Цвіту і пахну• 24 февраля 2023

Питання журналістки 5 каналу до Зеленського

Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.

Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляUnmistakable
Петя вже 4 роки не при владі, чого він вам спокою не дає. Радійте досягненням теперішнього.
Чого він нам спокою не дає з ордою своїх прихильників. Його час ВСЬО, пройшов. Я добре бачу і сьогоднішнього , і вчорашнього і тих, хто були до них. Але Петя от того кращим не стане.
БогдаРуся• 25 февраля 2023
Ответ дляneortoju
Я и в Буче была и в Ирпене жила. И даже если бы сказали, что будет попытка захватить Гостомель, то никто бы не уехал, может единицы.
і я біля Гостомеля жила, працювала в Бучі. Життя вирувало, хоча про війну з осені казали. Я запасалась харчами, намагалась не купувати речей ніяких в хату, аое не втрималась і у мене лежить вдома нерозпакована посилка. Всі гроші переводила в долари. Але город не прибирали, бо чоловік казав що буде війна.
Ми думали, але не знали що аж так це буде.
ДО 24 втікли ті, хто міг і хотів, і 24 так само. Все було відомо. Хіба влада вперше нам брехала, переслідуючи свою мету?
Я думаю вони так само не думали що буде такий жах.
БогдаРуся• 25 февраля 2023
Ответ дляLiebelebenn
Сподіваюся народ отямився, і не побіжить голосувати більше за артистів/блохерів/тік токерів. Хороше питання задала журналістка. Відповідь ми почуємо, коли до влади прийдуть патріоти
ну да, давайте знову голосувати за тих хто шапки знімав , тих хто при владі по 20 років і бігає з партії в партію, змінює свою позицію в залежності від вітру.
Оленёнок• 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Коли вже Петро заспокоїться? Це просто жах якийсь, колотить, колотить( Люди все бачать, будуть нові вибори, буде оцінка результатів.
Что ж вам тот Петя все поперёк горла? Или, если не любишь зеленского, то за петю? Какой примитивизм… не удивительно, что вы так слепо поддерживаете зеленского))
автор Цвіту і пахну • 25 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Ну если уж президент обязан на Чонгаре ночевать, чтобы предатели не разминировали, то, видимо, и о складах со стратегическими запасами оружия мог бы позаботиться.
Про чонгар то його ініціатива була, що ви несете?
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляОленёнок
Бо я його добре знаю, ще з тих часів. Це, по-перше. А по-друге, тема про що? Журналістка 5 каналу.. То в кого примітивізм?))
автор Цвіту і пахну • 25 февраля 2023
Ответ дляМодные деточки
Ця журналістка з 5 дна, задала всі питання, які збирався задавати Бутусов. Це дуже не правильно (м´яко кажучи) при такій кількості закордонних журналістів виносити’ бруд з хати’.
Вона нічого нового не сказала, а попросила прокоментувати. Ви думаєте вона комусь америку відкрила своїм питанням?
Any• 25 февраля 2023
Ответ дляVeronikca
Любят у нас обсирать и обесценивать всех. Скоро и про Залужного будут писать, что он уклонист и ничего не делал. На фронте винтовку не держал и планы наступлений ему американцы дали.
На Залужного поки лише ОПУ намагалася напасти і тупоитпк. Коли ото запитувала, леиюронежиьлеи? Хоча щаптувпои мали умчвого міністра Резнікова, то він мав закуповувати, а Залужний головнокомандувач...
Але благо, тільки-тільки почали активісти виступати, мовляв не чіпайте Залужного, як влада перестала це робити. Тому... на жаль. Як тоді хтось жартував, крім головнокомандувача в єдиному мараіоні беззаперечним героєм може бути лише пес Патрон. Бо він не може балотуватися
Unmistakable• 25 февраля 2023
Ответ дляМодные деточки
Тобто зараз красти з бюджету мільйони доларів, і при цьоиу нікого не саджати, то норм, а питання журналістки - то бруд з хати.
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А тепер давайте по суті. Кому не зрозуміло, що Зе стратив з цими шашликами і ще багато з чим? От навіщо було задавати це питання? Ціль одна-ткнути його носом в помилки на людях, принизити. То хто мстивий?
Any• 25 февраля 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Т е все кто не был в армии трусливые и глушат стресс? У кого военная кафедра была тоже? Кафедра не равно армии. Пол страны трусов и наркоманов получается. И практически все с высшим образованием. Бред
То не про кафедру, то ось про це https://www.google.com/amp/s/www.ukrinform.ua/amp/...
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
А для себе вирішила, що ніколи більше не проголусую за політикум з бородою, за їх вміння все продавати і купляти в залежності від власної потреби.
Any• 25 февраля 2023
Ответ дляRina Kisskiss
А если бы, допустим, президент уехал бы в другой город. Или, страну. И оттуда бы давал команды? Не было бы команды защиты Киева?
Вы об этом не думали?
От до речі, попри всі приколи про боневтік, за це поважаю (ні, ліпити його всюди замість відповіді на інші запитання не варто). Але чомусь думаю, що країні, яка нехай і обороняється, але без президента, бо він виїхав кудись, допомагали б менш охоче.
