Железная тетя• 25 февраля 2023

Київ некомфортний і погано спланований

З усіх міст, де я була, найбільш комфортними мені видалися Барселона, Варшава та ще Гамбург. І зелені достатньо, і транспорт міський супер, і забудова не агресивна, низька переважно, не більше шести поверхів. Київ у моєму баченні супер агресивне місто з мурашниками.
Найщасливіша• 25 февраля 2023
🤣прийшла
Ну то і живи собі там де тобі добре
Сколько_мне_лет?• 25 февраля 2023
Самі з якого селища будете?

У чому сенс теми, окрім обсирання Києва?
Деловитая• 25 февраля 2023
В Варшаве не выше 6 этажей? Серьезно?))
Найщасливіша• 25 февраля 2023
Шо нібудь
nenatasha• 25 февраля 2023
Вас в Києві силоміць тримають?)
Не раскрытый парашют• 25 февраля 2023
І втікла, аби морду не начистили!
БезВзяток• 25 февраля 2023
Вас в Киев и не зовут как бы
НуПогоди!• 25 февраля 2023
Так чого пів України до Києва приперлися?
автор Железная тетя • 25 февраля 2023
Хіба люди всюди готові бачити обсирання, алепо факту забудовники могли би більш відповідально ставитись до того що нині називають урбаністикою
Веселая моль• 25 февраля 2023
Как хорошо что боженька нас избавил от такой соседки как вы.
Фрекен бок• 25 февраля 2023
Як то можна порівнювати?Адже у кожного свій устав,свої геграфічні дані,своя архітектура....
Угги в горошек• 25 февраля 2023
Очередная советчица великий архитектор.
Такий розум пропадає😄
Бутербродница• 25 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
В Варшаве не выше 6 этажей? Серьезно?))
Там куча многоэтажек тоже есть. Но есть и малоэтажная застройка. Но то такое...кому что нравится...

Мне Варшава понравилась, но не более чем Киев. Киев - лучше)
Вэнди Стар• 25 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
вы сразу предложения выдвигайте..
Рожки-да-ножки• 25 февраля 2023
Однозначно. Любое пустое место отдают под застройки. Ничего не просчитано. Построенные детские сады не открывают, потому что денег на содержание жмут.
Лика-прилипка• 25 февраля 2023
А я Київ люблю, найзручніше, інтуїтивно зрозуміле місто, легко орієнтуватися, все поруч.
Бутербродница• 25 февраля 2023
Ответ дляВэнди Стар
вы сразу предложения выдвигайте..
Вот да) нужно было на архитектора идти учиться и тогда учить всех уму разуму)
Ду да ду да ду• 25 февраля 2023
Терміново їдьте тоді з києва, нащо себе так мучити(((
Ермолайчик• 25 февраля 2023
Вас в Киеве насильно держат? Это мой родной город - самый лучший на свете!!!
автор Железная тетя • 25 февраля 2023
Певно у вас немає знайомих серед простих будівельників які то всю підноготну будівництва у Києві знають))))
Любвиобильный бот• 25 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Вы такая смешная ’забудовники’. Да властям города насрать на жителей, это все временщики, которые занимаются дерибаном земли, гребут, чтоб успеть, покаих не сменит следующий такой же.
Ду да ду да ду• 25 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Підемо поплачемо
автор Железная тетя • 25 февраля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Була в Києві років 20 назад. Тоді він дійсно мені запав у душу. Зараз його сильно споганили
IQ 80• 25 февраля 2023
Мені теж некомфортно. Наскільки любила завжди приїхати погуляти (центром переважно), тією ж мірою для життя не моє місто. Але я вдячна йому, що прихистив на цей час. Навряд чи залишимось тут після війни. Жити сподіваюсь в іншому місті (в ідеалі - вдома), будемо як і раніше відвідувати Київ у відпустці. Кожному своє і в кожного міста є свої гарні сторони.
Вэнди Стар• 25 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
мы знаем и видим - дальше то что???
конкретика будет?
Retu• 25 февраля 2023
І?
автор Железная тетя • 25 февраля 2023
Ответ дляIQ 80
Ви звідки?
Ермолайчик• 25 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Чем?) тем что он растёт и развивается?)) мир меняется, а Вы про город
автор Железная тетя • 25 февраля 2023
Не треба бути архітектором, щоб розуміти різницю між комфортом у Барселоні і у Лодзі наприклад.
Любвиобильный бот• 25 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
А что такого знают простые строители? Как сэкономить на стройке? На пример меньше прутов арматуры положить, чем положено, или спереть часть кирпича, а дырки залепить цементом, а в цемент побольше песка добавить?