Ms. Откровенность• 24 февраля 2023
Чому ви живете з чоловіком?
Особливо, хто давно в шлюбі
Результат:
вже голосів:
77 (26.92%)
Любов, метелики
70 (24.48%)
Просто комфортно
56 (19.58%)
Звичка
43 (15.03%)
Результат
40 (13.99%)
Інше
Дедуськина бабуська• 25 февраля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Мне достался хороший муж потому что я молилась. А мой муж не молился поэтому ему досталась я.
Ой ржу не могу, это как раз про нас с мужем, он говорит, что наконец-то понял за что ему я😆😆😜
Курс капусты• 25 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
Нет . Бабочки это когда внутри все дрожит когда на человека смотришь...
Вот эти бабочки я чувствовала один только раз, в 17 лет, когда ко мне клеился женатый мужик. Хитрый и беспринципный. Я ему несколько раз отказала и он пропал. Больше бабочек не было в жизни моей. Так что всё это фигня, ваши бабочки)))
Королева спама• 25 февраля 2023
Ради своего мужа я куплю билет в ад. 28 лет в браке, я счастливая женщина, вернись живым...
Смыкалка• 25 февраля 2023
Для тех, кто не в курсе)) бабочки, это ощущение подобное катанию на качелях) дух захватывает) и это ощущение приятное, как массаж стоп, если вы натоптали за день ноги)) можно сказать 2-в-1) гормональная наркомания) привыкание)
LIANA171185• 25 февраля 2023
Любим друг друга+комфорт.Комфорт и в бытовом плане,и в моральном:мы можем поговорить на разные темы,можем поржать,нам хорошо,даже когда мы молчим,мы чувствуем настроение друг друга,знаем все привычки,достоинства и недостатки.
Да,бабочки тоже имеются)
Сусановна• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Мені комфортно з чоловіком, в цьому і проблема
Я мала трьох коханців, чоловік знав тільки про одного, пробачив. Ну він тоді випивав, я збиралась взагалі йти від нього. Нажаль сімейне життя то не про бабочки а про купи мясо і молоко, забери дитину з школи.
Мастер Класс• 25 февраля 2023
Ответ дляsur_sur
А як довго оте ’внутри’ може дрижати? Будь-яке дрижання колись та минає. Це ж якийсь постійний пошук нового. А скоріше - різновид психічного розладу.
Ні, я в такому стані існувати не можу, занадто себе люблю, ніхто не вартий такого мого дрижання.))
У меня было 20 лет
Сусановна• 25 февраля 2023
Гарний чоловік, батько, гарний спеціаліст в своїй справі, але не знає міри в випивці. З кумом можуть 0,7 літрову бутилку на двох випити. Тоді варнякає і лягає спати не буйний.. може пісяти де попало((( от що з ним робити, прошу, зупиняйся, не перебирай, ну ти ж опускаєшся… ні, до наступного разу. Наче й погоджується. Колись вже була поїхала від нього, тоді ще не були розписані.. обіцяв, клявся. Повернулась, одружились, пару років не пив тоді все знову… так і живемо. Люблю мабуть, діти його дуже люблять
Дую ветер• 25 февраля 2023
Вот лежу и думаю, а какого хрена я с ним живу? Не люблю, бесит меня, иногда бывает нормальный.
сЛАдКОежКА• 25 февраля 2023
Очень любим друг друга. Поэтому хочется быть всегда вместе. Бабочки как поселились больше 30-ти лет назад в животе, так и порхают.
Помидорина• 25 февраля 2023
Почти треть ответивших выбрали любовь, бабочек. Вы недавно в браке? Какие бабочки после 15+ лет брака? Когда знаешь мужа, как облупленного, видела его больным, блюющим, орущим, нудящим?
Отдала бы все за ощущение бабочек в животе и желательно всё-таки с мужем, но наверное так и буду дальше жить воспоминаниями о них :(
Привычку и комфорт любовью не считаю
Марафетчица• 25 февраля 2023
Ответ дляПомидорина
Привычку и комфорт любовью не считаю
Я 20 років відсвяткувала днями і так - до метеликів
КокошинЭль• 25 февраля 2023
Не живу з чоловіком, ніяким, бо не маю для себе жодного аргументу «за».
Неуловимый Джо• 25 февраля 2023
5 років живемо разом.
Подобається те, як проводимо вільний час, спільні інтереси ну і на першому місці в мене неймовірний секс
Ms. Откровенность
• 25 февраля 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
5 років живемо разом.
5 років це ще дуже мало
РокерША• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ви не розумієте про що мова , коли закохаєтесь, тоді відчуєте
Закохайтесь знову в свого чоловіка, я так роблю
Ms. Откровенность
• 25 февраля 2023
Ответ дляРокерША
Як?
РокерША• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Як?
Згадую як нам було добре разом на початку відносин
Передивляюсь інколи наші фото ранішні
Відмічаємо завжди наші річниці, завтра 26.02. буде 12, разом 13
Після невеликих сварок, коли миримось, наче по-іншому вже дивлюсь на нього
А ще це якийсь внутрішній стан, якщо кохаєш цю людину, то інші не цікавлять зовсім, в мене не було метеликів, але пам´ятаю, що десь літала у хмарах
Передивляюсь інколи наші фото ранішні