Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.
Unmistakable• 25 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Такі люди як та коментатор не хочуть розуміти чи прикидаються що не розуміють що це спільна робота 50/50
Щось мені здається, якщо б ваша рідна людина воювала, у вас би була б інша думка. Але ж чужими руками... то завжди легше.
Ответ дляneortoju
Вы благодаря ему год живёте в Украине, а не в новоросии или малоросии или как там ещё хотели эти мрази нас прозвать. И вы спрашиваете как ему верить? Если бы не он, то наши дети ходили уже в красных пилотках и маршировали под песни этих мразей, как сейчас в Мариуполе (я подписана на местную группу).
Если бы не он?? Вы серьезно??? Если бы не ЗСУ!!! Если бы не Залудный!! Если бы не по ищу Запада, если бы не наш народ!!!
Unmistakable• 25 февраля 2023
І так, для мене герої мій чоловік, кожен чоловік, який проходить пекло війни... І саме їм я завдячую за кожен прожитий день. І не важливо яка зброя, важливо, в чиїх вона руках.
Renesmeе 16• 25 февраля 2023
Ответ дляUnmistakable
Розмова зараз про інше, ви знецінюєте старання людини під 0
Ответ дляNastyushaK
США не смогли убрать Медведечука и Суркова от руля Украины.
Это уже о многом говорит насколько мы важны были для США... (На нас пох)
И только и именно при Зеленском наладились связи с США, западными разведками, и великой Великобританией.
При президентстве Суркова-Медведечука и их марионетки Пороха мы дрейфовали все сами знают куда.
Зеленский этот гнойник вскрыл и начал ликвидировать эту агентуру, что конечно позитивно было оценено США на пути к реальной независимости.
Вам самой то не смешно такое писать? 😵💫
У Зеленського самого гнойник на гнойнике: Ермак, Баканов, Татаров…
Sienna-ital• 25 февраля 2023
Ответ дляDonnafugata
Так а де відповідь на питання про Баканова? І вимкнення каналів - це обмеження свободи слова. Ми не в рашці живемо, а в демократичному суспільстві. Головним має бути закон, а не зведення стосунків чи політичні перегони.
Ви часом прес-конференцію не плутаєте з допитом?
Людина має право не відповідати на всі питання
Тим більше по Баканову і по СБУ в цілому ведеться слідство.
Rina Kisskiss• 25 февраля 2023
Ответ дляvikaS
Я Вам скажу ,что на счёт ЗП плохой прогноз .
Сказали а, говорите и б.
Rina Kisskiss• 25 февраля 2023
Ответ дляAnna-705s
Ну такое. Не упустит момент обосрать Пороха. Я не порохобот , если что.
Судим по поступкам
Rina Kisskiss• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Почитайте інтерв´ю головного прикордонника, що робилось і де. І про папірці - ви вважаєте, що їх потрібно було залишити ворогу?
Де можна подивитись, можна хоч назву відео?
Вопросы обычные, не должны вгонять в ступор главнокомандующего . Так бы и сказал прямо и честно : я не верил до последнего о вторжении или я посчитал нужным не создавать паники и пожертвовать населением ради того чтоб освободить дороги военным .. - это было бы честно , но попрекать журналистов тем « що вони повинні радіти що мають можливість задавати такі питання « - это печаль для проевропейского руководителя . Не хватало еще диктатуры нам (((
Перечисление что сделал 🤷♀️ну спасибо , а кто это еще должен был делать , вместо президента 🤷♀️
Соната Любви.• 25 февраля 2023
читаем евангелие и получаем ответ на свой вопрос.
Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечьей одежде, а внутри суть волки хищные. По плодам их узна́ете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы? Та́к всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые. Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
Ответ дляmeatlug
Камон, достаточно было не рассказывать, как
хорошо все будет.
Между «готовьтесь к шашлыкам» и «готовьтесь, война», масса промежуточных настроений. Не надо было расхолаживать.
