Доброго дня, дівчата !
Порекомендуйте, будь ласка, хорошого репродуктолога в Києві.
Намагаємося завагітніти вже 2 роки і без результатів ((
Дякую !
ФруктЕщеТот• 25 февраля 2023
Будь-який у провідних клініках - Ісіда, Надія, МіД, ІГР, Грінченка. Ще краще сходити на консультації до декількох, і знайти ’свого’ лікаря.
У мене 2-е дітей ’від’ Бараненко в Надії
Заместитель Анонима• 25 февраля 2023
Я зараз з цього приводу проходжу обстеження в Мати та Дитина у Юлії Олександрівни.
Заместитель Анонима• 25 февраля 2023
Ответ дляAnn9308
Вам хтось порекомендував саме цього лікаря?
по яким критеріям вибирали спеціаліста ? задоволені спілкуванням?
Відгуки на форумах, ну і особисто поспілкувавшись, сподобався план дій.
Що все ж таки не зі старту штучне запліднення пропонують, хоча і про нього розповіли.
Кюветчица• 27 февраля 2023
Ответ дляAnn9308
Подскажите, пожалуйста, он помог вам забеременеть ? или вы в процессе обследования?
У меня уже ребенку почти 7 лет)
ЭКО