Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.
Ответ дляSara-a
Вы шо .
Пэтро ж сдал Крым и пол Донбасса .
Только он тогда не был президентом, вот же загвоздка.
В общем мне что один , что другой , одного поля ягоды , олигархат уничтожающий Украину, ни одни не искоренил , а он и есть причина войны .
Вина на пэтьке есть за котлы и ее никто не отрицает .
Но говорить,что он сдал Крым и Донбасс смешно , так как обязанности президента тогда Турчинов исполнял , который был Спикером ВР
Пэтро ж сдал Крым и пол Донбасса .
... и который без западных партнёров, вообще ничего не мог решить.. Я как вспомню, какие они потерянные бегали тогда.. 02.03.14. Дата, когда для меня началась эта война. Когда Путин единогласно принял закон о вводе своих войск на чужие территории. И присоединять эти територии
Ответ дляMetelitsa
Я не знаю, що мала на увазі Ольгуся.
Те, що хтось вважає, що Марченко не обороняв Миколаїв лякає.
Ото ми вже дожились в плані споживання інформації
Позор на наші голови
кирило тимошенко - людина з офіск президента,яка вкрала для себе гуманитарне авто передане США для ЗСУ- лице року
чотириждисудимий поворознюк - монета Герої серед нас
Яка влада такі й ’герої’
Не Марченко і не Кривонос
Яка влада такі й ’герої’
Не Марченко і не Кривонос
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Це була відповідь Зеленського на оцей виступ у Раді. Це саме про дороги, ЄС не вперше піднімала це питання.
Ну і,якщо забули, ось свіже війна скінчилася ще влітку
Це було одне з питань інтерв’ю, до чого тут Рада.
Я вас питаю, якби після слова ’наприклад’ були не дороги, а пенсії, чи ЗП вчителям, чи ще щось - ви б по-іншому сприймали, правда ж?
І знову ж таки, без інтерпретацій солідарності - ви не згодні з тим, що каже Зеленський? Що саме допомога партнерів - це ключове?
Ну, і усі порошенківські джерела - це не про інформацію, це про маніпуляції. Саме тому хороші журналісти ще з 2014-15 пішли від нього
klimentegallery• 25 февраля 2023
Ответ дляAteya
Найгірше, що поїхав чи ні - це в них лише один варіант - це велика маніпуляція, бо питання не тільки в цьому. Багато людей і не поїхало б, але вони б могли вчасно зробити запаси їжі, води, наприклад, встигнути на важливий прийом до лікаря, як моя бабуся, бо по тв свої сказали, що нічого не буде, тому навіщо міняти запис с 28 на 23...а потім лікування на осліп, бо нічого не працювало перші тижні, і ти сам лох, бо а щож ти довірився. І справа для мене особисто навіть не в тому, щоб заявляти щось однозначно, просто не потрібно, як мінімум, казати людям не хвилюватись, розслабитись, йти щось там на пікніки або розбирати тривожні чемоданчики.. бо краще скупити все в навтовпі в повному супермаркеті, ніж в тих самих чергах стояти в пустий магазин 2 години на морозі, коли гудуть сирени і летять ракети...ой, це ж зовсім не паніка, це ж краще в їх очах, ніж пепередня підготовка.
10000000000000000000000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответ дляWomAnn
Будуть скарги в бан. Треба опис
Я написала короткий опис і в повідомленні більш розгорнуто.
Ответ дляJul-Ap
А сводяшие с президентом сейчас счёты чего конкретно добиваются?
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Какова цель этих бесконечных обвинений, часть из которых тянет на уголовное преследование и отстранение от должности?
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Просто критично й тверезо дивиться на речі. Не виростити в Україні дикьатора-Вову на хвилі захоплення.
Ответ дляmeatlug
Особенно цинично на фоне того, как нас два года перед этим «спасали», замкнув по домам и ограничив в правах. Лучше бы Чонгар укрепляли, раз так о наших жизнях пеклись. Но, видимо, откаты на вакцинах были больше, чем на вооружении, к нашему несчастью.
А ви в курсі, що у нас досі карантин?
Ответ дляmeatlug
Ага, Резников в фильме Комарова говорит про аэропорт «Мы залили»…
Мы пахали, я и трактор….
Справу кримінальну про знищені ГСМ саме по Кривоносу відкрили.Збережений мільярдний аєропорт забули.
Тепер він з кримінальною справою,а Резніков - герой.І не соромно
Ответ дляJul-Ap
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Мета - кримінальна відповідальність винних, а не перепризначення на нові посади, підвищення і тд.
Ответ дляAny
Я не вижу никого, восхищающегося президентом Зеленским.
