Ann9308• 25 февраля 2023

Репродуктолог Київ

Доброго дня, дівчата !
Порекомендуйте, будь ласка, хорошого репродуктолога в Києві.
Намагаємося завагітніти вже 2 роки і без результатів ((

Дякую !
Кюветчица• 25 февраля 2023
Мне нравится Котлик в МиДе.

ФруктЕщеТот• 25 февраля 2023
Будь-який у провідних клініках - Ісіда, Надія, МіД, ІГР, Грінченка. Ще краще сходити на консультації до декількох, і знайти ’свого’ лікаря.

У мене 2-е дітей ’від’ Бараненко в Надії
автор Ann9308 • 25 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот

Дякую за відповідь) У вас было ЭКО?
Заместитель Анонима• 25 февраля 2023
Я зараз з цього приводу проходжу обстеження в Мати та Дитина у Юлії Олександрівни.
автор Ann9308 • 25 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вам хтось порекомендував саме цього лікаря?
по яким критеріям вибирали спеціаліста ? задоволені спілкуванням?
Заместитель Анонима• 25 февраля 2023
Ответ дляAnn9308
Відгуки на форумах, ну і особисто поспілкувавшись, сподобався план дій.
Що все ж таки не зі старту штучне запліднення пропонують, хоча і про нього розповіли.
автор Ann9308 • 25 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мене також лякають спеціалісти , які одразу попропонують штучне запліднення((
автор Ann9308 • 25 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
Мне нравится Котлик в МиДе.
Подскажите, пожалуйста, он помог вам забеременеть ? или вы в процессе обследования?
Кюветчица• 27 февраля 2023
Ответ дляAnn9308
У меня уже ребенку почти 7 лет)
ЭКО