А то про результаты паники от локдаунов они не парились, так что теперь тяжело скормить месседж, что все ради нас. Ничто не делалось, исходя из наших интересов, пора прекратить считать людей за идиотов.
Прям, ты скажи, ради нас улыбались и махали, вот спасибо.
хорошо все будет.
100% підписуюсь
vikinguryonok• 25 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Відповідь вкраци ’ та я, я, я, якби не я’
Шановна, він людина, якій властиві помилки.
Як і ви, як і я.
Але той, хто був попередник, я вважаю - то була величезна помилка України.
Тому він правильно відповів
Як і ви, як і я.
Тому він правильно відповів
dreamsunny• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тих, хто зливає - відловлюють.
А про те, що корупція страшніша за зовнішнього агресора - убиті росією з вами не погодяться. Корупція і грабунок бюджету був при всіх, усі 30 років, але вбиває сотні тисяч українців кацапів - саме зовнішній ворог.
Чому досі не заарештовано тих, хто розмінував перешийок?
Не треба порівнювати масштаби розкрадання 30 років тому і тих, що відбуваються зараз,під час війни. Це більше, ніж грабіж народу, це розкрадання оборонного бюджету.
Не думала , що треба пояснювати те, що вкрадені кошти з оборонного бюджета означають, що військові щось недоотримали з обмундирування, харчування, лікування та ін. Поки одні крадуть , інші купують необхідне на фронті за власний рахунок,або на це збирають волонтери. Але ви чомусь не помічаєте різниці.
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляdreamsunny
Повністю з вами згодна.
Ответ дляvikinguryonok
Як і ви, як і я.
Тому він правильно відповів
Як і ви, як і я.
Тому він правильно відповів
Та ви що?) А попередній не людина?) А цей людина, ну ну. Він особа при виконанні, потикання корупції це не помилка, а стратегія. А за люлськи життя взагалі мовчу, економіка впаде бачте
Ответ дляБолаболик
++++ а то просто сказати правду не міг, а збрехати не вийшло, бо ще не придумав відповідь, а поперньо не підготувався.
Ответ дляSienna-ital
Здрастє, це не його особисте, це його робота.
Ответ дляOlga_72
Президенты всех демократических стран говорящие головы. Еще их обязанность принимать решения на благо страны. А все остальное выполняют другие люди. Не забывайте что мы парламентско-президентская страна. У нас роль президента ослаблена конституцией, отдавая приоритет коллективному решению Верховной Рады. . Руководитель должен руководить, формировать команду, делегировать ответственность. Это мозг отдающий команды другим органам. А даллее органы сами работают по заложенной природой схеме, вовлекающие в процесс каждую клетку организма.
В нашій раді пропрезидентська більшість. Слуги народу.
Ответ дляSienna-ital
Наскільки мені відомо по баканову ніякого слідства немає, були запити, відповідь негативна.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Тобто Зеленський не йшов на вибори із лозунгом: зупинити ато, просто переставши стріляти? Який це рік був? Ви перекручуєте усі факти. Сперечатися не бачу сенсу. Ви просто проти Порошенка, а я за те, щоб не створювати ідолів. Бо наробили помилок усі, а визнавати зась. Тільки відбілюють своє ім’я.
Як ви можете закидати Зеленському, що він не перестав стріляти, а як раз дав змогу стріляти, відстрілюватись, боротись - згуртував світ навколо нас?
Ви виборець Зеленського, якого він розчарував своїм лозунгом? Інакше не зрозумілий ваш закид. Я за нього не голосувала, але рада, що він робить все, щоб ми нарешті стріляли!
Ідола створили ті, хто уже 4й рік не може змиритись з поразкою свого улюбленця. І не знаходять нічого кращого, ніж мусолити одне і те про ’перестать стрелять’
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
А тепер давайте по суті. Кому не зрозуміло, що Зе стратив з цими шашликами і ще багато з чим? От навіщо було задавати це питання? Ціль одна-ткнути його носом в помилки на людях, принизити. То хто мстивий?