Да, он в миллион раз лучше предыдущего, но все ещё в стране много проблем.
Но те, кто сейчас бросаются цепными собаками на каждую оговорку, работают на врага.
Хорошо по этому поводу сказал Портников, большой его довоенный критик.
Ответ дляMrs.Ochmonek
До того, що тоді був саме цей контекст. Це не вперше було в Раді це питання, його піднімали з осені. Ну, так піднімала ЄС. Їх за це СН називали популістами. Тому інші змі про це не напишуть . А друге посилання,як і те інтерв´ю Зеленського від 18 лютого, є гамекріиесурсів. Ви наразі намагаєтеся ’не помічати’ незручні факти. Але вони є. Я їх таки чимало, на жаль
Ответ дляРеверанс
Рєзнікова ще і нагородять за ’оборону Жулян’, а суспільству накажуть мовчати
Ну, і Комарову за підлизування хоч грамоту вручать
Ответ дляJul-Ap
У Вас логіка зламалася вже на другому реченні
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Отже, у Зеленського погано з логікою. Я теж думаю, що мав би вже ’вспокоїтися’
Але бачимо, що бачимо.
Я думаю, що не в Зеленського погано з логікою.
Розмірковую над тим, що якби ми принаймні ті місяці, а ще краще - 3 роки попередніх роки, послідовно готувались до вторгнення - а чи наважився би путін на такий масштабний похід на Україну?..
Тому треба аналізувати те, що відбулось. Врешті знайти відповіді на усі питання, що стосуються розмінувань півдня, розформувань частин, відсутності евакуації, кримінальних справ проти військових.
Ці відповіді мають бути знайдені як у політичній площині, так і у площині закону.
Кожен, хто зрадив у найстрашніший час - має бути притягнений до відповідальності.
Ответ дляJul-Ap
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Задайте вопрос - чего добивается президент, собирая большое количество людей на Софиевской площади? В то время как из всех утюгов вещают о возможных обстрелах на годовщину? Дети в школу не идут. Опасно. А норм устраивать сходку в центре столицы? Чего он добивается , проводя конференцию сегодня? Нам есть что подитожить? Что мы празднуем? Народу нормально задавать вопросы. Это как в его фильме. Мы его наняли. Зарплату президент получает за деньги народа. А не наоборот
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляklimentegallery
справді?? не помітила! Коли решта неначасівців отямиться, пізно буде!
То відкривайте очі і ютуб.
Ответ дляSweetyy
Удалено администрацией...
А ще там 24.02 щез начальник СБУ області. Просто уїхав)
Коли Київ вже щось робив, Кличко бігав укриття дивився, тро організовували, а в Запоріжжі??
Ось моє фото від грудня 2014р. Ви ж місцева, зрозумієте, де це. Гості приїхали. Це, десь, 10 ранку. Ось наша влада. Була і є. А як туди ахметовські переїхали, то мені зразу було зрозуміло, що здадуть місто при наступному разі. Не мали зараз, тому що нас АЗОВ собою закрив у Маріуполі. Тому вони і сиділи там, щоб частину колон, які їхали на Запоріжжя на себе брати...
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та не критикували його канали По десь до квітня після тієї зустрічі в ОПУ. Чому пам´ятаю, бо мала розмову з іноземцями, бо знайомі монітори тоді ефір. І ми тоді прямо пишалися, що от в Україні президенти згутувалися, бо війна, немає чвар. А потім закрили 5 канал
Ответ дляMrsQueen
Вы имеете в виду награждение военных на площади?
Да, спустя год войны конференция вполне оправданна, как и промежуточные годовые итоги.
Ответ дляЦвіту і пахну
Я не запам´ятала, щоб цитувати, про колишнього голову СБУ питала, друга дитинства Зеленського і чи змінив він думку з приводу свого вчинку, коли заспокоював людей, що нічного нападу не буде, чи відчуває персональну відповідальність за наслідки
Абсолютно непрофесійно побудоване питання, рівня бабки біля під´їзду. Конструктив загубився серед кількості зайвих слів. Ще й прочитала з листочка, що дали.
klimentegallery• 25 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Перевыборы проводить? Импичмент?
Майдан?
Кто-то может ответить?
Удалено администрацией...
Ответ дляЗвёздонька
А що в питанні було не так? Щось запитали з того, що не турбує суспільство? Чи свободу слова теж поховаємо?
Те, що закрили 5 канал, мені, наприклад, абсолютно не цікаво. А ось цікаво, навіщо акредитували цей канал для участі у цій пресконференції. Треба поставити це питання президенту
Ответ дляSoufit
Все там зрозуміло і конструктивно, окрім відповіді