Цвіту і пахну• 24 февраля 2023

Питання журналістки 5 каналу до Зеленського

Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.

Any• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
там НАПРИКЛАД про дороги, а могло б бути, наприклад, про пенсії. Суть не в цьому.

Питання Зеленському
– Україна може пробувати ініціювати отримання якихось гарантій безпеки, на зразок Будапешта-2, тільки юридично зобов´язуючих?

Відповідь:
– Ми говоримо з усіма лідерами, особливо з тими, хто сумнівається, з тими, у яких є контакти з Російською Федерацією. Ми говоримо, що ми на шляху до Альянсу. НАТО – єдиний, по суті, сьогодні з існуючих союзів безпеки, до якого Україна могла б приєднатися. Для нас там є позиція відкритих дверей. Але на цьому шляху велика відстань – роки і місяці, особливо, якщо буде ескалація. Проходячи цей шлях, ми повинні отримати систему гарантій. І хоча б теоретично вона не повинна поступатися системі, яку пропонують країнам НАТО.

Ми про це говоримо твердо. Для нас це сьогодні єдина альтернатива нинішній ситуації, коли ми захищаємо самі себе. Все інше – це розповіді, популістські заяви. Наші двісті тисяч озброєних професійних людей – це все, що є в реальності. Хоча це й чимало, порівняно з багатьма європейськими країнами. Всі це визнають.

Сьогодні вже ні в кого немає стовідсоткової впевненості, що завтра з ними нічого не трапиться. Навіть якщо вони знаходяться в тому чи іншому союзі. У багатьох з´явилися сумніви. Однак, крім теоретичних речей, закликів, законів, постанов парламенту, є дуже прагматична історія. Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема.

Тому якщо ви, наші партнери, говорите, що це наші спільні цінності, то давайте і витрачати на них разом. І ні, це не альтруїзм, це про те, що завтра і на вас підуть. Підуть і далі, після чого виникне міграційна криза і так далі.

____________
От як тут можна змістити контекст на дороги??
Це була відповідь Зеленського на оцей виступ у Раді. Це саме про дороги, ЄС не вперше піднімала це питання.
https://eurosolidarity.org/2022/02/18/poroshenko-z...

Ну і,якщо забули, ось свіже https://news.obozrevatel.com/ukr/economics/analyti... війна скінчилася ще влітку
Реверанс• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Я якраз читала всю в контексті, ні, там не про пенсії. Ітак, це вже в ті дні вдруге ст втретє впарламент виносили про виділити гроші на армію, за равшиз доріг. Реально з доріг. І монобвльгістт не голосувала, називала то популізмом.
Там далі знов боротьба
meatlug• 25 февраля 2023
Ответ дляneortoju
Так если бы не его корона и он выбрал такси в первые дни, то учили бы вы уже гимн раши и жили под аквафрешом. Ото трагедия, на одном из миллионов вопросов что-то ляпнул и надо зраду разносить.
Дадада, своими руками над Гостомелем бомбардировщики разводил. Словно люди не в курсе, кому спасибо.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Скільки там лайків, бачили?
Ні. Я не лайкала, при тому що я рада, що з 24.02 президент робить для України максимально багато.
I_am_Ukrainian• 25 февраля 2023
Ответ дляklimentegallery
все це цілком сплановано було, без розголосу! Аристович же казав, що ми знали що буде вторгенння вже 100%, ще в грудні-січні, але нікому не говорили, щоб економіка страни не рухнула, якби всі хто хотів виїхали! Тому не поекаємо марних надій, держслужбовці ніколи про ’народ’ не думали!
Цинично очень. Столько жертв (( ведь они знали где будет опасно, люди бы многие переехали б хотя бы в глубь страны.
marina26• 25 февраля 2023
Ответ дляebbi
Та припиніть уже...Він така ж людина,як ви і я.Спитали-сказав.Він повинен був сказати ,що йому пох власні діти або йому байдуже на власну родину?Вже й до цього докулупатися потрібно?Дурня якась...
Не така саме він людина, через нього в страшних муках загинули десятки тисяч цивільних, повністю занедбана армія була, куми-свати при владі без жодного досвіду, сподіваюсь покарання буде, він його заслужив!
Rubiii• 25 февраля 2023
Вопрос отличный, только жаль, что задали ему его спустя год. К сожалению, вопрос остался без ответа, потому что ответить ему нечего.
И да, за это должна быть понесена ответственность.
Metelitsa• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Цікаво, а хто керував? Справді, без сарказму запитую.
Кривонос і керував.
Коли він туди приїхав, в аеропорту нікого не було, хоча в штаті чимало охорони.