Вони хотіли сповіді президента привселюдної, не менше.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Хоча . Може, я щось не помітила. Наведіть приклади його ’неприродних’ для нашого політикуму вдалих рішень. Ну, бодай декілька, він уже більшу частину президентського строку відпрацював, тому це має бути нескладно
Спілкування зі світом - це найвдаліше.
Прямі відповіді на питання без прикрас (не стосується обвинувачувальних спічів з метою провокації)
Ну, і вдалих рішень з приводу правильних призначень багато - починаючи від Залужного.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ми ніколи не дізнаємося втік він чи не втік, і чому лишився. Бо є різні версії .
Які версії? У вас є сумніви, що він міг бути з усіма особистими плюшками на заході, якби виїхав? Що б він втратив, якби виїхав з родиною, крім батьківщини? Не знайшов би на заході ролі в якомусь захудалому кіно за пристойний гонорар як президент-бідака у вигнанні?
Mira29-c3c3• 25 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
почитаєш тут коментарі жесть.. може хочете ідеального президента путіна, чи лукашенка. Критика повинна бути, але вже людину розібрали на молекули. Скажіть йому дякую хоч за те що зараз писати вільно можете, а не сидите під контролем раши і фсб
Люди,що з вами?😡🙈
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляolly_bijou
Я смотрела на Зеленского и как он отвечал, и не могла поверить, что этот же человек пару дней назад встречался с Байденом, со всеми мировыми лидерами. Что у него ’стальные яйца’. Что ж его так попаяло, такая истерика вместо какого-то вразумительного ответа. Пусть бы ему уж написали спичрайтеры, что говорить в таких случаях. Ведь такие вопросы будут задавать. А тут - хамство, истерика
Тут не спічрайтери потрібні, а спеціалісти з токсичного спілкування - як реагувати в таких випадках.
Вразумітелтних відповідей на обвинувачувальні провокації в принципі не можливі
Helenka2011• 25 февраля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
За що не люблю таких як порошенко, що в такі складні часи для держави воно розхитує ситуацію, бо злоба і заичайнісінька жаба ніяк не дозволяє змиритися, що він політичне минуле.
Ви його побачили на прес-конференції?
За шо не люблю зелебобіків - будь-яку критику влади, якою б обгрунтованою вона не була, називають ’розхитуванням ситуації’. ’Не хитайте човен, бо щурів знудить’, ага.
Helenka2011• 25 февраля 2023
Ответ дляneortoju
При чем тут Буча? Неважно в каком ты был городе, но президент сказал, что будет война и никто не знал откуда будет нападение (это вам не лукаш, у которого карты). И что? Или вы думаете, что люди из Бучи бы повалили, если знали за месяц? Куда?
та хоч би у західні області. А так їх позбавили можливості поінформованого вибору.
Одяг та сумки• 25 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Слушаю ответ зеленского и такое чувство,что говорит он, а стыдно мне.
Двух слов связать не может без подготовленной отредактированной речи, и не ответил в итоге ни на один вопрос.
Стрелки перевел на канал, а свое заявление и про СБУ даже словом не прокоментировал
а что были какието конкретные необобщенные вопросы? Я не заметила. Нам ораторов уже хватило и Порошенко( хоят он не самое худшее) и Ющенко и что нам от их ораторства? Поощрение олигархов и набивание их кармана только(
Одяг та сумки• 25 февраля 2023
Ответ дляLina 75
А Зеленского нет, не вспоминаюи еще с ужасом... все молчат пока он президент?
Я не против По и не за Зе. Мне вообще уже на них всех плевать.
Но что сделал Зе , для людей?
И как бы относилась к По, но я,уверенна теперь, что при нем не было бы войны, он дипломат , а этот 2 слов неможет связать.Позорище какое то
Но что сделал Зе , для людей?
при ПО небыло бы войны? а с 2014 это что было? войнушка? В котле Илловайском сколько погибло? договорился он? и что думаете закончилось бы это все- не смешите