знаю) дуже великі гроші. Тисячі доларів у місяць. А вона всеодно працювала, за якісь копійки десь .
Це історія дуже близьких знайомих тому знаю все точно.
Я їх дуже люблю, якщо що))
Так от, в зрадах помічений не був(свічку не тримала я звичайно) завжди трясеться над нею. Хоча вона себе не доглядає ну от зовсім. І сама завжди про то каже, але головне їй так добре
Але що найголовніша - їй завжди було не те шо байдуже , але шось в тому роді де вір був , з ким. Постійні в нього п’янки з друзями (він не алкоголік , але така компанія), вона ніколи нічого не казала про це і її то не турбувало . Ніколи за ним не слідкувала лише за своїм життям. А не де він, шо він і так далі
То може давати повну свободу чоловіку , не перевіряти телефон і відпускати всюди і займатись собою і є той секрет щастя?
Зато він над нею трясся завжди)))
автор Однозначно • 24 февраля 2023
Він ще переживав щоб вона не зраджувала десь йому!!! Он як

Татьяна-bfd8• 24 февраля 2023
Вы видите только то, что они вам показывают. Как там на самом деле- не знает никто кроме них самих
автор Однозначно • 24 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Я в курсі всіх скандалів і всього)
БезникаЯ• 24 февраля 2023
Просто він в парі любить більше, ніж вона ) А вона достатньо самостатня.
Козяка-маляка• 24 февраля 2023
Можливо, що так... не тримати і тоді не виникає бажання вирватись
Глубоководная селедка• 24 февраля 2023
Ви шукаєте причинно-наслідковий зв´язок там, де його нема.
Просто дві людини знайшли одна одну, вони такими і були. Він її і цінує, що мозок не виїдає.
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Я в курсі всіх скандалів і всього)
А почему у них скандалы?

Татьяна-bfd8• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Я в курсі всіх скандалів і всього)
Это вам так кажется)
автор Однозначно • 24 февраля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
А якщо контрольвати дуже і любити багато - то виникає бажання вирватись і зраджувати?
Файна цьоця• 24 февраля 2023
Я тоже отпускаю мужа и не проверяю никогда. Не вызваниваю как некоторые. Я доверяю ему.
Тоскующая• 24 февраля 2023
Ну такое. Многие всю жизнь делают вид,что всё у них прекрасно. И только в своей семье знают, что что-то не так. Кстати, я с бывшим мужем так 10 лет прожила. Потом почувствовала, что нам не о чем говорить, чувствовала себя одинокой. Он отдельно, я отдельно все время. Тоже на словах ’очень любил’. Нашла другого человека в то время, когда ’он постоянно с друзьями’ был и забыла
Семен Семеныч• 24 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Это 100%!
Помню, была в компании одна дама, любила всех поучать семейному счастью и искусству манипуляции мужем. И однажды этот муж меня подвозил, разговорились. И он мне прямо- «Думаешь, я ничего не понимаю и не знаю, что Маша делает? Ха!- и все ее «секретики» мне разложил. А потом «мне пока ок, надоест- поменяю».
Все, после этого даже и не думаю о чужих «секретах счастья». Ну его.
автор Однозначно • 24 февраля 2023
Ответ дляТоскующая
Ну ні вони багато скандалили і він маму дуже не любив її
І ревнував на стільки що до маразму доходило…
Козяка-маляка• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Дуже контролювати це вже не про любити)
Але люди часто плутають любов з різним іншим, в тому числі з залежністю. Вважають, що чим сильніше залежний, тим ніби більше любов)
Покорительная• 24 февраля 2023
Чего только не было за 20+ семейной жизни у нас и у друзей.
Попа как у Кардашьян• 24 февраля 2023
Муж на работе проставлялся, мужики шли в мужское кафе, бильярд, кальян.Так с одним пришла глубокобеременная жена. Я не понимаю таких...
Тоскующая• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Тогда тоже мне ’секрет семейного счастья’
Глубоководная селедка• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Ну, це його особиста травма, а не показник любові. Тим не менш їм це в стосунках не заважає.

Я свого чоловіка теж спокійно у відрядження відпускаю, не контролюю, не питаю. Але і він такий самий. Я ще й пожартувати можу, коли він питає, куди я пішла, кажу, що до коханця. Потім, коли є час і настрій все одно розкажу.
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Я никогда ни в чем мужа не ограничивала, никогда не следила, никогда даже в голову не пришло проверять телефон или что угодно . Всегда занималась собой, муж всегда ревновал и тп.
В принципе все как вы написали. Только через 20 лет вместе я узнала, что он давно мне изменяет и это давалось ему очень легко потому что жена очень удобная, очень классная, всепонимающая, доверяющая и никакого «контроля»

Для всех вокруг — он идеальный семьянин, пылинки с меня сдувал, ревновал.

ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляПокорительная
Трактор Вика• 24 февраля 2023
А Ви чоловіка налишачем спутали?

автор Однозначно • 24 февраля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...

Ну але значить любив то він вас
То одноразове йому знаєте як в туалет публічний піти…
Ви разом? Чи розійшлись?
Леннон_Жив!• 24 февраля 2023
Такое ощущение, что вы мою семью описали)
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Ну але значить любив то він вас
Ви разом? Чи розійшлись?
Нет конечно. Он меня никогда не любил. А ту любил.
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Мой отец так маму ревновал что было похоже на психическое расстройство, а все потому что он судил по себе — раз он изменяет значит и ему может жена изменить в любой момент.
Бабканадвоесказала• 24 февраля 2023
бред.. слідкувала тільки за собою, але недглянута ззовні..
Леннон_Жив!• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
А почему вы решили, что она не сильно любит? Может сильно только не душит своей любовью
автор Однозначно • 24 февраля 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Я мала на увазі за своїм життям.
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Автор, а почему вы решили что они оба счастливы в браке?
Санта Барбара• 24 февраля 2023
В мене є такий самий знайомий, трясеться над жінкою і дитиною, все в дім, робота хороша, він дуже хазяйновитий, готує класно, дім, дача і тп. Але пере..ахав вже пів района свого, рідкісний гуляка. Жінка теж його не контролює, слідкує лише за собою... так що раз на раз не приходиться)))