Обстрілювати Жуляни почали 26-го лютого
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Але Олені Кравець на розважальне шоу мільйонів з бюджету знайшлося. На часі
65 млн Олені Кравець проти 700 млн Марині Порошенко з бюджету ’на культурні проекти’ і не один рік так
Я бачу покращення в 10 разів)))
Jul-Ap• 25 февраля 2023
Ответ дляMetelitsa
Як і не дасть відповідь на питання:

хто все те мінував, що Зеля з Єрмаком три роки розміновували?
На вопрос, как же так получилось, что взрывались все крупнейшие военные склады в стране уже во время проведения ато, я так понимаю, мы получили ответ?
Ateya• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Отож! ой, зла нема на це все...
Cat88• 25 февраля 2023
Ответ дляBeiliss
як на мене низько зараз вести ту гру яку була до війни. тупо поливать г...ном один одного вони повинні були обєднатися
Это же советчица , тут половина таких себе…
WomAnn• 25 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Так відео на три хвилини
Будуть скарги в бан. Треба опис
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляMetelitsa
Кривонос і керував.

Обстрілювати Жуляни почали 26-го лютого
Я за Марченко запитувала, але і за Кривоноса згодна. Просто достеменно знаю, яка була ситуація в Миколаєві, коли туди Марченко приїхав, і він сам напросився обороняти Миколаів. І як жителю півдня мені дивно чути, що це робив хтось другий, а не Марченко.
lus_so• 25 февраля 2023
Ответ дляebbi
Тобто для вас краще президент той,який красиво ввічливо бреше,щоб іншим сподобалось,плювати що то лапша на вуха?Зрозуміло.Надобраніч
Ого. Тобто йому на нас пох настільки, що ми не заслуговуємо навіть ввічливої брехні?
Я вже не кажу, що розраховувала на звичайне людське співчуття, яке він міг би виявити. Але на став.
meatlug• 25 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Особенно цинично на фоне того, как нас два года перед этим «спасали», замкнув по домам и ограничив в правах. Лучше бы Чонгар укрепляли, раз так о наших жизнях пеклись. Но, видимо, откаты на вакцинах были больше, чем на вооружении, к нашему несчастью.
Any• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Фіксація там навпаки!
Подумайте логічно: хто кому може заздрити, теоретично:
Той, хто виграв чи той, хто програв? Той в кого рейтинг 80% чи той у кого нехай ще 6-7%?
Той, кого приймають всі європейські лідери, які підтримують Україну чи той, до кого приїжджали Меркель з Оландом, які підтримували пйла?
Той, кому дали Хаймерси і Леопарди чи той, кому тільки велику стурбованість?

і тд
Отже, у Зеленського погано з логікою. Я теж думаю, що мав би вже ’вспокоїтися’
Але бачимо, що бачимо.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляklimentegallery
так! свобода слова зараз карається навіть на форумі..але мало хто це бачить
Є свобода слова, а є розхитування і інформаційна війна на користь ворога.
У нас справді дуже толерантно все.
rudko1992• 25 февраля 2023
Правильно ей ответил.
В её высере не хватало только ’шашлыков’.
’Шашлыки’ это прям как ’дамбили бамбас’
klimentegallery• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
У нас справді дуже толерантно все.
справді?? не помітила! Коли решта неначасівців отямиться, пізно буде!
Metelitsa• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Я не знаю, що мала на увазі Ольгуся.