От реально це реально величезний його плюс.
olly_bijou• 25 февраля 2023
Я смотрела на Зеленского и как он отвечал, и не могла поверить, что этот же человек пару дней назад встречался с Байденом, со всеми мировыми лидерами. Что у него ’стальные яйца’. Что ж его так попаяло, такая истерика вместо какого-то вразумительного ответа. Пусть бы ему уж написали спичрайтеры, что говорить в таких случаях. Ведь такие вопросы будут задавать. А тут - хамство, истерика
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Його основний плюс в тому, що він не політик. І від цього зовсім інша, не природня для нашого політукуму, поведінка та рішення.
Any• 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
От тут не певна, бо купа рішень виявилася фігнею. Повернути військовим радянську систему харчування гімном... Потім отримати купу скарг і таки знову таки переходити на гатввське харчування. Подавати як перемогу ’ми ввели’, то ви ж і відмінили.
Це лише один факт. Такого була купа.
Any• 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Хоча . Може, я щось не помітила. Наведіть приклади його ’неприродних’ для нашого політикуму вдалих рішень. Ну, бодай декілька, він уже більшу частину президентського строку відпрацював, тому це має бути нескладно
Оленёнок• 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Обсуждение давно вышло за пределы вопроса журналистки 5 канала. Вы же вроде тему читайте… уже прям интересно чем?
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Це лише один факт. Такого була купа.
Я про більш глобальніші речі. Його в 19 році сприймали на Заході певним чином.., ну ви розумієте) Бо весь наш політукум завжди гарно продавався і добре слухався за невеликі бонуси. Поведінка Зе змінила це ставлення. А помилок, так ДУЖЕ багато, на жаль.
автор Цвіту і пахну • 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Ми ніколи не дізнаємося втік він чи не втік, і чому лишився. Бо є різні версії .
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляОленёнок
Не нужно опускаться до хамства, это вас умнее не сделает.
автор Цвіту і пахну • 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
А я розумію, що ця людина не може приймати власних рішень. В голові каша. А значить хтось робить це за нього. Він не вміє стратегічно мислити, вести рівний діалог. Це нездатність керувати країною. Максимум на що здатен це на дитячі капризи і істерики, а ті що навколо вже змушені розгрібати і упаковувати в гарну обгортку всю ту дич.
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну він же не один на білому свті) Є розумні люди не з політиків, будемо дивитися.
автор Цвіту і пахну • 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Він мав можливість реабілітуватись, показавши людям те чого вони чекали. Але ж ні, я я я я ... А за Бакланова він відповідальний, просто має звітувати , він на роботі якщо що. Бо зараз продовжується все те саме, з дєрьмаками, татаровими, лєнками, рєзніковими. Де оце ’не буде кумівства’? Відповідь у рифму.
Ця людина сприйматиме мовчання, як схвалення своїх дій. Мовчать, значить все влаштовує. Президент має бути відповідальним, і приймати рішення виважено, щоб не було потім соромно. А для цього деяким треба контроль, допомога так сказати, якщо сам не може тримати себе в руках.
автор Цвіту і пахну • 25 февраля 2023
Ответ дляUnmistakable
+++ і просити крадія лишитись на посаді
kissaniya• 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Тому що таких грошей на дурняк більш ніде не візьмешь
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Тут, погоджуюсь. Але питання задавалось саме для того, про що я написала. Я не сприймаю борців за чесність від 5 каналу, бо до Петра була купа питань, яких ні тоді, ні зараз ніхто йому не задавав)
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Так почекайте, чому зброю не почали давати тоді в 2019? Я не розумію логіку.
А в 2019 уже звучала позиція України щодо відвоювання своїх територій? Ні, очікували продовження чергових мінських домовленостей і довго казали, що ’альтернативи їм немає’, що в перекладі - сидіть і не рипайтесь. А в 2021 позиція України вже звучала чітко: мінський нафіг, є Будапештський- із зобов´язаннями заходу. Виконуйте, панове
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Ви читали, чиї це були заяви чи просто пишете, щоб далі сперечатися?
Меркель же так виправдовувалась? Чи чиї це заяви?
ЛерусикП• 25 февраля 2023
Дивилась я цей словесний понос, цієї ’журналістки’ прости Господи...де вона вчилась журналістиці
Перший курс, журналістика, перша пара. НЕ МОЖНА З ОДНОГО ПИТАННЯ РОБИТИ СТО, ТА ЛИТЬ ВОДУ.
Відповідь Зеленського сподобалась. А виття Пороха, час якого вже давно пройшов, ще більше відвертають адекватних людей від нього. Це ж як треба владу любити