Упругая попка• 25 февраля 2023

НП видала покупцю чужу посилку

Продала парфум. Відправила Новою поштою. Отримувач зробила переадресацію та адресну доставку. Зараз мені зателефонували з Нової пошти. отримувач відмовився від посилки, тому що в ній був неочікуваний вміст, заміст парфума якісь ліки.
Що робити в такому випадку? Я відправляла парфум
KROX@• 25 февраля 2023
У мене буда така ж ситуація. Посилку так і не знайшли( Добре, що застрахована була на повну суму.
Полуничка• 25 февраля 2023
Ідентично було
Але в мене з поштомату дістала замовниця тарелю замість відливантів
Я залишала заявку на розшук на гарячій лінії
Якщо оцінка до 500-компенсують практично без з’ясувань
Але в моєму випадку людина подала на розшук тієї тарелі і переплутані посилки таки знайшли своїх отримувачок
Тому, сподіваюсь, страхівка була на повну суму
автор Упругая попка • 25 февраля 2023
Ответ дляПолуничка
Ідентично було
обоже. це в акцію з поштоматами було у вас? кошмар!
а яка послідовність дій?
вам прийшла назад ваша посилка з відливантами?
автор Упругая попка • 25 февраля 2023
Ответ дляKROX@
Ваша посилка просто зникла? Незрозуміло що робити в такому випадку
автор Упругая попка • 25 февраля 2023
Ответ дляПолуничка
Ідентично було
да, застраховано було на повну суму, але вона якраз 500))
Полуничка• 25 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
а яка послідовність дій?
Так, суперакційна доставка-сюрприз всередині🤦‍♀️
Дзвоніть на гарячу лінію-реєструйте заявку.
автор Упругая попка • 25 февраля 2023
Ответ дляПолуничка
в трекері НП вказано, що посилку отримано.
І я щось в потеряшках, як тоді реєструвати.
покупецб мовчить...
Кашпо• 25 февраля 2023
Пусть ищут и созваниваются с тем, кому была вручена та посылка
И если будет его желание / время на обмены, то сотрудник НП подъедет и заберет посылку вашу, а тому человеку отдаст посылку его, ещё и компенсацию от НП дать должны и тому получателю, и вам
Так это делается 😏
автор Упругая попка • 25 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Так это делается 😏
спасибо.
цікаво, а як у випадках, якщо вміст посилки підмінили. Не знаю щоправда, нащо таке робити, там не занадто щось цінне було.
Кашпо• 25 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
спасибо.
Тоді нічого не зробите
Особливо якщо це був поштомат, ще й в якомусь під´їзді
автор Упругая попка • 25 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Тоді нічого не зробите
Відправка була з відділення, а отримання було переадресоване
KROX@• 25 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
Так, її не знайшли. На упаковці навіть був інший номер декларації від руки написаний, а наліпка з моїми даними. Там різниця всього в одній цифрі була. Може і у Вас так?
Полуничка• 25 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
покупецб мовчить...
Тобто? Як це отримано, якщо відмова.
Моя отримала, але в неї на відділенні назад ту тарелю відмовились під акт приймати-сказали чекати розгляду моєї заявки.
Полуничка• 25 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Так это делается 😏
Якщо знайдуть, то компенсацій не дуже чекайте.
Мені нічого не компенсували за час і нерви. Подзвонив з наїздом кур’єр, типу-заберіть скаргу, ми ж знайшли. Коли я сказала, шо не заберу, почав нити, шо у них зп маленькі і то їх штрафують, блабла
автор Упругая попка • 25 февраля 2023
Ответ дляПолуничка
Тобто? Як це отримано, якщо відмова.
вона зробила переадресацію і отримала посилку, в який і відправник і отримувач вона сама. Їй привезли коробку, як я розумію, з достатньо дорогими ліками. все нове і якісь сертифікати навіть є. тому - переадресацію вона отримала, а інформації про мою посилку нема тепер, вона затерта цією переадресацією в додатку
автор Упругая попка • 25 февраля 2023
Ответ дляKROX@
ясно. дякую
у мене тут номер геть інший(
KROX@• 25 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
ясно. дякую
у мене тут номер геть інший(
Спробуйте звернутись до НП. Раптом знайдеться. А як ні, то напишіть заяву на відшкодування коштів.