Те, що хтось вважає, що Марченко не обороняв Миколаїв лякає.
Ото ми вже дожились в плані споживання інформації

Позор на наші голови
meatlug• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Ага, Резников в фильме Комарова говорит про аэропорт «Мы залили»…
Мы пахали, я и трактор….
natali ja• 25 февраля 2023
Ответ дляMrsQueen
Думаю, вы не правы. Ценность любого государства- люди! В нашей стране, и последний год явное тому потвержение, совсем не так
Так я и не писала что люди не ценность. Я против вот этих вот гаданий на кофейной гуще. Надо было так, а не так. Вот если бы... Это всё обычная болтология. Война это огромное испытание для любой страны. Всегда были и будут ошибки, сложные решения принимают люди, а не роботы.
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
У нас справді дуже толерантно все.
Настільки в нас все толерантно, що відповідальність багато хто не несе за корупцію і брехню.
spain2406• 25 февраля 2023
Ответ дляStar39
то есть вас не удивляет единый телемарафон в 21м веке? и зачем он нужен тогда?
Люди даже не постарались задуматься об этом, что вы такие вопросы задаете на ночь глядя
4мама• 25 февраля 2023
Ответ дляЕленнн
...з відомих напрямків наступу евакуювати жінок і дітей. на границях,біля міст скупчення раша-війсь- поставити свої війська.. і укріпитися,як зараз біля БР мінують та копають. А не оце все....
Він-головнокомандувач і він відповідає за вашу безпеку. Він йшлов на це добровільно і брав на себе велечезну відповідальність за ваше життя.(це був його прямий обов’язок, а не грати в гігантоманію.. -велика стройка, великі флагштоки, найбільний інститут,непотрібной устарівший спутник, мульярд дерев.. а де супер-пупер безпека свого народу???де наша зброя,від якої рашиків трусило , ще при випробовуванні в 17??) Двома єдиними ракетами підбили Москву..ДЕ РЕШТА???..)
Де стіна від кулявлоба?
Jul-Ap• 25 февраля 2023
Ответ дляklimentegallery
А сводяшие с президентом сейчас счёты чего конкретно добиваются?
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Какова цель этих бесконечных обвинений, часть из которых тянет на уголовное преследование и отстранение от должности?
Ateya• 25 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Да. С чего многие решили, что люди б не уехали ? Конечно есть те, кто по разным причинам не уехал и не уедет, а есть те, кто зная купил бы самый дешёвый тур куда-нибудь на февраль месяц и не оказался бы в ловушке в оккупации. А визы и прочее это уже по обстоятельствам дальше смотрели бы. Главное было не оказаться в ловушке.
Найгірше, що поїхав чи ні - це в них лише один варіант - це велика маніпуляція, бо питання не тільки в цьому. Багато людей і не поїхало б, але вони б могли вчасно зробити запаси їжі, води, наприклад, встигнути на важливий прийом до лікаря, як моя бабуся, бо по тв свої сказали, що нічого не буде, тому навіщо міняти запис с 28 на 23...а потім лікування на осліп, бо нічого не працювало перші тижні, і ти сам лох, бо а щож ти довірився. І справа для мене особисто навіть не в тому, щоб заявляти щось однозначно, просто не потрібно, як мінімум, казати людям не хвилюватись, розслабитись, йти щось там на пікніки або розбирати тривожні чемоданчики.. бо краще скупити все в навтовпі в повному супермаркеті, ніж в тих самих чергах стояти в пустий магазин 2 години на морозі, коли гудуть сирени і летять ракети...ой, це ж зовсім не паніка, це ж краще в їх очах, ніж пепередня підготовка.
Any• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я бачу покращення в 10 разів)))
Кравець не дружина, у Зеленськох еура бюджетних пржньвв зараз. Навіть на пункти незламності, облаштовані коштом місцевих бюджетів сказали повісити аьлички ’ініціатива Олени Зеленської’. Тому це окрема стаття втрат. Не плутайте.
Зараз у нас все, що не прямо від президента, то ініціатива Олени Зеленської. Та власне давно, шкільне харчування з Клопотенко почали розробляти до обрання Зклкнського, а потім то стала раптом її ініціатива, наприклад. Такого купа
І так,це верх і нвзму під час великої війни урізати військовим - давати на розважальні шоу.
Metelitsa• 25 февраля 2023
Ответ дляmeatlug
Мы пахали, я и трактор….
Удалено администрацией...